Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Arktyka']pudlis szczesliwy...ale ja nie bardzo bo w tych smrodach spie....:shake:szambo to przy nim pikus....:evil_lol:[/QUOTE]

Arktyko:loveu:, jeszcze troszkę wytrzymaj. Olejek zapachowy do kominka albo nawilżacza? - no, nie wiem, co doradzić w tych trudnych chwilach. Może trochę złagodzi doznania ;)
Pudiś wyraźnie dba, żeby "atrakcji" Ci nie zabrakło:evil_lol:.

Śliczny jest:loveu: - taki...mięsisto - mięciutki, chociaż rzeczywiście minka w kloszu nietęga;)

Link to comment
Share on other sites

Musze pochwalic naszego pudliszonka , bo wczoraj caly dzien nie zdazylo mu sie nasisiac...w nocy dzisiaj tez nie , koopy tez nie znalazlam w ktorej lubi sie wytarzac.....hmmm podejzana sprawa;)
Za to dzisiaj podpadla mi westka....upielam ich razem na dlugiej lince tzn. pudlis z jednego konca , westka z drugiego bo chcialam by sobie troszkew pobiegal powiedzmy luzem....a ta tlusciocha wyprowadzila mi go w pole....wolam cholerstwo a ta nic i dalej pedzi , no a pudlis za nia...:(
na szczescie zachcialo mu sie koope i w ten sposob dogonilam uciekinierow....cholera nie wiem co sie dzieje z pannica....nigdy tak sie nie zachowywala....nie wiem czy te swieze wiejskie powietrze jej zaszkodzilo czy co....w kazdym badz razie na asekuranta westka sie nie nadaje...a bylam na nia na 100 procent pewna bo tez tak robilismy z rudzikiem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Musze pochwalic naszego pudliszonka , bo wczoraj caly dzien nie zdazylo mu sie nasisiac...w nocy dzisiaj tez nie , koopy tez nie znalazlam w ktorej lubi sie wytarzac.....hmmm podejzana sprawa;)
[/QUOTE]
Może Pudliś szykuje jakąś większą niespodziankę i chce uśpić Twoją czujność :razz:?

Czy westka jest wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

westka nie jest wysterylizowana bo to suka hodowlana.....

byc moze pudlis cos kombinuje....;)
w kazdym badz razie po tej kastracji jak na razie jest ciut spokojniejszy....i nawet te jego ADHD jak by mniejsze....wczoraj tez o dziwo jak zostawilam go w domu gdy odjezdzalam nie slyszalam jego wyjcow....gdy wrocilam ze sklepu tez nic nie bylo slychac.....zobaczymy jak juz wydobrzeje po zdjeciu szwow....jak sie bedzie zachowywal.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']westka nie jest wysterylizowana bo to suka hodowlana.....

byc moze pudlis cos kombinuje....;)
w kazdym badz razie po tej kastracji jak na razie jest ciut spokojniejszy....i nawet te jego ADHD jak by mniejsze....wczoraj tez o dziwo jak zostawilam go w domu gdy odjezdzalam nie slyszalam jego wyjcow....gdy wrocilam ze sklepu tez nic nie bylo slychac.....zobaczymy jak juz wydobrzeje po zdjeciu szwow....jak sie bedzie zachowywal.....[/QUOTE]

Nie było siku i qupy w domu?:crazyeye::multi:. Nie, nie, on NIC nie kombinuje;) - on się zmienił, nawrócił, zrozumiał... postanowił - po tym tarzanku oczywiście - odmienić swoje życie:evil_lol:;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Zapraszamy na bazarek fotograficzny, zwycięzca decyduje na jakiego psa przeznaczy wygraną:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196677-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29-III-Edycja-Kalendarzowa-do-6.12?p=15761639#post15761639[/url][/QUOTE]

No to to dajcie jakies fajne zdjecia Pudlisia moze znajdzie sie w tym Kalendarzu na 2011r...sama kupie iles tam sztuk zeby oczywiscie pomoc psiakom...jakby inaczej!!!
Dobry pomysl z takim kalendarzem na 2011r.Moze by nasze pudle umiescic na takim kalendarzu??? Kto by sie podkjaj takego zadania, jatutaj widze Pudel Kalndarze.
Mowie wam Pudle ida odrazu....dobry busines!!! Sa tez kundelki, sprzedaja sie dobrze rowniez...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Pudliszonek od wczoraj biega bez smyczki na spacerkach:) Pilnuje sie chlopak panci i wraca na zawolania . Dziewczyny ta wies chyba sluzy pudliszonkowi ( po za krowimi plackami) bo chlopak przestal sie zalatwiac...dzisiaj po nocy znowu czysto....:)[/QUOTE]

no i - jak nic - nawrócił się :)

Arktyko :), wspaniałe wieści - oby tak dalej - to mocno zwiększa szanse na dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']no i - jak nic - nawrócił się :)

Arktyko :), wspaniałe wieści - oby tak dalej - to mocno zwiększa szanse na dom.[/QUOTE]

Chyba jest cos na rzeczy....bo dzisiaj po nocce znowu czysto....:crazyeye::razz:
jesli pudliszonek sie nawrocil i nie jest to przejsciowe...to nasz chlopaczek ma naprawde
duze szanse na domek:) bo jak by nie patrzec zalatwianie sie w domu oddstrasza ludzi...nie wierze za bardzo ze ta kastracja by tak szybko podzialala....chociaz z dziadkiem byla podobna sytuacja....tez krotko po kastracji zaprzestalo mu sie chciec znaczyc szczynami mieszkanie...

Link to comment
Share on other sites

cioteczki co mnie martwi....to to ze pudliszonek mimo ze sporo wcina nic nie przybiera na wadze....i bardzo czesto robi koopy,
wyniki nie mial takie zle by wskazywaly na niewydolnosc trzustki....a jednak robi po 6-7 koop dziennie , raczej o miekkiej konsystencji...przypomina mi to troche moja owczarke z niewydolnoscia trzustki tyle ze ona koopkowala tez czesto ale i wodniscie....i doopuki tak koopkowala byla chuda jak szczapa, dopiero po zmianie karmy na jagniecine z ryzem koopy sie unormowaly i przybrala na wadze....w wynikach wyszlo oczywiscie ze ma niewydolnosc trzustki...co o tym myslicie z pudliszonem?

Link to comment
Share on other sites

Zrób koniecznie domowy test kliszowy (zwykła naświetlona klisza znurzona w koopie i do słoika na 24 godziny) ... robiłam naszej tymczasowiczce Dosi, bo bardzo długo miała podobny problem, zdiagnozowany jako alergia pokarmowa ... teraz dostaje jagnięcinę z ryżem {Nutra Nuggets} i po jakimś czasie wszystko wróciło do normy, a Dosia zaczęła stopniowo przybierać na wadze.

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o jedzenie to w sumie jest bez roznicy co dostaje....dostawal purine dla seniorow koopkowal, dostawal gotowany ryz , makaron z miechem i warzywami to samo, dostawal brit znowu to samo....wlasciwie jak tylko zje karme to praktycznie krotko po jedzeniu idzie to z niego.....co idziemy na spacer to za kazdym razem jest koopa:( a lazimy czesto bo dziadek Rambo musi czesto wylazic na siuski...

Link to comment
Share on other sites

Makaron zabroniony, podobno bardzo uczula :(

... kuracja dietą daje świetne efekty, ale dopiero [B]po kilku tygodniach[/B] stosownia, też robiłam ten błąd , zbyt często zmieniałam i dziwiłam się, że nie ma efektu ...

proponowała bym jagnięcinę z ryżem i wytrzymac z tym co najmniej 4-6 tygodni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...