Jump to content
Dogomania

Wycieńczone maleństwo umiera w lesie !!!!!


Tymonka

Recommended Posts

Cześć psiaków w Spale jest dokarmiana, a część nie.
Musimy chyba wytropić te w gorszych warunkach. kwestia jest taka czy nam pomożecie je ogłaszać?
I rzecz jasna żeby znowu ataków ie było, że któregoś nie zabrałyśmy... wszystkich nie zabierzemy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chcemy im pomóc tym psiakom, ale same nie damy rady.

Tak Nusia ma rację. Spała to miejscowość, gdzie są dożynki prezydenckie. Gdzie najlepsi sportowcy przyjeźdżają, bo COS, gmina bogata zdobywa fundusze unijne... a sprawa psów bezdomnych w lesie...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się koniecznie zająć tamtymi psiakami , ale ja się już nie podejmę zakładania im wątków bo niestety nie jestem w stanie im wszystkim dać DT , a nie chcę kolejnych oskarżeń .

A co do Figuni to grzeje dupkę w nowym domku :) Będą niedługo zdjęcia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Trzeba się koniecznie zająć tamtymi psiakami , ale ja się już nie podejmę zakładania im wątków bo niestety nie jestem w stanie im wszystkim dać DT , a nie chcę kolejnych oskarżeń .

A co do Figuni to grzeje dupkę w nowym domku :) Będą niedługo zdjęcia .[/QUOTE]
To szczęsliwości Malutka:)
Załóż może jeden dla wszystkich. Może jakoś wspólnie uda się uratować życie. Nie zrażaj się. One czekają:(

Link to comment
Share on other sites

super że maleństwo ma domek:):):)może właśnie warto założyc taki wspólny, wstawiac jesli nowy piesek się znajdzie..nie wiem ...najważniejsze żeby pomagac w miarę swoich możliwości..my tu znamy sytuację, zatem w ogłoszeniach ja chętnie pomogę:)banerki i teksty też:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Figunia niestety szuka nowego domku , dzisiaj okazało się że jej nowa pani jest bardzo chora , czeka ją długie leczenie i częste pobyty w szpitalu , narazie figa zostaje w domku w którym jest ale szukamy jej nowego :( Życie jest strasznie niesprawiedliwe niestety ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...