Jump to content
Dogomania

Poznań. Onka Basta i jej Pani potrzebuja pomocy.WĄTEK NIEAKTUALNY!


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już po konfrontacji Suzy z Bastą. Miłością do siebie nie pałają. Obie takie trochę niepewne ale nie sprawdziły się moje obawy i Suza z zębami nie poszła. Jutro tak ok 13 wpadnę przed moim wyjazdem i wyprowadzę je razem. Niestety nie będzie to długi spacer:( M. strasznie spodobała się Basta i cały czas o niej mówił:D

Link to comment
Share on other sites

Pani Małgosiu, życzę udanych łowów. Skuterek jest super!!! Och jak ja bym go chciałaaaaa! Pozdrawiam serdecznie Hania



[quote name='MalgosMalgos']Pani haniu, na tego poluje!
[url]http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120600377885&ssPageName=STRK:MEWAX:IT[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witaj. Jesteś kochana,że nam pomagasz.Wielkie dzięki Hanna I basta:multi::multi:




[quote name='zuzia_kuzik']Nadal zbieram fanty na bazarek, z ktorego dochod zostanie przekazany na psiaka P. Hani, a dokladnie na karme . Zadna Cioteczka nie ma nic zbednego??[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witaj jak tam urwiski się czują bo moja sunia trochę jest smutna bo ciocia Ola wyjechała.Przejdzie jej bo napewno jeszcze przyjdzie inna cioteczka.Pozdrawiamy :multi: Hanna i basta





[quote name='Nemi']Warszawa pozdrawia również :-) U nas pogoda ponura, ale psy taką uwielbiają, więc się z niej cieszymy. Przesyłam całuski dla Basty od moich urwisów:calus:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Gosia dzięki ale jak Aga ma inne zajęcia to niech nie przychodzi.Ja na wieczór mam psiarke z parku.Wczoraj była z bastą i obiecała,że dzisiaj też przyjdzie.Ale niech Agunia przyjdzie to sobie pogadamy o starych Polakach. Mam coś od Oli to zabierze. Czy zgodzisz się aby przyniosła Piracika? Ostatnio jak była to rozmawiałyśmy na ten temat.Zgódz się Gogunia,chcę ukochać tego maluszka. Buziaki od nas Hania




[quote name='supergoga']Tak, dzisiaj przyjdzie Aga, koło 19.00 - z książką[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Psica jest smutna. Jak tylko Ola przyprowadziła ją ze spaceru i powiedziała,że jutro nie przyjdzie to basta posmutniała. Leży w swoim pokoju i nawet do mnie nie przychodzi. Minie jej bo pod wieczór będzie następna ciocia. Ja jej trochę zazdroszcze, ale tylko trochę. Uściski Hanna i psica

Link to comment
Share on other sites

Oj. To jeśli ktos przychodzi po Bastę - to bez sensu, żeby Aga przychodziła. Niech pomoże w domu.
A jutro o tej samej porze? Jeśli tak, to Aga jutro przyjdzie.
Pirata raczej nie weźmie - to sters dodatkowy - mały kontener, tramwaj, chłodno wieczorem. A on maleńki.
Lepiej jeśli nie będziemy go stresować dodatkowo.

Daj znać, czy jutro wieczorkiem masz jakąś cioteczkę. Jak nie - Aga przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Gosia będe wiedziała dopiero jak ta pani dzisiaj przyjdzie ale chyba też mi jutro pomoże. Pózniej dokładnie napisze-dobrze?






[quote name='supergoga']Oj. To jeśli ktos przychodzi po Bastę - to bez sensu, żeby Aga przychodziła. Niech pomoże w domu.
A jutro o tej samej porze? Jeśli tak, to Aga jutro przyjdzie.
Pirata raczej nie weźmie - to sters dodatkowy - mały kontener, tramwaj, chłodno wieczorem. A on maleńki.
Lepiej jeśli nie będziemy go stresować dodatkowo.

Daj znać, czy jutro wieczorkiem masz jakąś cioteczkę. Jak nie - Aga przyjdzie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Małgosia jutro będziemy prosiły o pomoc bo ta Pani jedzie do swojej matki i wróci w niedzielę.Chyba,że kogoś poszukam to dam znać Buziaczki Hania i Bastunia :p





[quote name='supergoga']Oj. To jeśli ktos przychodzi po Bastę - to bez sensu, żeby Aga przychodziła. Niech pomoże w domu.
A jutro o tej samej porze? Jeśli tak, to Aga jutro przyjdzie.
Pirata raczej nie weźmie - to sters dodatkowy - mały kontener, tramwaj, chłodno wieczorem. A on maleńki.
Lepiej jeśli nie będziemy go stresować dodatkowo.

Daj znać, czy jutro wieczorkiem masz jakąś cioteczkę. Jak nie - Aga przyjdzie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ,czekamy na Agunie . Hania :oops:




[quote name='supergoga']Aga może4 jutro przyjechać ale około 19.00. Rano jedziemy z Tatą i wrócimy w porze popołudniowej. Ale będzie na pewno, czyli na tą 19.00 nie szukaj nikogo.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Oj tak tylko,że ona kocha ludzi i chyba wszystkie ciotki to potwierdzą. Z każdą nową wita się bardzo radośnie,okazuje swoją wdzięczność. To jest naprawdę kochany pies.Pozdrawiamy Hanna i Basta




[quote name='mimiś']Basta pewnie zdziwiona, skąd nagle tyle ciotek do wyprowadzania?:lol:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Gosia, był wujek razem z Olą.Sunia też Go bardzo polubiła :evil_lol:




[quote name='supergoga']A jak dzisiaj spacerek z Olą. Był? Bo pogoda taka sobie.
Kasiu - byłoby super, gdybys dołączyła do nas -spacerowiczów.

Myślę, że jak Marylin wróci - to też dołączy!!!
Basta będzie miała całą rzesze ciotek na miejscu no i ma rzeszę ciotek wirtualnie obecnych (tz. bardzoej może duchem niż ciałem, ale za to jak!!!).
Dzięki dziewczyny (oj, bo chyba póki co same ciotki - czy może obraziłam i jest wujek???) że jesteście z nami!!!
Z Hanią i Bastą!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Paulinka nie martw się o baste,ona ma dzięki Dogo dużo szczęścia.Pozdrowionka :multi: Hanna



[quote name='PaulinaT']Ale ruch u Basty! Super :)
Piękne zdjęcia basty z parku... i tak właśnie powinien mijać jej czas, na dworze, w ruchu i w zabawie. Cioteczki jesteście wspaniałe!
Żałuję, że nie mam kiedy dołączyć, niestety moje liczne stadko bardzo dużo czasu wymaga...
Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Basta jest cała w skowronkach,że ma tyle dobrych duszek, które z nią chodzą na spacerki,dają smaczki no i lubią tą mordke. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli Hanna




[quote name='mimiś']Basta pewnie zdziwiona, skąd nagle tyle ciotek do wyprowadzania?:lol:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

witam i pytam; może do nas wpadniesz? Zapraszamy! Hanna i Basta



[quote name='Marylin']Ale Lady vel Marylinkę Suza przyjęła wzorowo :-) Witaj Kocyk... ciągle mam wyrzuty sumienia że nie dotarłam na Arenę... ale co sie odwlecze to nie uciecze :-P[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...