Jump to content
Dogomania

Poznań. Onka Basta i jej Pani potrzebuja pomocy.WĄTEK NIEAKTUALNY!


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Witam p.Haniu
Myslę,że nie poznałaby Pani Rumii.Mieszkamy tu te kilkanaście lat i sami z trudem ją poznajemy.Jest wielkim placem budowy,tereny kiedyś przepiękne,bo zielone zniknęły,a w ich miejsce pojawiły sie rezydencje.I to takie,że głowa mała.
Pozdrawiamy Panią najserdeczniej
Elżbieta,Waldek,Gucio(prawie ON)oraz Mercedes(rybka)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko nie rozpuszczaj mi suni. Basta ma jeszcze smaczki, jestem paskuda bo wydzielam jej minimalną ilość. Gdybyś zobaczyła Basty oczy i minke jak chowam smaczki. Można ją schrupać.Ściskam mocno Hania. Łapka od suńki




[quote name='Iza i Avanti']A czy ślicznotka ma jeszcze smaczki???[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

A jak dzisiaj spacerek z Olą. Był? Bo pogoda taka sobie.
Kasiu - byłoby super, gdybys dołączyła do nas -spacerowiczów.

Myślę, że jak Marylin wróci - to też dołączy!!!
Basta będzie miała całą rzesze ciotek na miejscu no i ma rzeszę ciotek wirtualnie obecnych (tz. bardzoej może duchem niż ciałem, ale za to jak!!!).
Dzięki dziewczyny (oj, bo chyba póki co same ciotki - czy może obraziłam i jest wujek???) że jesteście z nami!!!
Z Hanią i Bastą!!!

Link to comment
Share on other sites

Oleńka jest na spacerku.Dzisiaj Basta nie mogła się doprosić wyjścia bo my sobie zrobiłyśmy miłą pogawędke. Buziaczki



[quote name='supergoga']A jak dzisiaj spacerek z Olą. Był? Bo pogoda taka sobie.
Kasiu - byłoby super, gdybys dołączyła do nas -spacerowiczów.

Myślę, że jak Marylin wróci - to też dołączy!!!
Basta będzie miała całą rzesze ciotek na miejscu no i ma rzeszę ciotek wirtualnie obecnych (tz. bardzoej może duchem niż ciałem, ale za to jak!!!).
Dzięki dziewczyny (oj, bo chyba póki co same ciotki - czy może obraziłam i jest wujek???) że jesteście z nami!!!
Z Hanią i Bastą!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie,ze Marylin dolaczy jak wroci. Nie moze byc inaczej!!! Ja nawet na obczyznie czasem staram sie wejsc na watek sprawdzic co u Was.
Witam Pani Haniu, ciesze sie ze Pani dolaczyla do nas na dogomanii i uczy sie Pani obslugi internetu. Internet to czasem wierny uprzyjemniacz czasu i zrodlo wiedzy. Mam nadzieje,ze juz w przyszlym tygodniu sie poznamy :-) Widze ze Basta zgadza sie z innymi psinami to moze i z moja Marylika sie dogada i bede z obiema wychodzila. Wujek tez sie pojawi... moj malzonek :-D
Pozdawiam

[quote name='supergoga']A jak dzisiaj spacerek z Olą. Był? Bo pogoda taka sobie.
Kasiu - byłoby super, gdybys dołączyła do nas -spacerowiczów.

Myślę, że jak Marylin wróci - to też dołączy!!!
Basta będzie miała całą rzesze ciotek na miejscu no i ma rzeszę ciotek wirtualnie obecnych (tz. bardzoej może duchem niż ciałem, ale za to jak!!!).
Dzięki dziewczyny (oj, bo chyba póki co same ciotki - czy może obraziłam i jest wujek???) że jesteście z nami!!!
Z Hanią i Bastą!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Szkoda,że tak daleko ten Poznań-bo bardzo chętnie i my dołączylibyśmy do Was.Ciekawe czy nasz Gucio dogadałby się z Bastunią?Jest wyjątkowo nietowarzyski,ale ta suka jest przepiękna........
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Ale ruch u Basty! Super :)
Piękne zdjęcia basty z parku... i tak właśnie powinien mijać jej czas, na dworze, w ruchu i w zabawie. Cioteczki jesteście wspaniałe!
Żałuję, że nie mam kiedy dołączyć, niestety moje liczne stadko bardzo dużo czasu wymaga...
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Matko jak mnie tu dawno nie było. No ale pojawić się musiałam, bo Basta by już mnie do domu nie wpuściła. W piątek przyjdę tak około godziny 13. i niestety będę sama i boję się trochę reakcji Suzy:(
Dołączam się do tych wszystkich achów i echów:D Basta jest cudowna, kochana, taka do wytaśtania i schrupania. Grzeczna, posłuszna ułożona i dodatkowo zachowuje się jak szczeniak. Wystarczy, że zobaczy patyk i już zabawa na całego. Dodatkowo gaduła straszna wcina się we wszystkie ploty:)

Doczekać się już nie mogę piątku i tak sobie myślę nad tym czy nie wlecieć dziś z Suzką i M. i ich nie zapoznać aby jutro nie było takie szalone. I skoro Sonia będzie w okolicach południa to przyszłabym tak około 16. Nie będzie to problemem?
Proszę trzymajcie kciuki aby Suzka polubiła Bastę. Niestety mam psa rasistę- nie lubi ONków:(

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Twój pies nie lubi ON-ków,nasz nie lubi wogóle innych psów.Tyle złego doznał,że ja go nawet rozumiem tylko jak patrzę jak się psy z sobą bawią to czasem żal..
Miłego dnia p.Haniu i Bastuniu!
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witam i również życze udanego dnia :lol::lol::lol: Hanna




[quote name='waldi481']Twój pies nie lubi ON-ków,nasz nie lubi wogóle innych psów.Tyle złego doznał,że ja go nawet rozumiem tylko jak patrzę jak się psy z sobą bawią to czasem żal..
Miłego dnia p.Haniu i Bastuniu!
Elżbieta[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna 1']Cioteczko nie rozpuszczaj mi suni. Basta ma jeszcze smaczki, jestem paskuda bo wydzielam jej minimalną ilość. Gdybyś zobaczyła Basty oczy i minke jak chowam smaczki. Można ją schrupać.Ściskam mocno Hania. Łapka od suńki[/QUOTE]

To jak się będą kończyły, dajcie mi znaki... dymne ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...