Jump to content
Dogomania

Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']dałam Dropsowe, Julkowe, tutaj i jakies jeszcze? :oops:[/QUOTE]


sama nie pamiętam teraz :evil_lol: - nie ważne, ważne, że widzę je tu i ówdzie czyli jakieś ciotunie wklejają i to jest chyba najważniejsze :multi:

Link to comment
Share on other sites

malawaszka ty chcesz taką stara sunię sterylizować???? ja bym się bała to zbyt ryzykowne. To juz lepiej dopilnować,aby domek jakiś sensowny ją wziął,nić ponosić ryzyko z pełną narkoza u tak wiekowego psa.

ja niestety jestem pesymistką i myślę, że niestety ale kasa może się nie uzbierać:( ostatnio ciężko o deklaracje
malawaszko a jaki hotel masz na myśli za 300zł za małego psa:( nie ma nic taniej?:( przecież to taka kruszyna, nie wymaga dużo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']malawaszka ty chcesz taką stara sunię sterylizować???? ja bym się bała to zbyt ryzykowne. To juz lepiej dopilnować,aby domek jakiś sensowny ją wziął,nić ponosić ryzyko z pełną narkoza u tak wiekowego psa.

ja niestety jestem pesymistką i myślę, że niestety ale kasa może się nie uzbierać:( ostatnio ciężko o deklaracje
malawaszko a jaki hotel masz na myśli za 300zł za małego psa:( nie ma nic taniej?:( przecież to taka kruszyna, nie wymaga dużo.[/QUOTE]


nie wiemy ile ona ma lat, więc sterylizację biorę pod uwagę - moja suka jest bardzo chora - Zespół Cushinga, ma kilkanacie lat, a sterylizowałam ją w tym roku bo zaczęły się problemy z układem rodnym właśnie; przecież nikt nie będzie ciął suki na drugi dzień po opuszczeniu schronu, ale wiek nie jest przeciwwskazaniem - jeśli nie ma innych

jedyny hotel jaki znalazłam gdzie są miejsca na już to Oborniki ten u weta, ja niestety nie zaklepuję miejsc w kolejkach i nie mam nic innego - nie zapominaj, ze ona ma chorą skórę nie wiadomo co tam jest więc raczej inne hotele jej nam nie przyjmą... co do pesymizmu - lepiej siąść i płakać? spróbować trzeba i już - może się uda, może się nie uda, ale nie mogłabym spać spokojnie nie robiąc nic - pomóż rozsyłać wątek, a może masz w okolicy jakiś tańszy hotel/tymczas? byłoby wspaniale

[B]można, a nawet trzeba robić juz ogłoszenia - ostatnio dom znalazł prosto ze schroniska w Głownie stareńki sznaucerek więc może i jej się uda[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']gdybym miała to już bym tam wysłała pół naszego schroniska:(
dlatego pytałam jaki hotel masz na oku bo właśnie o tej skórze pomyślałam.[/QUOTE]

Piechcia ale zasadniczo tam jej nie grozi jakieś nagłe zniknięcie niewyjaśnione?

Link to comment
Share on other sites

niewyjaśnione nie:) UFO u nas nie bywa:) No chyba, że masz na myśli schroniskową adopcję, to tak. Jakby ktoś przyszedł i powiedział, że chce tego psiaka bez względu na to że jest chora i stara to ją dostanie. No chyba że sprawa wyda się podejrzana. Ale jak będę w schronie, prawdopodobnie w czw. to zaznaczę, że mamy ją na uwadze i jakby mieli jakieś plany co do niej to poproszę o znak od nich.

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki!
Porozsyłam jutro link znajomym, chociaż posądzili mnie ostatnio niektórzy o znęcanie się psychiczne nad nimi :) no cóż, trzeba uwrażliwiać ludzi :)
Mogę zadeklarować 10zł (deklaracja stała) na śliczniutką, maniutką dziewusię. Więcej nie mogę...przykro mi :(
Trzymaj się kruszynko!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Piechcia ale zasadniczo tam jej nie grozi jakieś nagłe zniknięcie niewyjaśnione?[/QUOTE]
no to tez wazne, ja sobie nie radze z tym podpisem wogóle go edytowac nie umiem za nic znalezc edycji nie moge a tak bardzo bym chciała choc na ta chwile tak pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziamn']no to tez wazne, ja sobie nie radze z tym podpisem wogóle go edytowac nie umiem za nic znalezc edycji nie moge a tak bardzo bym chciała choc na ta chwile tak pomóc[/QUOTE]
Musisz wejść w ustawienia i tam po lewej stronie w edytuj sygnaturkę ;) I dalej robisz kopiuj i wklej i gotowe.

Malawaszko a ten hotel to są boksy? Wewnę. czy zewn.? Czy mała miałaby ten luksus domu? Ja mam tak na wszelki wypadek zaklepane miejsce u Murki i u Ani z Brodnicy ale niestety jeszcze daaaleko do niego:( Nie wiem jak z miejscami stoi ZuziaM widziałam, że ostatnio zwolniło się jej trochę miejsc, no ale to też kojce....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']niewyjaśnione nie:) UFO u nas nie bywa:) No chyba, że masz na myśli schroniskową adopcję, to tak. Jakby ktoś przyszedł i powiedział, że chce tego psiaka bez względu na to że jest chora i stara to ją dostanie. No chyba że sprawa wyda się podejrzana. Ale jak będę w schronie, prawdopodobnie w czw. to zaznaczę, że mamy ją na uwadze i jakby mieli jakieś plany co do niej to poproszę o znak od nich.[/QUOTE]

nie no - tylko o UFO mi chodziło bo jak adopcja to wiadomo, że nie blokujemy bo i po co jakby dostała szansę isć do domku

[quote name='minia7']Witam cioteczki!
Porozsyłam jutro link znajomym, chociaż posądzili mnie ostatnio niektórzy o znęcanie się psychiczne nad nimi :) no cóż, trzeba uwrażliwiać ludzi :)
Mogę zadeklarować 10zł (deklaracja stała) na śliczniutką, maniutką dziewusię. Więcej nie mogę...przykro mi :(
Trzymaj się kruszynko!!!![/QUOTE]

wielkie dzięki!!!!! :Rose:

[quote name='malawaszka']

dziękuję Wam za deklaracje - zatem mamy:
30 zł [B]lika1771[/B]
10 zł [B]madziamn[/B]
10 zł [B]minia7[/B]

[B][COLOR=Red]SUMA: 50 zł
BRAKUJE do minimum: 150 zł[/COLOR][/B][/QUOTE]

[quote name='kasia14']
Malawaszko a ten hotel to są boksy? Wewnę. czy zewn.? Czy mała miałaby ten luksus domu? Ja mam tak na wszelki wypadek zaklepane miejsce u Murki i u Ani z Brodnicy ale niestety jeszcze daaaleko do niego:( Nie wiem jak z miejscami stoi ZuziaM widziałam, że ostatnio zwolniło się jej trochę miejsc, no ale to też kojce....:([/QUOTE]

boksy z tego co wiem mają też wewnętrzne - w pomieszczeniu i spacery, ale jakie miejscy by dostała z chorobą skóry nie wiem jeszcze - i tak pewnie potrwa zebranie deklaracji

Link to comment
Share on other sites

Tu watek dt u Igiełki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-małych-potrzebujących-suczek-zdjęcia[/url]

Tu do Arktyki [url]http://www.dogomania.pl/threads/181140-Oferuje-DT-Płatny!-woj.-kujawsko-pomorskie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bliss']to możemy zrobić wymianę - jak chcesz to wystawię - już się naumiałam troszkę ;)

kiedy będziesz w Konstans?

ja na stałe nic nie mogę dać .... mogę bazarkami wspierać jeśli to coś znaczy ....[/QUOTE]

ano za dwa tyg. ale fotkę mogę zrobić. tylko pls o priva, dziś mam premiere ksiazki, jutro ruszam z wysyłką ich, jedną mogę tez dać na bazarek :D
i jeszcze muszę pogonić chłopaków o sklep bo już miał działać.
więc sądzę że w czwartek jak babcia przyjedzie i z dzieciakami się będzie bawic to skoczę do garażu obfocić i opisać stuff.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Tu watek dt u Igiełki [url]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-małych-potrzebujących-suczek-zdjęcia[/url]

Tu do Arktyki [url]http://www.dogomania.pl/threads/181140-Oferuje-DT-Płatny!-woj.-kujawsko-pomorskie[/url][/QUOTE]

żadnej z nich nie znam, ale i tak ani jedna ani druga nie przyjmują psów z chorą skórą - przeczytałam wątki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...