Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

sorki ze tak post pod postem ale zapomnialam dodac , tez uwazam ze kastracja w tym wypadku za bardzo nie pomoze...bo to jest innego rodzaju problem...co jedynie to po kastracji pudliszon nie bedzie taki dominujacy do innych samcow i nie bedzie wszczynal bujek...wiec bedzie troszke spokojniejszy do innych psiakow...na razie skupie sie na tym by pudliszonowi za kazde siusiu na dworzu dawac nagrode, wiec moze chlopak zalapie...na dworku siusiu smakolyk , w domu siusiu zero smakolykow...wierze jednak w jego inteligencje;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/344/87c4ca46111a6580med.jpg[/IMG][/URL]


pudlis ma troszke zanizone wyniki tarczycy...ale na razie wetka uznala ze nie potrzebuje lekow. Wyniki tarczycy trzeba bedzie powtorzyc za dwa miesiace, jesli jeszcze sie obniza wtedy pudlis bedzie musial brac leki na tarczyce.

Za wizyte zaplacilam 60 zl, wiec prosze ksiegowa o wplate na konto tej sumy plus oplata za dt.:lol:

aha...swoje dane wymazalam dla bezpieczenstwa , jesli macie takie zyczenie rachunki moge wyslac poczta tradycyjna pod wskazany adres...i w razie takowego zyczenia prosze sie pospieszyc z decyzja , bo jak zaczne sie przeprowadzac , to nie recze ze je pozniej odnajde:eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

Arktyko, wyślesz mi na maila? :) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Nie chodzi mi o dane ;), tylko o wyniki, bo nie otwiera mi się w fotosiku a jestem trochę ślepa i niewiele tu widzę.

I jeszcze mam prośbę do Ani z Poznania o wysłanie mi konta na pw (za pierwszy miesiąc wpłaciłam bezpośrednio do Arktyki), teraz stałą deklarację, będę wpłacać normalnie. Jakoś 21.o9. pierwszy miesiąc minął i trzeba Arktyce wpłacić za następny.

Link to comment
Share on other sites

Salibinko juz wyslalam Ci mailem wyniki, wetka mowila ze reszta wynikow jest oki jak u faceta w tym wieku....jedynie ta tarczyca,
cholesterol jest tez nieznacznie podwyzszony ,ale to przy zanizonych wynikach tarczycy norma.

Salibinko Ty wysylalas 240 czy 248 zl....bo nie pamietam a nie mam teraz dojscia do konta...
bo jesli 240zl to oplacone bylo do 19.09
a jesli 248zl to do 20.09

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Salibinko juz wyslalam Ci mailem wyniki, wetka mowila ze reszta wynikow jest oki jak u faceta w tym wieku....jedynie ta tarczyca,
cholesterol jest tez nieznacznie podwyzszony ,ale to przy zanizonych wynikach tarczycy norma.

Salibinko Ty wysylalas 240 czy 248 zl....bo nie pamietam a nie mam teraz dojscia do konta...
bo jesli 240zl to oplacone bylo do 19.09
a jesli 248zl to do 20.09[/QUOTE]

Aniu, sprawdziłam: 240zł - wysłane 21 sierpnia. Czyli do 19.09 :) (kojarzylo mi się 21 i 19 tylko na odwrót ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']po border collie ...[/QUOTE]

Nawet o tym nie wiedzialam ale bardzo dawno temu coprawda nie border collie ale owczarek szkocki collie (tricolor z czarnym w tym okresie dosyc rzadko)
kosil wszystkich na wystawach ...z rodowodem i to niekiepskim , to byla to bardzo madra psina ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Arktyka w trakcie przeprowadzki...[/QUOTE]

O, to ma ciężkie dni ... z miasta na wieś ... przerabiałam to trzy lata temu i nie wspominam za dobrze ;)

Musimy uzbroić się w cierpliwość , no i mam nadzieję, że psiak w wiejskim otoczeniu, gdy będzie często na powietrzu, w ogrodzie, nie będzie już tak dużo sikał w domu i może się choć trochę przestawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']O, to ma ciężkie dni ... z miasta na wieś ... przerabiałam to trzy lata temu i nie wspominam za dobrze ;)

Musimy uzbroić się w cierpliwość , no i mam nadzieję, że psiak w wiejskim otoczeniu, gdy będzie często na powietrzu, w ogrodzie, nie będzie już tak dużo sikał w domu i może się choć trochę przestawi.[/QUOTE]

Nie zazdroszcze tej przeprowadzki...plus psy. Ja tez mysle, ze Pudlis na wsi bedzie czul sie lepiej niz w miescie w mieszkaniu...i poprawi sie z tym sikaniem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Nie zazdroszcze tej przeprowadzki...plus psy. Ja tez mysle, ze Pudlis na wsi bedzie czul sie lepiej niz w miescie w mieszkaniu...i poprawi sie z tym sikaniem..[/QUOTE]

Na jesień życia postanowiłam opuścić stolicę i do tej pory ani przez sekundę tego nie załowałam i oby tak zostało :p ... a psiaki mają raj na ziemi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Oj a mi się marzy przeprowadzka, ale chyba nie stać mnie a taki luksus.[/QUOTE]

.. tego się nigdy nie wie, czasem życie płata figla i nagle nas na wszystko stać :) ... tylko trzeba w to wierzyć.

[quote name='salibinka']Ha, ha, ja to przeżywałam trzy tygodnie temu - co prawda nie za miasto, bo to dopiero za rok - ale i tak "zabawa" przednia ;), więc trzymam kciuki za Arktykę bo ma szalony czas :) :).[/QUOTE]

... tak, zabawa jakich mało :D ... ale potem .. sama rozkosz :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...