Jump to content
Dogomania

Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda


Basia1968

Recommended Posts

Już wyjaśniam:
TSPZ to w zasadzie trzy osoby czynnie ;) pomagające psiakom. Niestety osoby te nie maja "wprawy" jesli chodzi o poruszanie się w internecie lub w ogóle nie korzystaja z komputera. Czyli ogólna klapa.
Ja nie jestem związana z TSPZ, ja pomagam tylko psiakom jako prywatna osoba.
Z racji tego iz jestem w trakcie załatwiania formalności w związku z rejestracją Fundacji, nie chcę przejmowac spraw TSPZ.
Wiele spraw nie podoba mi się w sposobie ich działania, ale to juz inna bajka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dla Margo oczywiście pomoc zorganizuję - na ile będe mogła. Karmę mam. Nie jest dużo. Na razie uważam, że dopóki TSPZ płaci, to nalezy szukać kaski na przyszłość. Bo faktycznie ja sobie tez nie wyobrażam aby sunia miała trafic do schronu. A miejsca tutaj w Tarnobrzegu nie ma ani jednego. 7 psiaków w kojcu tarnobrzeskim siedzi /dosłownie/ i siedzi. Dziadek z powodzi u doktora, astowaty /agresywny?/ tez u doktora, dwa szczeniaki tez u doktora - wszystko zapomniane, bez zdjęć, bez opisów /jedno wielkie g...!/. Nie mam możliwości tam dojechać i pomóc tym psiakom. A nie są to moje psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Luzia&Funia[/B], a Ty wystawisz allegro jako stowarzyszenie czy osoba prywatna? Zuzlikowa robi piekne aukcje cegielkowe, przy tym jest bardzo mila i na pewno wytlumaczy co i jak.

[B]Basiu[/B], szkoda, ze tak jest z tymi psami z Tarnobrzega. Moze by warto jakas lokalna gazete wlaczyc i zalatwic malutki kącik adopcyjny? W moim miescie jest przytulisko na kilka psiakow i co tydzien jest jeden w kaciku adopc. w tygodniku Obserwator.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B]Luzia&Funia[/B], a Ty wystawisz allegro jako stowarzyszenie czy osoba prywatna? Zuzlikowa robi piekne aukcje cegielkowe, przy tym jest bardzo mila i na pewno wytlumaczy co i jak.

[B]Basiu[/B], szkoda, ze tak jest z tymi psami z Tarnobrzega. Moze by warto jakas lokalna gazete wlaczyc i zalatwic malutki kącik adopcyjny? W moim miescie jest przytulisko na kilka psiakow i co tydzien jest jeden w kaciku adopc. w tygodniku Obserwator.[/QUOTE]

Jako osoba prywatna mogę tylko wystawić, ponieważ nie współpracuje już ze stowarzyszeniem (z tym że aukcje wystawiam jeszcze na koncie "TSPZ" bo zostało mi tam trochę kasy).

W lokalnych gazetach są ogłoszenia, w telewizji lokalnej również.
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ulka18 mnie własnie chodzi o to, aby każda osoba związana z Fundacja miała swoja działeczkę do "obrobienia" - ooo widzisz tak jak tutaj sie zaczyna fajnie składać: Paulinka robi plakaty, widokówki na bazarki, a Luizka robi allegro, ogłoszenia, ja latam za psami :evil_lol::evil_lol: i takie tam inne fizyczne robótki i to jest super. A nie każdy wuj na swój strój. MOżna ładnie podzielić zadania, zachęcac młodzież do współpracy /bo to naprawde wartościowi ludzie/ i jest super.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu już wcześniej wstawiałam fotki tych uszu, są też zdjęcia Margotki w kołnierzu. Zrobimy jeszcze nowe aktualne fotki. Teraz to wygląda chyba jeszcze gorzej, bo są tam ranki. Margotkę na pewno to boli niestety :-(

Jeśli chodzi o skany wyników badań, to Beatka ma mi podesłać te ostatnie, to wstawię. To chyba powinno wystarczyć.

Link to comment
Share on other sites

[B]Basiu[/B], dobry jest taki 'podzial' zadan, w mieleckim wolonatriacie tez tak jest. Wiadomo kto jest dobry w tekstach; kto robi allegro, kto inne ogloszenia; kto robi zdjecia, jezdzi do schroniska ; kto odpowiada za strone, itd. Tak powinno byc.

Kto operowal tego psiaczka w Brzysciu - dr Koziol czy dr Mrozowski?


Jak allegro cegielkowe bedzie gotowe, to pls podeslijcie link, powysylam gdzie sie da mailem schroniskowym.

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu teoretycznie omawiałam sprawe z Dr Kom.mówił ze takie rzeczy sie wycina i wypala/przypala,to nie odrasta.Czasem moze sie to pojawiac niestety w innych miejscach,trzeba znowu niestety wycinac i przypalac.Mówił,ze ma 2 boksery z takimi schorzeniami...jednemu odnowiło sie/raczej przerzuciło/na pysio,na warge.znowu ciął i przypalał.

Link to comment
Share on other sites

Freda :) bo sobie go tak nazwałam :) operował Dr. Kozioł, od razu jajuchy wycięte, dobrze że to nie nowotworowe, ale mi się tak od razu wydawało, i było dobrze umiejscowione, przyczepione cienko do łapki. Fred jest super :) a wyżełka bardzo grzeczna i zadbana, najgorszy ten kudłacz, cały czas szczeka i wyje i piszczy i nie wiem, co jeszcze moga robic psy to on to robi ;) ......

A my mamy kolejnego podrzutka dzisiaj pod bramką ;( ;( sunię , bardzo podobna do Usi.... czyli już dwie z Krysią :( Jak tylko zrobię jutro zdjęcia to wstawię gdzieś, bardzo Was prosze o pomoc w ogłaszaniu .

Margotka sorki, że Ci zaśmieciłam ...

Link to comment
Share on other sites

macie dziewczyny rację, lepiej nich on tam poczeka do wyjazdu do Niemiec. Mam nadzieję, że go wezmą. Tylko nie wiem jak on się dogada z Sułtankiem. Biedny w czerwcu tam trafił, a to taki kochany psiak.:-( nie mam już dla niego pomysłu, ale może cos mi sie uda dla niego zrobić.
Pojedzie też amstaf Bohun - ponoć agresywny - cholera nie wiemm czy tylko u nas w Tarnobrzegu są agresywne psy??? co jeden to agresywny - że też ludzie mają w oczach rentgen i tak widzą od razu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']macie dziewczyny rację, lepiej nich on tam poczeka do wyjazdu do Niemiec. Mam nadzieję, że go wezmą. Tylko nie wiem jak on się dogada z Sułtankiem. Biedny w czerwcu tam trafił, a to taki kochany psiak.:-( nie mam już dla niego pomysłu, ale może cos mi sie uda dla niego zrobić.
Pojedzie też amstaf Bohun - ponoć agresywny - cholera nie wiemm czy tylko u nas w Tarnobrzegu są agresywne psy??? co jeden to agresywny - że też ludzie mają w oczach rentgen i tak widzą od razu.[/QUOTE]

Margo też miała być agresywna... :roll:
A co do Sułtana to on nie poszedł w końcu do adopcji?
Najlepiej by było gdyby rzeczywiście do Niemiec pojechał (nie lubię tego narodu strasznie ale kupę dobrego robią :loveu: może w końcu się przekonam :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...