Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

[quote name='Arktyka']cioteczki nie poszlam dzisiaj z pudlisiem na szczepienie bo ma od rana rozwolnienie.....:-(mam nadzieje ze nie jest to nie daj boze nic powaznego....tylko zwykla niestrawnosc....jesli do jutra nie przejdzie to zamiast szczepienia czeka nas leczenie pudlisia:shake:


dalam mu pol tabletki loperamidu i jest ciut lepiej...[/QUOTE]

Co jadl wczoraj? A[B] loperamid[/B] na recepte ? taki dobry na rozwolnienie..pytam bo Pakus ma dosyc czesto...
Trzeba poczekac na szczepienia....Pudlis zdrowiej bo szczepienia i kastracja (chyba 2 tyg po szczepieniach?).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='coronaaj']Co jadl wczoraj? A[B] loperamid[/B] na recepte ? taki dobry na rozwolnienie..pytam bo Pakus ma dosyc czesto...
Trzeba poczekac na szczepienia....Pudlis zdrowiej bo szczepienia i kastracja (chyba 2 tyg po szczepieniach?).[/QUOTE]

loperamid jest na recepte...na rozwolnienie pomaga,tylko trzeba uwazac z dawkami by nie zaczopowalo tylka ;)jedzonko jadl te co zwykle, nic nie zmienilam w diecie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']dzisiaj rano mial normalna koopke...apetyt dopisuje , myslicie ze moge jutro z nim isc na te szczepienia? czy jeszcze odczekac...[/QUOTE]

A dawno dostał loperamid, bo nie wiadomo czy już mu przeszło czy to tylko działanie leku...
Ja bym poczekała ze 3 dni, tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']dostal przedwczoraj 2 razy po pol tabletki....wczoraj juz nic nie dostawal i mial koope normalna, dzisiaj koopa tez normalna.
ale masz racje odczekam do piatku.[/QUOTE]

Chyba racja troche poczekac...cioteczki zajrzyjcie do Vanilka

[url]http://www.dogomania.pl/threads/192954-pilne-GROZI-MU-SCHRON-VANILEK-PROSI-NAWET-O-Z%C5%81OT%C3%93WK%C4%98-NA-HOTELIK?p=15499558&posted=1#post15499558[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pudliszonek ma sie dobrze, nie ma juz rozwolnienia, jak wszystko bedzie oki do jutra to podjade do wetki zrobic mu te szczepienia i
pozniej pomyslimy o kastracji...syn mowi ,ze wtedy jak byl z nim na spacerku to cos zezarl na dworzu i nie zdazyl go odciagnac....a z pyska bal mu sie zabrac bo pudlis to diablik jest i potrafi dziabnac....to samo jest przy misce...robilam testy z rekawiczka....wkladalam mu do michy jak jadl i rekawiczke chcial rozszarpac...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']szczerze powiedziawszy to tez tak wlasnie uwazalam-ze pudliszonki to takie lelum polelum........ do puki nie trafil mi sie nasz Malik na tymczas;) toc to brytan obronny! Reke odgryzl by i intruzowi i wlascicielowi przy okazji:eviltong::diabloti:[/QUOTE]

Widze, ze nabierasz doswiadczenia z pudliszonami....powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Jakie CIAPKI?????? :mad::mad::evil_lol:
Powiedz to mojej toyce! Pudel to jest pies bojowo- stróżująco- obronny![/QUOTE]

Moje TCup poodles by sie obrazily....Bojownicze stroze domu , obcych gryza , ja nie zartuja nawet chlopy sie ich boja...nie mowiac o dzieciach...moje nie lubia dzieci...

Arktyka widzialas Piotrusia, chlop wielgachny a go pogryzly nie mowiac o Pakusiu..potem sie przyzwyczaily...jak go poznaly...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Moje TCup poodles by sie obrazily....Bojownicze stroze domu , obcych gryza , ja nie zartuja nawet chlopy sie ich boja...nie mowiac o dzieciach...moje nie lubia dzieci...

Arktyka widzialas Piotrusia, chlop wielgachny a go pogryzly nie mowiac o Pakusiu..potem sie przyzwyczaily...jak go poznaly...[/QUOTE]

hihihi to prawda nikt i nic im nie straszny-to naprawde psy obronno-strozujace! Bronia wlascicieli na kazdym kroku, pilnuja domostwa przed obcymi. Alarmy pierwszorzedne!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam na offa, ale drobny dominowany przekochany Cacek mix pudelka, po stracie opiekuna już czwarty rok przyjdzie mu spędzać w schronisku, a szansy na dom czy choćby na zauważenie go pośród 600 psów schroniskowcyh - żadnej :( :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193993-drobny-Cacek-mix-pudelka-dominowany-w-schronisku-prosi-o-DT-DS-chocia%C5%BC-o-szans%C4%99-[/url]!.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...