Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

Jedzie ktoś do schroniska w najbliższym czasie? Chciałam się przejechać, powyprowadzać, albo porobić zdjęcia do ogłoszeń jak trzeba, tylko potrzebuję kogoś za przewodnika, dawno tam nie byłam i nie wiem jakie obowiązują zasady.

Ja jadę w sobotę 02.01.2016 - będę od ok 10.30 przynajmniej do godz.14.00 w międzyczasie na pewno dojada jeszcze inne osoby z grupy, które będą dłużej - jeśli ten termin ci pasuje to możemy się umawiać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Marcelek czekał długo, długo jak na malutkiego, ładnego pieska. Były telefony, ale zawsze było jakieś "ale". I opłaciło się  czekać: w końcu trafił na panią, która go pokochała dla niego samego i Marcelek ma po prostu niebo na ziemi, to była miłość od pierwszego wejrzenia! 

Marcelek 1891/15

a2qb07.jpg  9bhr83.jpg

FullSizeRender_2_3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Knopersa zabrała pani, która przychodziła wyprowadzać psy. W międzyczasie był na konsultacji na sggw, z której wrócił w strasznym stanie. Nie wiemy, co tam się stało, Knopers przewracał się, wypadał z legowiska. Na szczęście jest juz w domu, jego stan zdrowia polepszył się.

Knopers   2436/11

2ur5miq.jpg 28mppmt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...