Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

Co u licha dzieje się z tym forum? Wczoraj w nocy tylko reklamy działały jak należy:angryy:
[QUOTE]smutne to psie zycie ale moze zaswieci mu jeszcze słoneczko[/QUOTE]
Już zaświeciło bo trafił do Jaagi:)
[QUOTE]Miło widzieć tyle osób na wątku.
Elka_Ka dzięki.[/QUOTE]
Nie ma sprawy, chociaż tyle mogłam zrobić:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']Fruzia szybciutko znalazła domek - była śliczna, młodziutka...a Oskarek...Oskarek był starszym, dużym psiakiem:( jego nikt nie chciał:(:(

dzięki dziewczyny za przybycie:):) w kupie raźniej;)[/QUOTE]

Dobrze chociaż że Fruzia znalazła domek :). Bo sobie tak pomyślałam przez chwilę, że może ona gdzieś samotna biega bez swojego dużego przyjaciela, ale wiadomo przecież byście jej tam samej nie zostawiły na pastwę losu. Szkoda tylko, że nikt nie chciał tej psiej pary razem przygarnąć. Ale duży starszy i w dodatku nie najzdrowszy psiak to nie jest faktycznie za bardzo adopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

Zaistniał jeszcze jeden problem. Oskar potrzebuje budę.

Ma legowisko w garażu, ale widocznie przy takiej pogodzie chciałby gdzieś w ustronnym miejscu sie zwinąć. Wpakował sie dziś do budy od Soni. Sonia stanęła w takim szoku, ze Oskar czym prędzej wyszedł, jak ja zobaczył. Niestety, budę mam jedną, drugą kupiłam sobie w zooplusie, ale to raczej na małe psy lub koty, Oskar absolutnie nie wszedłby przez otwór.
Myslałam, zeby Oskara uczyc chodzenia po schodach, ale to bez sensu, bo schody sa strome i kręte. Jesli go wprowadzę, a sam chciałby zejść się np. załatwić, to mógłby z nich spaść i dopiero byłby problem.

Tu jest strona, gdzie sa dobre, a tanie budy:
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/buda_dla_psa[/url]
Sprawdzałam ceny na Allego i byłam w szoku, bo tak wysokie.

Może ktos jednak ma niepotrzebna budę w dobrym stanie lub potrafiłby taka Oskarowi zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Zaistniał jeszcze jeden problem. Oskar potrzebuje budę.

(...)

Tu jest strona, gdzie sa dobre, a tanie budy:
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/buda_dla_psa[/URL]
Sprawdzałam ceny na Allego i byłam w szoku, bo tak wysokie.

Może ktos jednak ma niepotrzebna budę w dobrym stanie lub potrafiłby taka Oskarowi zrobić?[/QUOTE]

Jeśli nikt nie będzie miał zbędnej budy i zdecydowalibyście się jednak na kupno, to może warto spróbować połączyć siły i jednocześnie wesprzeć fundację, coby kaska niejako "w rodzinie" została :razz:

Znalazłam takie oto linki:
[URL]http://przyjacieleczterechlap.pl/Projekty-realizowane.php[/URL]
[URL]http://przyjacieleczterechlap.pl/Nasze-budy.php[/URL]

Proponuję zapytać, czy zrobiliby jedną budę dla nas (Justynę Klimek też widuję czasem na dogo). Cena wychodzi podobnie lub taniej niż w zooplusie, ale z wiadomych powodów chyba lepiej dać zarobić "naszym" ludziom, no nie?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Może skorzystam z dobrej roboty Elka_Ka sporo osób do Oskara zagląda, Oskar też na pewno nie będzie miał za złe. Potrzebne na cito choćby DT dla 4 miesięcznego szczeniaka z amputowaną łapką
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191992-FUKS-szczeniak-tr%C3%B3j%C5%82apek-czy-rzeczywi%C5%9Bcie-mia%C5%82-fuksa-Szukamy-cho%C4%87by-DT.POMOCY[/url]

Link to comment
Share on other sites

Bamboo, ta fundacja chyba w zachodniopomorskim, więc odpada ze wzgledu na koszt transportu.

W tej hurtowni, gdzie był Oskarek została buda, ale ona jest tak wielka,że kilku chłopów ledwo ściągało ją z samochodu. A Oskarek niezbyt ja lubił , bo miała otwór na bocznej długiej ścianie i nie mial stamtąd dobrej widoczności. Najczęściej leżał w drugiej , mniejszej budzie, ale jej sie nie da ruszyć, bo pewnie by sie rozpadła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']Jeśli nikt nie będzie miał zbędnej budy i zdecydowalibyście się jednak na kupno, to może warto spróbować połączyć siły i jednocześnie wesprzeć fundację, coby kaska niejako "w rodzinie" została :razz:

Znalazłam takie oto linki:
[URL]http://przyjacieleczterechlap.pl/Projekty-realizowane.php[/URL]
[URL]http://przyjacieleczterechlap.pl/Nasze-budy.php[/URL]

Proponuję zapytać, czy zrobiliby jedną budę dla nas (Justynę Klimek też widuję czasem na dogo). Cena wychodzi podobnie lub taniej niż w zooplusie, ale z wiadomych powodów chyba lepiej dać zarobić "naszym" ludziom, no nie?:razz:[/QUOTE]

Tylko chyba transport takiej budy sporo kosztowałby, a w zooplusie jest darmowy.

Moze jeszcze znajdzie się ktoś, kto ma na zbyciu budę.

Link to comment
Share on other sites

Doszły następujące wpłaty na Oskarka:

30 zł - Hanna J.
20 zł - Elka_ka
20 zł - Baster i Lusi
30 zł - Bamboo
15 zł - Javena

Bardzo serdecznie dziekujemy!:modla::modla::iloveyou:

Jak Jaadze uda się juz pojechać z Oskarkiem do tego chirurga, to wtedy zrobimy rozliczenie. Zobaczymy jak wyglądaja finanse i czy jest jakaś szansa na kupienie budy.

Ostatnio dogo tak szwankuje,że nie mogłam wogóle napisac pw, albo postu, a wczoraj wogóle nie mogłam wejśc na dogo.
Ale ponieważ doszły wpłaty od osób deklarujących pomoc, więc ktos juz nr konta podał:p.
A czy Inez de Villaro i mama_Alfinka dostały nr konta, czy mam wysłać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ja się chciałam zapytać co się stało z tą małą sunią Fruzią, co jest na pierwszych zdjeciach z Oskarkiem ?[/QUOTE]

Te pierwsze zdjęcia sa sprzed chyba 3 lat, więc mała Fruzia i ten czarny mały piesek ze zdjęc juz dawno w swoich domkach:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Zaistniał jeszcze jeden problem. Oskar potrzebuje budę.

Ma legowisko w garażu, ale widocznie przy takiej pogodzie chciałby gdzieś w ustronnym miejscu sie zwinąć. Wpakował sie dziś do budy od Soni. Sonia stanęła w takim szoku, ze Oskar czym prędzej wyszedł, jak ja zobaczył. Niestety, budę mam jedną, drugą kupiłam sobie w zooplusie, ale to raczej na małe psy lub koty, Oskar absolutnie nie wszedłby przez otwór.
Myslałam, zeby Oskara uczyc chodzenia po schodach, ale to bez sensu, bo schody sa strome i kręte. Jesli go wprowadzę, a sam chciałby zejść się np. załatwić, to mógłby z nich spaść i dopiero byłby problem.

Tu jest strona, gdzie sa dobre, a tanie budy:
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/buda_dla_psa[/url]
Sprawdzałam ceny na Allego i byłam w szoku, bo tak wysokie.

Może ktos jednak ma niepotrzebna budę w dobrym stanie lub potrafiłby taka Oskarowi zrobić?[/QUOTE]

Budy super, oglądałam :)

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja...musiałam przeczytac historie Oskara.
niestety jest tak jak piszecie, jak pies juz "uratowany", na tymczasie to sie o nim zapomina...to niestety naturalne tutaj, trzeba krzyczec, przypominac, płakać...no niestety :( a i psów ciągle przybywa, to się wrzuci serduszko za 5 zł, tam dyszke podrzuci, tam cos zalicytuje i jeszcze deklaracje i w polowie miesiaca portfel pusty.
I tak siedzi sobie grono cioteczek i co miesiac ciuła na psiaki..a w Polsce ciągle jest tak samo.
Widze kilka znajomych nicków :) będę Waszą czytelniczką na pewno, a jak wypłacę się z zobowiązań i cosik zostanie to na pewno pomoge spłacić chociaż kawałeczek długu Oskarka. Takie psy, w które włozono już wiele pracy, wysiłku, funduszy muszą mieć szansę na pewne spojrzenie w jutro.
Służę też bazarkiem, czy to z serduszkami, czy fantami - zawsze cos sie uzbiera.
A teraz kilka pytań, czy Oskar ma gdzies ogłoszenia adopcyjne? Bo nie wychwyciłam linków?
Jakie jest saldo na koncie Oskara? Jaki jest dług?Co jest w tej chwili najbardziej potrzebne?

pozdrawiam ciepło w ten paskudny dzien

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']Jakie jest saldo na koncie Oskara? Jaki jest dług?Co jest w tej chwili najbardziej potrzebne?

pozdrawiam ciepło w ten paskudny dzien[/QUOTE]

Alice, jutro prawdopodobnie Jaaga jedzie z Oskarkiem do chirurga, który go operował na kontrolę i aby zobaczył co się dzieje z palcami, gdzie cały czas nawraca infekcja. Jak zapłaci i poda mi jeszcze wczesniejsze wydatki, to wtedy zrobię całościowe rozliczenie .
Teraz najpilniejsza jest buda, bo Oskarek, jak było ciepło miał posłanie w garażu, ale teraz jak zrobiło się zimno, to wchodzi do budy Soni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...