Jump to content
Dogomania

Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!


mrs.ka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

już jestem i piszę co następuje:
-pomysł świetny,czekamy na wypowiedź KASI co do warunków (również finansowych ) tymczasowania
-nie ma problemu z noclegiem suni , bo może zostać u mnie (wrócimy na pewno późno) ale nie mamy jeszcze transportu do W-wy , bo to odemnie jakieś 150 km
-no i takie moje przemyślenie , ile jest km. z W-wy do Słupska , bo jak mamy ją wywieść z jednego końca Polski w drugi , z którego też trudno ją będzie przytransportować w razie adopcji w centrum Polski i ma być też w kojcu,a nie w domu to mam mieszane odczucia.
Najwięcej adopcji jakie mam to W-wa i Kraków ,nie wiem jakie są możliwości adopcyjne na wybrzeżu ,jeśli ma szanse na znalezieniu domu na wybrzeżu to jak najbardziej ,ja poprostu wogóle nie orientuje się jak jest na północy Polski i nawet nie znam tam nikogo ale absolutnie nie mam nic przeciwko tylko pytanie czy miałby kto BONE tam pilotować ? to tylko pytania i takie tam moje przemyślenia :)

Link to comment
Share on other sites

Lika- serdecznie dziękuje za pamięć o mnie i miejscach, które u nas na bezdomniaków czekają.
Ogarnęłam z grubsza kilka ostatnich stron, i w normalnej sytuacji sunia mogłaby jak najbardziej jechać do mnie natychmiast,ale bardzo mi sie powaliło ze zdrowiem tymczasowiczki Pineski -niunia po ogromnych przejściach, u mnie od 1,5roku w DT, niedawno odkryty guz na płucach, nie wiem co będzie dalej...jestem rozbita, przepraszam,ale dopóki nie ogarnę sytuacji z Pinesią, nie podejme się opieki nad kolejną biedulą.
Życze małej dużo szczęścia.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78'][SIZE=5][B][URL="http://www.facebook.com/?ref=logo#%21/album.php?aid=25555&id=100001648810632&fbid=134119593319667"]http://www.facebook.com/?ref=logo#!/album.php?aid=25555&id=100001648810632&fbid=134119593319667[/URL]

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B][/SIZE][/QUOTE]



a dlaczego mi się wyświetla, że nie można wyświetlić strony, hę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia77']lika- serdecznie dziękuje za pamięć o mnie i miejscach, które u nas na bezdomniaków czekają.
Ogarnęłam z grubsza kilka ostatnich stron, i w normalnej sytuacji sunia mogłaby jak najbardziej jechać do mnie natychmiast,ale bardzo mi sie powaliło ze zdrowiem tymczasowiczki pineski -niunia po ogromnych przejściach, u mnie od 1,5roku w dt, niedawno odkryty guz na płucach, nie wiem co będzie dalej...jestem rozbita, przepraszam,ale dopóki nie ogarnę sytuacji z pinesią, nie podejme się opieki nad kolejną biedulą.
życze małej dużo szczęścia.....[/quote]
czyli nie mamy dt... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Lika- serdecznie dziękuje za pamięć o mnie i miejscach, które u nas na bezdomniaków czekają.
Ogarnęłam z grubsza kilka ostatnich stron, i w normalnej sytuacji sunia mogłaby jak najbardziej jechać do mnie natychmiast,ale bardzo mi sie powaliło ze zdrowiem tymczasowiczki Pineski -niunia po ogromnych przejściach, u mnie od 1,5roku w DT, niedawno odkryty guz na płucach, nie wiem co będzie dalej...jestem rozbita, przepraszam,ale dopóki nie ogarnę sytuacji z Pinesią, nie podejme się opieki nad kolejną biedulą.
Życze małej dużo szczęścia.....[/QUOTE]

O rany, to teraz co? Kasiu, dzieki ze weszlas na watek. Pinesce i Tobie zyczymy sily do walki o zdrowko. Trzymajcie sie mocno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Lika- serdecznie dziękuje za pamięć o mnie i miejscach, które u nas na bezdomniaków czekają.
Ogarnęłam z grubsza kilka ostatnich stron, i w normalnej sytuacji sunia mogłaby jak najbardziej jechać do mnie natychmiast,ale bardzo mi sie powaliło ze zdrowiem tymczasowiczki Pineski -niunia po ogromnych przejściach, u mnie od 1,5roku w DT, niedawno odkryty guz na płucach, nie wiem co będzie dalej...jestem rozbita, przepraszam,ale dopóki nie ogarnę sytuacji z Pinesią, nie podejme się opieki nad kolejną biedulą.
Życze małej dużo szczęścia.....[/QUOTE]

Cioteczki musimy szukac dalej.Kurcze szkoda ze skasowali watek hoteli teraz jak najbardziej by sie przydał.Teraz za pozno na dzwonienie,ale jutro bede działac jest jeszcze pare dobrych hoteli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Cioteczki musimy szukac dalej.Kurcze szkoda ze skasowali watek hoteli teraz jak najbardziej by sie przydał.Teraz za pozno na dzwonienie,ale jutro bede działac jest jeszcze pare dobrych hoteli[/QUOTE]

Hotele z dogo sa tutaj

[URL]http://jamor.pl/forum/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Mrs.ka, jakie masz mozliwosci przetrzymania Bony u siebie do czasu / mysle max tydzien/ znalezienia jej lokum ? Wciaz mysle o tym, ze to jedna z niewielu okazji transportu i szkoda zaprzepascic.

Paulina, a Ty? Dalabys rade przetrzymac Bone kilka dni ?[/QUOTE]
Nie, mam 3 duże psy i 4 koty w mieszkaniu. Psy tworzą grupę - stado i nie ma opcji... :( Szczególnie, że dominuje młoda, największa suka. Na noc by się dało, ale tak niestety nie. Nie mam jak odizolować ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Nie, mam 3 duże psy i 4 koty w mieszkaniu. Psy tworzą grupę - stado i nie ma opcji... :( Szczególnie, że dominuje młoda, największa suka. Na noc by się dało, ale tak niestety nie. Nie mam jak odizolować ...[/QUOTE]

Upss, Megii cos awaryjnie? Na salonach? ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...