Jump to content
Dogomania

Matka dobcio-onków MA WSPANIAŁY DOM!!!!


andzia69

Recommended Posts

Jamnik nie przejmuj się, takie historie z ludźmi przerabialiśmy setki razy. Może i dobrze się stało, bo widocznie Sarunia zasługuje na lepszego pana.:cool3:

Odkąd mam pod opieką kolejnego psiaka, czyli 5-tygodniową niunię, z którą muszę chodzić do pracy, zupełnie nie mam jak iść do Sary i wyprowadzić ją na spacer, biedactwo cały czas na łańcuchu. Może w sobotę mi sie uda.

Czyli Sarunia dalej czeka na odpowiedzialnego człowieka.:shake:

Co do szczeniaczków, to nie mamy zamiaru powiększać stada psich nieszczęść.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jamnik

Ja mam się nie przejmować?????????????? Tą Babę to bym najchętniej na tych działkach uwiązał na łańcuchu długości 20cm! tak, żeby nie mogła nawet swoim pustrym łbem ruszać!!!!! I [EMAIL="w@@@@@@@OL"]w@@@@@@@OL[/EMAIL] 3 razy dziennie po godzinie. Zrobiłbym z niej worek treningowy i byśmy się obaj z Baronkiem zabawiali!!!!

Link to comment
Share on other sites

Z takim trudem uratowana od śmierci, a teraz co, żadnego zainteresowania :placz:
Pani Ania, która karmiła sunię wraz innymi psami na działce wyjeżdża 12.06.na dwa tygodnie. Mamy psiaki przetrzymywane jeszcze w innych miejscach. Naprawdę już nie dajemy rady.

A Sara jest naprawdę sunią wyjątkową, przekonaj się.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj idę do Sary, wyprowadzę ją trochę na spacer, niestety ten psi niemowlak zabrał mi resztę czasu.
P.Ania, która karmi sunie, zgadza sie ze mna, że Sara jest wyjątkowo inteligentym psem, posłusznym,mądrym , nie szczeka na tej działce bez potrzeby i cały czas okazuje wdzięczność za wyrwanie jej z tego horroru.

Czekamy na super domek dla Saruni !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...