Jump to content
Dogomania

Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=System][COLOR=navy]:bluepaw::bluepaw: Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Skinniego: :bluepaw::bluepaw:

[/COLOR][/FONT][FONT=System] [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215759-MAGICZNY-PODR%C3%93%C5%BBNIK-DLA-SKINNIEGO-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-25.10.2011-do-godz.20.00"][SIZE=5][COLOR=red]kilk:[/COLOR][/SIZE][SIZE=5] [/SIZE]MAGICZNY PODRÓŻNIK DLA SKINNIEGO - bazarek cegiełkowy do 25.10.2011 do godz.20.00[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=5]
[/SIZE] [FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2]Najserdeczniej proszę uczestników tego wątku o rozsyłanie linku do znajomych (teraz taka bieda na Dogo!). :modla::modla::modla:
Rozsyłanie jest BARDZO ważne - ono decyduje o ewentualnym powodzeniu bazarku.
Proszę, proszę, [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2]proszę,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2] proszę,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2] proszę,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2] proszę,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2] proszę,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2] proszę - p[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Courier New][SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Tahoma][COLOR=black][FONT=System][COLOR=navy][SIZE=2]omóżcie kochani!

A tu banerek do bazarku (dziękuję Naklejce!:loveu::loveu:):

[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215759-MAGICZNY-PODR%C3%93%C5%BBNIK-DLA-SKINNIEGO-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-25.10.2011-do-godz.20.00"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5871/umhl8o1y.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']nie rozumiem jak można tak napisać....to nie jest ogromna kwota...wiadomo że za hotel trzeba płacić...ale to trochę nie fair tak napisać...[/QUOTE]

Nie fair jest nie odpowiadac na sms-y,nie odbierac telefonow,olewac mnie kompletnie,nie dotrzymywac warunkow umowy,
lekcewazyc moje blagania,ze nie mam kasy na karme dla psow i mam b trudna sytuacje itd itp.
Problem polega na tym,ze jedna z dziewczyn byla u mnie kilka razy i zorientowala sie,ze jestem osoba ,ktora nie jest w stanie zrobic psu krzywdy,bo ta praca to moja najwieksza pasja.Wiec mozna mi wcisnac psa ,a potem sobie robic kpiny.
To ja musze tlumaczyc na okraglo moim dzieciom,ze:
nie dostana prezentu np w imieniny ,tylko tydzien pozniej ,bo dziewczeta z dogomanii nie przysylaja kasy,ze mamy na obiad placki z jablkami na okraglo,bo nie moge nie kupic zarcia dl;a psow,ze nie dam im na szkolna wycieczke,bo dogomania itd.
Wkurza mnie OLEWANIE,IGNOROWANIE moich prob kontaktu z Wami.Rozumiem,ze macie serce tylko dla zwierzat.
Ja mam na utrzymaniu w tej chwili 11 psow,czesc moich ,a czesc pozbieranych i do adopcji.I wiecie o tym ,a mimo to uwazacie,ze tydzien ,dwa obsuwy z kasa,to dla mnie zaden problem.Gratuluje dobrego samopoczucia!

Link to comment
Share on other sites

Ja ci mówiłam że cię doskonale rozumiem , i kasa ci się należy - to nie podlega żadnym dyskusjom , dlatego wysyłam ci każdy grosz nazbierany !!! Jeżeli to będzie 10 zł także ci go przeleje .Absolutnie nikt cię nie lekceważy , tel miałam wyłączony bo miałam nie połacony rachunek , staję na uszach żeby zabrać kasę , potrzebuję tyko jeszcze parę dni :-)Poprosiłam już cioteczki który znają historię tego nieszczęśnika i wierzę że razem uda nam sie nazbierać na zaległy rachunek .

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wysłałam Skinniemu wczoraj obiecane [B]80 zł[/B].
To pomoc jednorazowa.

Czy Skinni ma wydarzenie na FB?
Tylko nie wiem, czy teraz jest sens je robić... :(
Na FB ludzie są krytyczni i nie znoszą tych naszych dogomaniackich "przegadywanek"...

Jeszcze raz polecam - banerek bazarkowy: :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215759-MAGICZNY-PODR%C3%93%C5%BBNIK-DLA-SKINNIEGO-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-25.10.2011-do-godz.20.00"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5871/umhl8o1y.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

biedaczek , ze tez ludzie nie maja litości nad wlasnym zwierzakiem zeby go doprowadzić do takiego stanu , az kosci widac , bedziemy szukac pomocy.. muze jakis bazerak zrobcie , jeszcze moze zrobcie mu alegro wyróżnione ..


na pierwszej stronie jest wpis z 08 2010 , napisz cos ze juz pazdziernik 2011 ze wrocil z adopcji bo mozna pomyslec ze to jest stare i nikt sie tym nie zajmuje..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...