Jump to content
Dogomania

Jak z kanapowca zrobić sportowca??


ozuzi

Recommended Posts

[quote name='ozuzi']

Znajoma mojej mamy miała xchodowlę (bez rodowodów) i rodzce wzieli mi psa na urodziny drugi powód pisałam już:[/quote]

Ja ci tylko powiem , że tak kobieta nie ma hodowli i w moich oczach nigdy na takie miano nie zasluzy , przeczytaj moze watek " Rasowy=Rodowodowy" i daj rodzicom, aby nigdy wiecej nie zrobili takiego "bledu" aczkolwiek pieknego, bo Isztar jest piekna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemont']Jasne, Ozuzi powinna jeszcze udowodnić, że Isztar jest prawdziwą Polką, katoliczką, a jej ojciec nie był obrzezany :cool1:
Ludzie, opanujcie się trochę, to już zahacza o paranoję.[/QUOTE]

no co pytam z Ciekawosci w sumie mnie to sie chyba ze 100 razy pytano czy moja "jamniczka"ma rodowód:lol: A po za ty Isztar jest piękna i dlatego sie pytam czy ma "papiery"...:roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ozuzi']nie ma, ale dla mnie nie papiery tworzą psa, ale miłość, zachowanie i przywiązanie:p[/quote]
Tu się zTobą zgodzę, ale papiery są potwierdzeniem pochodzenia , a więc rasowości , ale ja się już nie wypowiadam na temat rodowodu, bo na dgm i innych psich forach było to już niejednokrotnie omawiane :)

Link to comment
Share on other sites

Mam już sposób na psią nadwagę

Wyciągnęłam tatę na stare poniemieckie lotnisko, bo chciałam żeby nauczył mnie jeździć samochodem (jechałam już do 35km/h). Zabraliśmy psa do bagażnika i ja jeździłam a psina biegała. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się, że Ozuzi tak napisała, wydaje mi się, że o tym bagażniku to tylko było w formie przejadu w tę i z powrotem. A na samym lotnisku każda bawiła się sama, Ozuzi samochodem, Isztar bieganiem. Mam taką nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ozuzi']

Wyciągnęłam tatę na stare poniemieckie lotnisko, bo chciałam żeby nauczył mnie jeździć samochodem (jechałam już do 35km/h). Zabraliśmy psa do bagażnika i ja jeździłam a psina biegała. :cool3:[/quote] dziewczyno opanuj sie!!! Twoj pies jeszcze niedawno byl wielka kanapowa.... a ty teraz od niej wymagasz kondycji sportowca!!!!! To jest niedopuszczalne pomysl chwile jaka masa ma ten pies. Jak Ty bys sie czula jakbym, ja Ciebie teraz przyczepila do roweru pojechala na 12 km wypad do parku:shake::shake:. Mam nadzieje ze zle Cie zrozumialam w tym poscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']dziewczyno opanuj sie!!! Twoj pies jeszcze niedawno byl wielka kanapowa.... a ty teraz od niej wymagasz kondycji sportowca!!!!! To jest niedopuszczalne pomysl chwile jaka masa ma ten pies. Jak Ty bys sie czula jakbym, ja Ciebie teraz przyczepila do roweru pojechala na 12 km wypad do parku:shake::shake:. Mam nadzieje ze zle Cie zrozumialam w tym poscie[/quote]

Masz rację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pushli']Jej, ale sie nagle wszyscy zaczeliscie czepiac Ozuzi...
Mysle, ze , [B]ani ona , ani jej tata nie sa tak nierozsadni[/B], zeby przyczepic psa do samochodu i kazac jej za nim biegac...[/QUOTE]Otoz to !

Ludzie opanujcie sie :lol:
Tam byl dorosly mezczyzna i to jemu dajcie popalic, jesli juz tak bardzo musicie, a nie dziecku bedacemu pod jego nadzorem.
Normalnie potraciliscie umiar :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']czy Wy macie w tym jakas sadystyczną przyjemność?:evil_lol:[/quote]]
:hmmmm: :hmmmm: ... :sweetCyb: :evil_lol: :evil_lol:
Ja też uważam, że tuchodziło o to, że Ozuzi jeżdziła sobe samochodem, a Isztar sobie swobodnie biegała:roll: :roll:
No Ozuzi, pisz, bom sie ludziska denerwują:roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']Ja też to zrozumiałam tak, że Isztar biegała sobie po lotnisku a ozuzi uczyła sie jeździć samochodem.[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: No bo tak było. Przecież ne jestem taką sadystką żeby psa przywiązać do samochodu i go ciągać :roll: . Pieska wysadziliśmy żeby biegał, a ja zaczęłam jeździć.[COLOR=red] [B]Ona sama chciała za nami biegać.[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Nikt jej nie kazał.[/B][/COLOR] Nie zostawialiśmy jej i cały czas byliśmy na lotnisku (50m x 20m). Jak się zmęczyła to zaczęła kółka skracać, a później się pochodziła, wysikała się i w trawe klapnęła poleżeć. Nic na przymus.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tylu tu ludzi walczy z ortografia, pisownią a niektórzy nawet nie potrafią czytać ze zrozumieniem :diabloti: . Zauważyłam, że jak jedna osoba coś krytycznego napisze na temat ozuzi to za nią lecą nastepne nie do końca wiedząc o co chodzi.

Co się z nami dzieje? Ja rozumiem, że upał, Polska gra z Niemcami :lol: ludziom udzielają się emocje, ale ozuzi to jeszcze dziecko (bez obrazy oczywiscie bo ja jestem w glebi cały czas dzieckiem i dobrze mi z tym).

Mi też czasami puszczaja nerwy, ale dopiero wtedy gdy mam do tego powody i jestem pewna, że jest jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...