Jump to content
Dogomania

Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochane cioteczki nasza mała hesia zamieszka jednak w Sulejówku. Tak jak pisałam wcześniej miałyśmy parę domków na tzw "oku " dla hesi i w pierwszej kolejności była ropatrywana ania z poznania , która nie wątpliwie była by cudownym domkiem i pierwotnie mała miała u niej zamieszkać, ale jednak doszłyśmy do wniosku, że hesia zamieszka nie daleko Warszawy, bo w sulejówku !!! domek jest cudowny i sprawdzony w 100 procentach, przez ciotkę KAGO. Oczywiście ta decyzja była podjęta w porozumieniu z Anią, która zaakceptowała naszą decyzję i ją poparła.
Mam nadzieję, że wszystkie ciotki również zgodzą się z naszą decyzją, dodam tylko, że Hesiula będzie w dalszym ciągu pod czujnymi skrzydłami ciotki Kago, która w pielęgnację malucha włożyła całe swoje serducho.

Link to comment
Share on other sites

Heśkowata wczoraj zamieszkała wraz z jamniczka szorstkowłosą i starszym panem w typie ratlera - wygląda przy niej na ogromnego faceta:)
Próbowała jamniorę zachęcać do zabawy, ale to taka psica 'nakolankowa", więc na razie bardzo się Heśka spracowała i udało jej się z nową koleżanką przebiec 1,5 metra.
Musiałam strzelić wykład z nieprzekarmiania pieska, bo od razu był grany indyczek... nie zrobiłam fotek, bo padł mi telefonio, ale zrobię lada chwilka, bo będę odbierała transporterek, w którym ja zataszczyłam.
Żona nowego pańcia wychrzani z chałupy jak tak dalej pójdzie, bo juz wczoraj była zazdrosna o czułości pod adresem Hesiulki...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...