Jump to content
Dogomania

Wycieńczone maleństwo umiera w lesie !!!!!


Tymonka

Recommended Posts

Przed chwilą trafiłem na wątek i trochę brak mi słów.

[quote name='nemesea']Trzeba było psiaka od razu zabrać, a nie zostawiać go na pastwę większych psów. Ja w ubiegłe wakacje spotkałam dwa razy psy bezdomne w lesie, i obydwa zabrałam ze sobą. Nigdy bym ich tam nie zostawiła. Najważniejsze, aby pies był bezpieczny, tj. za ogrodzeniem, potem można pomyśleć co z nim dalej. A tak to on może być teraz wszędzie, pogryziony lub zagryziony. Szkoda.
Po co ogłoszenie, skoro psa nawet nie ma?[/QUOTE]
[B]
nemesea[/B] wyraziła swoje zdanie i tylko tyle. Też uważam, że zakładanie wątków psów na ulicy czy w lesie to często loteria.

[quote name='Anja2201']P_o pierwsze to mam u siebie w tej chwili 7 psów w tym szczeniaka i staruszkę schorowaną , nie mogłam ryzykować ich zdrowia i życia , widzisz gdzieś miejsce dla jeszcze jednego ? Po drugie nie mieszkam sama i nie tylko ode mnie zależy decyzja o tym . Jeśli chciałaś mi dokopać to gartuluję udało Ci się . Już i tak nie mogłam spać całą noc i nie umiem sobie darować ,że go tam zostawiłam . Bardzo Ci dziękuję za pomoc !!!![/QUOTE]

Myślę[B] Anja[/B], że [B]nemesea[/B] nie miała takiego zamiaru. Jak napisałem wyżej wyraziła swoje zdanie.

[quote name='_Goldenek2']Kiepsko rozpoczynasz swą karierę na dogo :angryy::angryy::angryy:. Dopiero cztery posty i czysty jad... Porzednie trzy też w takim stylu??????:mad:
My tu nie jesteśmy od osądzania i krytykowania. My mamy udzielać psiakom pomocy. Taka jest misja tego forum. Jak pomyliłaś fora to żegnamy bez żalu:shake:[/QUOTE]

A to już trochę przegięcie z całym szacunkiem dla Ciebie [B]Goldenek[/B]. Każdy jakoś zaczynał. Ja zacząłem podobnie. Jednego jednak nie robię. Nie patrzę na ilość postów. To wyznacznik bez znaczenia.

Jeśli chodzi o udzielanie pomocy suni:

Rozmawiałem przed chwilą z [B]Temidą[/B]. [B]Anja[/B] odezwij się di Niej. Jeśli sunia jest nieduża, a na taką wygląda jest duża szansa na hotelik. I jak wypali to nie ma co roztrząsać kto co zrobił, a czego nie. Sunię trzeba odłowić. Zbierać deklaracje i ogłaszać. To Jej jedyna szansa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Goldenek-bardzo ci wspolczuje

basia-moj maz powiedzial tez dosyc ,ale na moje szczescie moj maz jest zakochany w kotach ,to ja zapowiedzialam ja zajmuje sie psiakami ,a Ty swoimi kochanymi kotami .od tego czasu nie mam problemu,nawet ma swoich ulubiencow w 2 psiakach i chodzi 3x dziennie na spacer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Wiem, ze w tej chwili ma miejsca nowo otwarty hotelik u psiakiGabi w Zarach. Pisalam o nim na tym watku

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149080-Jestem-Kuba-nie-mam-oka-nie-mam-domu-bardzo-chcę-żyć...brak-deklaracji!/page98[/URL]

Nie jest to blisko, ale sa miejsca od zaraz.[/QUOTE]

A dlaczego nie tutaj??? Dziś Asia_klero zawiozła tam pierwszego pensjonariusza: naszego Kubę bez oczka :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu ja Ci mogę polecić w Radomsku, 15 zł. doba, ale opieka samego weta. Teraz duże oblężenie, ale jak coś to załatwię przecież.
Moja Lonia tam jest, zresztą był cały tłum :) Ja jeżdżę tam parę razy w tygodniu.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186740-Lonia-cierpia%C5%82a-na-wysypsku-teraz-czeka-na-DOM-ma-ma%C5%82o-czasu-Radomsko[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Aniu ja Ci mogę polecić w Radomsku, 15 zł. doba, ale opieka samego weta. Teraz duże oblężenie, ale jak coś to załatwię przecież.
Moja Lonia tam jest, zresztą był cały tłum :) Ja jeżdżę tam parę razy w tygodniu.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186740-Lonia-cierpia%C5%82a-na-wysypsku-teraz-czeka-na-DOM-ma-ma%C5%82o-czasu-Radomsko[/url][/QUOTE]

Dzięki , ale narazie mamy 40 zł stałych deklaracji tylko :( Ja nadal liczę na cud i jakiś bezpłatny DT , a jak nie to może u Owieczki , tam był nasz Portos i byłyśmy bardzo zadowolone a koszt to 300 zł / miesiąc .

Link to comment
Share on other sites

Maluszek , teraz Figa jest w DT u mojej rodziny , udało mi się ich cudem namówić . Figa na początku była mocno przestraszona , ale jak zobaczyła , że ikt jej krzywdy nie zrobi to zaczęła wesoło koło nas biegać ,świetna sunia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...