Jump to content
Dogomania

Jak z kanapowca zrobić sportowca??


ozuzi

Recommended Posts

[quote name='Asta']No Dogomaniacy, możemy być niektórzy z siebie dumni, bo uświadomilismy dziewczynie, jak powinna zajmowac się sowim psem i żyło mu sie dobrze. MISJA WYKONANa[/quote]


Żyło mu się dobrze,póki sie Ozuzia nim nie zajmowała.:eviltong: Isztar miała żarełko,kanapę i luzik.:p Teraz skoki,gonitwy po lotnisku,pływanie i głodówka.;)
:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

ej no z tą rodziną poszłam do dziadków (po prostu za płot), wracam a pies ciamka nad batonem. Halo co to jest? Zabrałam jej resztki (bardzo resztki) i wywaliłam, ochrzaniłam i powiedziałam mamie, że jak pies zacznie chorować na stway to kto wtedy będzie leki i spacjalne karmym kupował. Chyba podziałało.

Jak myślicie założyć nowy wątek i zacząć trochę fartowniej i już nie o wybijaniu 2. psiura tylko o przemianie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Dobrze mówisz ! [SIZE=1]piwo dla tej pani :evil_lol:-bezalkoholowe ofc.;)[/SIZE][/quote]
A tam, chyba można trochę zaszaleć :evil_lol: :lol:

Ozuzi po co... Wystarczy, że edytujesz pierwszy post, zmienisz tytuł i podasz numer strony, od której ludzie maja czytać...

Link to comment
Share on other sites

ozuzi radzę Ci w ogóle zrezygnować z batonów. Ostatnio kupiłam to dla Aresa (z podpisu), który wisi na łańcuchu (nie mam kasy na drogie karmy dla tego psa a to jest łatwe do podania i tanie).

Z natury mam, że jak kupuję cos dla psów to musze tego spróbować czy to ciastka, karma, mięso itp :cool3: . Spróbowałam tego batona i... o mało nie zwymiotowałam... przecież to był sam tłuszcz, równie dobrze mozna psu dać kostke smalcu i na jedno wyjdzie, niby wyglada ten baton, że jest z miesa, ale to jest obrzydliwy tłuszcz. :shake:

Aresikowi się przyda bo jest chudy i musi przybrać na masie, ale pies, który ma stracić wagę nie powinien tego jeść w ogóle.

Chociaż nie wiem jakie u was ozuzi produkują te batony, spróbuj i napisz jak smakuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Dobrze mówisz ! [SIZE=1]piwo dla tej pani :evil_lol:-bezalkoholowe ofc.;)[/SIZE][/quote]Prawdziwa dama nie zna smaku piwa [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-325.gif[/IMG] :obrazic:

[quote name='frruzia']o matko a myślałam żer to tylko ze mną jest coś nie tak jak próbuję psie przysmaki :lol:[/quote][I]Goownienka[/I] tez probujecie ?
Toz to dla wielu psow najwieksze przysmaki, moze warto sprawdzic ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']
[I]Goownienka[/I] tez probujecie ?
[/quote]

A fuj! :eek3: Prawdziwa dama nie wymawia tego słowa! :gent:
Mi wystarczy, że [B]powącham[/B] te suszone śmierdziuchy (ścięgna, żwacze, itd.), które Sonia pochłania z wielkim smakiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no nie bez przesady suszonych uszu nie tykam, ograniczam sie tylko do karm, ale kiedyś jak przyszedł do nas wujek, na szafce leżały w woreczku psie ciasteczka, a że był glodny to sobie podjadał, dopiero jak zaczął narzekać że coś twarde mamy te ciastka to mama zauważyła co on je i mu wytłumaczyła że twarde bo to dla psa, trochę się facet zdziwił :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Prawdziwa dama nie zna smaku piwa [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-325.gif[/IMG] :obrazic:
...[/quote]
...za to zna smak psich chrupek...:evil_lol:

U mnie było normą, że mój ojciec od czasu do czasu wyjadał psu mięsno-warzywny krupniczek (skarżył się tylko potem, że pyszny tylko nie słony :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Behemot dużo tracisz:lol: ja sie nie dziwie tym psom, ze chca zrec ten syf...tak go nackali substancjami smakowymi:mad:, ze naprawde jest lepszy od dobrych karm...przynajmniej z mojego punktu widzenia:evil_lol:[/quote]

Po tym syfie (rozumiem, że chodzi o pedigree, chappi, itd.) moja Sonia miała biegunki i wymioty. Może to i smaczne, ale niezbyt zdrowe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Po tym syfie (rozumiem, że chodzi o pedigree, chappi, itd.) moja Sonia miała biegunki i wymioty. Może to i smaczne, ale niezbyt zdrowe :cool3:[/quote]
To fakt, a nawet bardziej niż tylko "niezbyt":roll:
<Ale i tak smaczne , oczywiście mój piesek tego nie jada, ale próbował, razem z pańcią;) >:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Po tym syfie (rozumiem, że chodzi o pedigree, chappi, itd.) moja Sonia miała biegunki i wymioty. Może to i smaczne, ale niezbyt zdrowe :cool3:[/quote]
Nie wiem czemu się wszyscy Pedigree uczepili :cool3: Moja suka je tylko to i żyje.Nie stać mnie na rarytasy.Nigdy nie chodziłam z nią do weta, bo to wątroba, bo to nerki, bo to żołądek. A sierść i zęby ma doskonałe. Moze Twoja Sonia miała biegunkę i wymioty bo zrobiłas zbyt gwałtowną zmianę karmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']
A Pedigree jest smaczniejsze od Royala niestety:diabloti:[/quote]

Mnie trudno się wypowiedzieć, bo nigdy nie próbowałam, ale moje pieski jednak by się z tym nie zgodziły ( szczególnie duży, bo mały zjada wszystko i nigdy nie ma problemów zdrowotnych )...;) Co prawda ten Royal, na który ja się szarpnęłam, jest specjalnie dla psów z problemami kości, więc może jakiś inny jest niż taki zwykły...

Nowy temat świetnie wymyślony Ozuzi. Znacznie lepiej brzmi niż poprzedni :)

Link to comment
Share on other sites

A myślałam że tylko ja psią karmę jem. Próbowałam frolica i chyba kiedyś chappi. Kiedyś z przyjaciółką na wyścigi :lol: :evil_lol: . (poza tematem wishas i kiticat też są dobre) :). A takie smaczki że na okło jes takie coś białego co smakuje jak krakersy, a w środku farsz który mój piesek je:lol: też są pyszne. Mój tata kiedyś spróbował puszki chappi i miał odrzut tylny więc nie radzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...