Jump to content
Dogomania

Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joannaloves1']oki zdjęcia dla was:

piesek:
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a8c0a2e6f53195.html[/URL]

ręcznie szyte posłanko:
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba775c390a153149.html[/URL][/QUOTE]

joannaloves1 wysłałam Ci zaproszenie do znajomych, chciałam podpytać o to posłanko, bo sama się przymierzam do wykonania podobnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']wygląda jak kangur ;-). z jakiejs fundacji jest?[/QUOTE]

jest ze strony owczarek.pl odebrano całą gromadkę z giełdy w tragicznych warunkach

wygląda jak kangur bo aż tak mu wygodnie, aż mruczał, ułożył się na moich czterech poduchach, cwany jest wie gdzie najwygoniej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Słodkie dziecko :D Na pewno łatwiej wychować sobie malucha, niż psa po przejściach.
Moje fundacyjne koleżanki mają szkołę dla psów Alto i prowadzą szczeniaczkowo. Gdybyś chciała, pogadam z nimi o rabatach :D[/QUOTE]

dzięki jak na razie jest ok, w razie czego się zgłoszę, kupiłam kilker i uczymy się razem różnych rzeczy (tzw. pozytywny trening), gryzie strasznie ale to normalne i pracujemy nad tym, wczoraj byliśmy u weterynarza, pani zbadała serduszko, łapki, oczka, uszka, temeraturę i wszystko ok, pies zdrów jak ryba, w pt dam mu tabletkę na odrobaczanie, dziś rano obudził mnie ok 2 w nocy i był taki nadaktywny ze w piżamie wyszłam z nim na spacerek żeby go trochę zmęczyć i żeby usnął, udało się ale tylko do 6 rano, więc ziewam dziś jak szalona - ale jest mój najkochańszy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Słodkie dziecko :D Na pewno łatwiej wychować sobie malucha, niż psa po przejściach.
[/QUOTE]

Na pewno, ale ja nigdy psa nie miałam i maluch jest strasznie aktywny, w sensie ciągle gryzie, śpi a potem lata po domu, wczoraj jak nie chciałam mu dać makaronu z pesto który jadłam, podszedł do miski z wodą i łapką zaczął walić o taflę wody rozchlapując po całej kuchni i zerkając na mnie, haha, czasem wołam na niego "mały terrorysta" ale oczywiscie wabi się Charly, także to jest minus że wszystkie maluchy są niegrzeczne natomiast starszy pies jest w miarę zrównoważony i łatwiej z nim trenować czy uczyć go czegoś bo maluch strasznie się rozprasza po kilku minutach, także zawsze są dwie strony medalu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szareńkowa']joannaloves1 wysłałam Ci zaproszenie do znajomych, chciałam podpytać o to posłanko, bo sama się przymierzam do wykonania podobnego.[/QUOTE]

jasne, zaakceptowałam, natomiast muszę uprzedzić że moje posłanie to trochę klapa i zamówiłam gotowe z allegro (choć jeszcze nie doszło), natomiast wyszukiwałam różnych info jak uszyć najlepiej więc pytaj - postaram się pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A ja nie rozumiem i jestem rozczarowana postawa joannalowes. Tak jej zalezało na Skinnim, wielkie słowa bez pokrycia:shake:[/QUOTE]
Bela niczego innego sie nie spodziewałam ,takie zdanie moze miec tylko ktos ,kto nic nie rozumie i nie chce dostrzec jaka jest prawda .Przecież dziewczyna chciała adoptowac psa ,kazdy to widzi ...
za kazdym razem jestes po stronie tych co krzywdza zwierzeta świadomie ,lub nieswiadomie ale jednak krzywdzą ..dla mnie to jest niezrozumiałe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Słodkie dziecko :D Na pewno łatwiej wychować sobie malucha, niż psa po przejściach.
Moje fundacyjne koleżanki mają szkołę dla psów Alto i prowadzą szczeniaczkowo. Gdybyś chciała, pogadam z nimi o rabatach :D[/QUOTE]

a mozesz mi napisac na pw jaka by to była cena? ...bo jednak sie zastanowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joannaloves1']a mozesz mi napisac na pw jaka by to była cena? ...bo jednak sie zastanowie[/QUOTE]

No właśnie, już wcześniej próbowałam do Ciebie napisać PW i nie mogłam, chyba masz coś w ustawieniach poblokowane.
[url]http://altopsy.com/[/url] - tam masz telefony do dziewczyn, mów, że pies z adopcji i że ja Ci powiedziałam o rabatach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']No właśnie, już wcześniej próbowałam do Ciebie napisać PW i nie mogłam, chyba masz coś w ustawieniach poblokowane.
[URL]http://altopsy.com/[/URL] - tam masz telefony do dziewczyn, mów, że pies z adopcji i że ja Ci powiedziałam o rabatach :D[/QUOTE]


ok, dzięki :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...