Jump to content
Dogomania

Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))


malawaszka

Recommended Posts

no więc będzie Myszka:( co prawda nie cicha Myszka,bo ona cicha to nie jest, ale szara, mała i biedniutka Mysia:) ja do wszystkich odruchowo i czule wołam Misia albo jakieś tam Myszki:)

ona przy współpracy połowy schcoriska:) każdy wypuszczony wariat dopada dziure i kontynuuje kopanie:) jeszcze trochę i tunel będzie:) nie miała chyba jeszcze kontaktu z suniami, była w boksie z większym psiakiem i chyba w miarę ok było:) wiesz trochę strach ją dawać do innych aby nie zaraziła:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te fotki sa sliczne ona ma taki usmiechniety piękny pychol. Moniczko pamietasz Miszke on tez miał fatalne zeby a po usunieciu okazało sie ze pozostałe nie sa az tak w złym stanie. Mysia pasuje do niej w koncu bidulka sie doczekała imienia trzymam kciuki za badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']

malawaszko... wiesz co... ja przepraszam ale mi się tak ciśnie... bo ona mi przypomina strasznie Twojego Bolka...[/QUOTE]
Że niby do kompletu by pasowała:cool3:
No własnie malawaszko,a Ty nie miałabys juz miejsca,żeby mysię wziąc na dt płatny,jakby było juz wiadomo co z tą skórą,no i że to nie jest zaraźliwe?Ty znasz się na tej rasie,u Ciebie miałaby opiekę na maxa.Tak tylko głosno myslę:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Że niby do kompletu by pasowała:cool3:
[/QUOTE]
Boluś już za TM :(

U Waszki miałaby jak w raju, ale... ona ma teraz 4/5 psów oraz 3+4 koty. Nie wiem czy to nie za dużo jak na jedną małą kobitkę ;) Musi się trochę poluzować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']no właśnie - Mysia do niej pasuje :)

malawaszko... wiesz co... ja przepraszam ale mi się tak ciśnie... bo ona mi przypomina strasznie Twojego Bolka...[/QUOTE]

jambi_ nie tylko Tobie :cry: ja też od razu Bola widziałam, a wczoraj Elitesse też napisała, ze Mysia jak Bolo :(

[quote name='Renata5']Że niby do kompletu by pasowała:cool3:
No własnie malawaszko,a Ty nie miałabys juz miejsca,żeby mysię wziąc na dt płatny,jakby było juz wiadomo co z tą skórą,no i że to nie jest zaraźliwe?Ty znasz się na tej rasie,u Ciebie miałaby opiekę na maxa.Tak tylko głosno myslę:roll:[/QUOTE]

Renatko niestety Boluś już za TM :( to był staruszeczek adoptowany z Palucha w stanie gorszym niż Mysia i ślepy, ale 2 lata wspólne były cudowne :loveu: to był mój Kochany Księciunio aaaa no i sie pobeczałam znowu :(
Jeśli zaś idzie o moje wzięcie Myszki to ja bym ją już brała nawet nie wiedząc co ma ze skórą bo tak samo wzięłam Julkę z Katowic - specjalnie po to kupiłam kennel, ale w tej chwili nie mogę wziąć Myszki :( bo mam już dwa sznupki na tymczasie (i tak ponad "normę" bo miał być tylko jeden) + 4 kociaki :lol: a za około tydzień ma do nas przyjechać suczka staruszka brata mojego TZ bo oni będą rodzić gdzieś w innej miejscowości niż mieszkają i nie będzie się miał kto Sonikiem zając, więc wszystko zalezy jak długo Sonia by u nas była i kiedy Julka pójdzie do domu - może się to wszystko ułoży, ale nie mam pojęcia jak się potoczą sprawy bo jest zbyt wiele czynników na które nie mam wpływu :shake: a więcej suk do domu nie wezmę bo będzie jatka... sznupy to sznupy i mogłoby być nieciekawie, tym bardziej, że moja Pepa coś ostatnio niecierpliwa jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Przepraszam za Bolusia
[*],nie wiedziałam:-(
O kurcze,no to co zrobić z Mysią?szkoda maleńkiej...[/QUOTE]


nie ma za co przepraszać - skąd mogłaś wiedzieć :calus: no - w sumie to mogłabyś śledzić moją galerię to byś wiedziała ;) Boluś umarł już dawno niestety, ehhh mój malutki Rycerzyk :cry:

ja mam nadzieję, że jak będzie po badaniach i wyjdzie, że to nic strasznego to ktoś się zlituje, a jak nie to będzie musiała poczekać na miejsce u mnie - może to nie będzie tak długo trwało :niewiem: i może TZ mnie nie ukatrupi... zwłaszcza jak pisze piechcia, że ona szczekaczka :roll:

Piechcia ale wyniki czy to nie grzybek to chyba nie będą tak od razu? bo grzyba trzeba hodować i to trwa około 2 tygodnie z tego co pamiętam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Że niby do kompletu by pasowała:cool3:
[/QUOTE]

nie nie nie! ja nie w tym sensie, zwłaszcza, że...
po prostu zwyczajnie, Mysia mi przypomina Bolusia z pysia, takiego jak był na początku

[quote name='malawaszka'] aaaa no i sie pobeczałam znowu :(
.[/QUOTE]

no i w tym miejscu ja też...

a co do TZ-a... jak Cię nie ukatrupił do tej pory to juz nie ukatrupi... chyba...

Link to comment
Share on other sites

spokojnie TZ Moniczki chyba się już przyzwyczaił i z tego co zdążyłam zauwazyc też jest "psiolubny" ale Monisia ma rację nie byłoby dobrze żeby sunie zbytnio się kłóciły bo to już robi się problem. Mysia jest piękna i miejmy nadzieję że to ze skórą to nie jest nic bardzo strasznego i ktoś ją adoptuje. Mnie ona też spokoju nie daje ale Pioruńcio zablokował mi możliwosc tymczasów.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki bico :Rose: dopisuję do deklaracji

dziękuję Wam za deklaracje - zatem mamy:
40 zł [B]lika1771[/B]
10 zł [B]madziamn[/B]
10 zł [B]minia7[/B]
10 zł [B]Margi[/B]
20 zł [B]lucia[/B]
5 zł [B]paulinken[/B]
30 zł [B]jambi_[/B]

[B][COLOR=Red]SUMA: 125 zł
BRAKUJE do minimum: 75 zł[/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]do całości 175[/B][B] zł

deklaracje jednorazowe:
[/B][COLOR=Black][B]bico[/B] 20 zł[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']wyniki będą we wtorek, ale prawdopodobnie to grzyb
ale z drugiej strony to stan skóry jej się poprawia...[/QUOTE]

prawdopodobnie wg weta? bo jak dostała invermektynę to nie na grzyba tylko na nużeńca, cholera oby nie grzyb bo nikt nam jej nie przyjmie :cry:

Link to comment
Share on other sites

no tak byłyśmy dzisiaj u weta
poza skórą stan jest dobry, no może poza zębami, z którymi należy zrobić porządek
była też wykąpana w nizoralu, potem wyschła na słoneczku. wyszalała się, ogólnie to baaardzo żywa jest, wcale nie taki wilki jazgot, samochodem też grzecznie jeździ

Link to comment
Share on other sites

fajna, wesoła sunia i nawet całkiem rozumna:) u weta grzeczna. Poczekamy na wyniki i zobaczymy. Pobiegała, kamyki przynosiła, fajna z niej dziewczyna:) jeszcze jakby ja tak ogolić to inaczej by to wszystko wyglądało. Na szczęście jest wykąpana, pierwszy brud zmyty, to może i oddychać zacznie ta skóra.

ja tez mam nadzieję, że to nie grzyb, bo to ja ją pazurami szorowałam pod prysznicem:( i wolałabym sie nie zarazić:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...