Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oczywiscie;) ...ze nie...:eviltong:nie obylo sie bez kaganca...bo chcial wyjsc z siebie i nam rece poobgryzac, kurcze takie to cherlawe....delikatne a jak przyjdzie co do czego to ciezko go utrzymac:evil_lol:Pudlis jak tylko wchodzi do gabinetu to zmienia sie w:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

po za momentami...gdy go kuja igielka i chce wszystkich gryzc ma tez mnostwo zalet...rozdaje piekne buziaczki, wtula sie na kolanka do panci jak zaden inny;) i jest wpatrzony w "wlasciciela" reaguje na kazde slowo , ma charakterek ale nie sposob go nie kochac:loveu: jest tez gadatliwy, potrafi wyspiewac wszystkie swoje zale i radosci:lol:
Pelen energi, zawsze skory do zabawy:lol: wie jak pancie wziasc na litosc-wtedy przybiera zachowanie malutkiego-bezbronnego szczeniaczka;) umie wytresowac kazdego czlowieka:evil_lol:
po za "niespodziankami kaluzek w domu" jest naprawde slodziutki.
Nie jest az tak bardzo nadpobudliwy jak na poczatku , bo gdy mamy popoludniowa drzemke to razem ze mna przysypia;) i jesli nie ma nic co wzbudzi jego czujnosc, to bedzie grzecznie lezal:)
To jest psiak wpatrzony w czlowieka i chcialby kazda chwile spedzac z nim...

Link to comment
Share on other sites

cioteczki w zwiazku z tym ze w piatek na dobre wynosze sie juz z Torunia na wies, moge przez jakis czas nie miec dostepu do netu(czekam az zaloza mi na wsi) wiec w razie czego jestem dostepna pod telefonem(numer tel. na stronce w watku domy tymczasowe) Sorki jesli sie powtarzam...mam pytanko czy moge zakupic pudliszonkowi preparat na pchely(reszcie tymczasowiczow tez zakupuje) bo sie zaczynaja drapac....a dodatkowo na wsi zawsze latwiej pchely sie zalegaja...

Link to comment
Share on other sites

Ewanko, cioteczki nadrobie jak tylko na dobre sie przeniose...bo w tej chwili mam za duzo na glowie i nawet nie mam jak cos na szybko wgrac bo wszystko w pudlach juz na wsi:( zostal mi w mieszkanku tylko laptop , lozko , psiaki i pare garnkow;)
ale pierwsze foty z nowego miejsca jak tylko bede miec mozliwosc wrzuce na watek:)

Link to comment
Share on other sites

oki juz zapisalam:) Aniu mam do Ciebie pytanko, czy moglibysmy z oplatami za pudliszonka umowic sie w ten sposob:
pudliszonek ma oplacony dt o ile dobrze pamietam do 19 lub 20.pazdziernika?
Czy mogli bysmy zrobic w ten sposob ze teraz powiedzmy 19.10.oplacila bys od tego 19.10 do 31.10, a pozniej juz normalnie od 01.11 do 30.11...? powiem szczerze bedzie mi poprostu latwiej orientowac sie na moim koncie...bo na kazdego psiaka mam rozne daty i zaczynam sie gubic...:)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Aniu:)
Pudliszonek wita wszystkich i zyczy milego dnia:)
a tak apro po...wczoraj znajomi mi powiedzieli ze pudelek pasuje do mnie jak ulal;) gdy tak sobie siedzial grzecznie u panci na kolankach...ale dokladnie nie wiem co mieli na mysli...czy podobny fryz , kolor wlosow...czy cosik innego, bo wczoraj cosik mialam malo czasu na ogarniecie siebie...;):eviltong:

chociaz mnie sie wydaje ze bardziej podobne do siebie jestesmy z westka bo oby dwie mamy kazdy wlos w rozna strone na glowie z rana...tak zwany artystyczny balagan:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']cześć. ponoć pudelek wcale nie taki stray? nie mam czasu czytać całego wątku - jeśli on jest taki do kolan, kilkuletni i sprawdzony do dziecic- to mam dom. prosze o pw :-)[/QUOTE]

Chyba by pasowal ale pytaj sie Arktyki...co do dzieci to nie wiem czy byl sprawdzany, chyba nie....wlasnie dzieci...moze byc problem (ja mam).

Cioteczki wejdzcie na watek Milki, DS ma problem z sunia Milka i dzieckiem ....potrzebne dobre rady, moze ktos zna behawioryste na Dogo...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192018-Maleńka-Milka-spała-na-ulicy.-W-DS-próbuje-rządzić-potrzebne-porady!!!?p=15582512#post15582512[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ma okolo 8-10 latek....ale z zachowania to mlodziak:) Przytulasny,wpatrzony w czlowieka, kolankowy i gadatliwy;)
Jesli chodzi o dzieci to da sie im glaskac....pobawi,ale jesli dziecko zrobi krzywde to moze dziabnac...(proba uderzenia )ja testowalam go na 8 latce;) i bylo oki. Z malutkimi dziecmi nie mialam okazji sprawdzic zachowania...

Link to comment
Share on other sites

Aniu za odpchlenie jest 10zl, za szczepienie 50zl. Na razie nie mam jeszcze jak wstawic rachunkow...probowalam z kamerki internetowej ale jest do dooopy....i na zdjeciach rachunki sa malo czytelne...
Ewanko prosze o cierpliwosc ze zdjeciami...bo mam jeszcze zachrzan...

Link to comment
Share on other sites

aha zapomnialam dodac...rozmawialam tez w sprawie kastracji Pudlisia, kastracja za okolo 2-3 tyg. Koszt wyniesie okolo 80zl.
Mam nadzieje ,ze to pomoze naszemu pudlisiowi rozwiazac problem ze znaczeniem w domu, tak jak dziadziusiowi...wiec bedzie mial pudelek jeden problem mniej...zostana jeszcze tylko te wyjce i demolki w domu....wierze ze sie i z tym uda znalesc rozwiazanie...bo szkoda by taki slodziak zalegal w dt zamiast grzac miejsce u panci w wlasnym domku:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...