Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='majqa']Na swój sposób też się nie dziwię, już nie dziwię, bo nie wiem, co musiałoby się stać, co musiałoby zostać napisane, by przykrył to parasol zrozumienia i wiary.

Nie wiem również, co innych, ale mnie mimo wszystko przekonałoby, gdyby uprzednio wcześniej napisała, że wali się jej wszystko/ życie na łeb, że nie ogarnia sprawy i prosi o pomoc. Dogo potrafi być zarówno okrutne, jak i potrafi pokazać pomocną, ludzką twarz, bo dogo to nic innego niż zbieranina ludzi, tak, w temacie zwierząt, choć w temacie o różnych tłach/ intencjach. Forum tematyczne ale tylko i aż forum.

A obecnie - słowo przepraszam, zbłądziłam, oddaję Skinniego fundacji, proszę chętnych pomóc o pomoc dla asta, drugich chętnych o pomoc dla Szamana, a pozostałych chętnych o pomoc dla reszty psów w warunkach, jakie widzimy + opis sytuacji, stanu tych psiaków.

Każdy błądzi, jeśli nie zbłądził to i tak kiedyś się potknie, takie życie. Sztuką jest stawić temu czoła, zachować twarz, poprosić o pomoc, bo w tym miejscu, jakie widzę na fotach nie stoją gnijące meble, czy innego kalibru bardak, na który można machnąć ręką.
Tam są żywe, nie potrafiące pomóc sobie samym stworzenia. I to czyni cholerną różnicę.[/QUOTE]Trafiłaś w samo sedno sprawy...

Link to comment
Share on other sites

Mozna zabrac Szamana i asta bo sa miejsca ,czy ktos wie jak to zrobić ,ktos moze wpłynąc na ta osobe ,przemówic jej do rozsadku czy cokolwiek innego ....te jej przyjaciołki moze niech z nia porozmawiają ,to najlepsze co moga zrobic teraz w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Nie ..Garwolin woj mazowieckie miejscowośc Samorządki
[B]Samorządki – [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Wieś"]wieś[/URL] w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska"]Polsce[/URL] położona w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Województwo_mazowieckie"]województwie mazowieckim[/URL], w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Powiat_garwoliński"]powiecie garwolińskim[/URL], w[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Górzno_(gmina_w_województwie_mazowieckim)"]gminie Górzno[/URL]. [/B][/QUOTE][quote name='Moli@']Nieporozumienie ;)[/QUOTE]
To nie nieporozumienie, tylko bezmyślność kasiek. na dogo :) Pisanie zanim się pomyśli i odwieczna jej metoda "kopiuj wklej"...
[quote name='kasiek.'][B]Mozna zabrac Szamana i asta bo sa miejsca[/B] ,czy ktos wie jak to zrobić ,ktos moze wpłynąc na ta osobe ,przemówic jej do rozsadku czy cokolwiek innego ....te jej przyjaciołki moze niech z nia porozmawiają ,to najlepsze co moga zrobic teraz w tej sprawie[/QUOTE]
Sprawdziłaś to, miejsca, warunki? Czy wystarczą Ci deklaracje chęci złożone na dogo i FB? Przenosiłabyś pewnie psy w ciemno z Twoją rozwagą. Jak zawsze robisz cyrk i spamujesz wątki dotyczące afer. Klepanie postów dla klepania. Gagata Ci już wzróciła słusznie uwagę, a ty dalej swoje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Mozna zabrac Szamana i asta bo sa miejsca ,czy ktos wie jak to zrobić ,ktos moze wpłynąc na ta osobe ,przemówic jej do rozsadku czy cokolwiek innego ....te jej przyjaciołki moze niech z nia porozmawiają ,to najlepsze co moga zrobic teraz w tej sprawie[/QUOTE]

Musi to zrobić fundacja z policją. Innej możliwości nie ma. Grzegorz B w takiej sytuacji wezwał karetkę i odesłał właścicielkę psów do szpitala. W tym czasie psy zabrali. Ale policja wiedziała co ma robić i był nakaz prokuratora. Bez tego się nie obejdzie. No i wet porządny który potrafi ocenić całokształt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']To nie nieporozumienie, tylko bezmyślność kasiek. na dogo :) Pisanie zanim się pomyśli i odwieczna jej metoda "kopiuj wklej"...

Sprawdziłaś to, miejsca, warunki? Czy wystarczą Ci deklaracje chęci złożone na dogo i FB? Przenosiłabyś pewnie psy w ciemno z Twoją rozwagą. Jak zawsze robisz cyrk i spamujesz wątki dotyczące afer. Klepanie postów dla klepania. Gagata Ci już wzróciła słusznie uwagę, a ty dalej swoje...[/QUOTE]

A co Pani jeszcze tu robi? Już wszyscy wiemy co Pani sobą prezentuje. Wystarczy naprawdę.:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']A co Pani jeszcze tu robi? Już wszyscy wiemy co Pani sobą prezentuje. Wystarczy naprawdę.:([/QUOTE]
Pan nie wie o mnie NIC. Ani o moich wątpliwościach, ani o tym co dzisiaj czuję i co robię od kilku dni... Ani o tym co robiłam wcześniej, ani co będę robić potem. Osoba oceniająca człowieka po kilku postach jest dla mnie warta tyleż samo, co jej łatwość oceny. EOT.

Link to comment
Share on other sites

Ja poprostu nie wiem co powiedzieć. Znam yumanji osobiscie ale spotkałyśmy się tylko raz 3 lata temu jak transportowałam do niej psa.
Było po północy, wydawala mi sie sympatyczną osobą... Boksy były w jakimś pomieszczeniu, na zdjeciu wszystko inaczej wygląda.. Może to nie te same miejsce? Boksy widziałam ale wybieg nie, było po północy i zero oświetlenia.

Napisałam sms-a do yumanji ale oczekuje, czyli zmieniła numer. Nie wiedziałam że sie wyprowadziła, ale kiedyś napewno tam mieszkała, bo dziecko spało w domu obok. Jestem zaskoczona, też czuję się oszukana.

Ale dla mnie yumanji jest już spalona. Myślę że jak miała problemy osobiste powinna była nam napisać 'mam problem, nie mogę już zając sie psami'
a nie doprowadzić do takiego syfu ! Zdjęcia wystarczająco dużo pokazały.
Cioteczka wyżej ma rację - brak wody na miejscu to nie jest wytłumaczenie. Da się bez wody pozamiatać, pozbierać i dać świeżą słomę.
Spójrzcie sami na Szamanka. Bardzo biednie wygląda, strasznie zacofany.
Taki syt, błoto, brud niesamowity, zero ocieplenia... biedne psy... .
Doczytałam że jest ich ponad 20 ? Co z nimi teraz?
Próbowałam skontaktować się z yumanji żeby porozmawiać o dobrowolnym wydaniu psów, ale tak jak pisałam jej numer jest już nieaktualny. ..

Moim zdaniem nawet największe problemy osobiste, w życiu, nie są wytłumaczeniem !!!
bo jesli ktoś ma problemy to powinien a nawet MUSI o tym napisać, wtedy byśmy zadziałały i psiaki nie żyłyby w takich warunkach.
A tak pobierała kase z dogo...Czy żadna dogomaniaczka w ostatnich miesiącach u niej nie była ??

Mam do yumanji pytanie tylko jedno: DLACZEGO ???????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ponieważ Timur pies,który wyparował się nie odnalazł mogę 2 hellograwiury Grottgera dać na bazarek.Uważam,że są dość wartościowe i może przyniosą trochę pieniędzy?Jeśli by tak się stało pieniądze przeznaczę na Szamana i organizację,która przejmie opiekę nad nim.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Pan nie wie o mnie NIC. Ani o moich wątpliwościach, ani o tym co dzisiaj czuję i co robię od kilku dni... Ani o tym co robiłam wcześniej, ani co będę robić potem. Osoba oceniająca człowieka po kilku postach jest dla mnie warta tyleż samo, co jej łatwość oceny. EOT.[/QUOTE]

Wczoraj nie wiedziałem nic. Dziś już wiem tyle :(.!!! .Kilka postów niby tak niewiele a można w nich zawrzeć tyle kłamstwa, obłudy , niekompetencji i kompletny brak szacunku dla zwierząt.:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']To nie nieporozumienie, tylko bezmyślność kasiek. na dogo :) Pisanie zanim się pomyśli i odwieczna jej metoda "kopiuj wklej"...

Sprawdziłaś to, miejsca, warunki? Czy wystarczą Ci deklaracje chęci złożone na dogo i FB? Przenosiłabyś pewnie psy w ciemno z Twoją rozwagą. Jak zawsze robisz cyrk i spamujesz wątki dotyczące afer. Klepanie postów dla klepania. Gagata Ci już wzróciła słusznie uwagę, a ty dalej swoje...[/QUOTE]
Nie wysilaj sie ,nikogo nie zadziwisz swoja błyskotliwością ...miejsca sa do sprawdzenia jak zawsze ,p/a itd ,pisalam kto moze zabrac asta to miejsce jest pewne i nie ja bede je sprawdzała ,mozesz szukac innych nikt tego nie broni
ps Doda masz ten tel [COLOR=#141823][FONT=Helvetica] 500 893 485 ?
funkcja kopiuj /wklej bardzo przydatna [/FONT][/COLOR]

Edited by kasiek.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Wczoraj nie wiedziałem nic. Dziś już wiem tyle :(.!!! .Kilka postów niby tak niewiele a można w nich zawrzeć tyle kłamstwa, obłudy , niekompetencji i kompletny brak szacunku dla zwierząt.:([/QUOTE]
Nie obrażaj mnie, nie życzę sobie. Jeśli zarzucasz mi kłamstwo, obłudę, niekompetencję i brak szacunku do zwierząt, to albo to od razu udowodnij, albo znajdź sobie inny obiekt szykan.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A za co obrywa teraz bric-a-brac?Ona w czym zawiniła?Ma wątpliwości a to każdemu wolno..Jest myślącym człowiekiem to żle?Przecież ja ją znam,pomagała zwierzaczkom,zakładała bazarki to czemu teraz się na nią krzyczy?W czym zawiniła?
Ejże..Chcecie na kogoś krzyczeć to zapraszam na PW.Ja ostatnio nawet ,,życzliwe rady ,,dostałam na fb to jestem przyzwyczajona.Zapraszam,a na nią nie krzyczcie to dobry człowiek.
Jutro poczytam ew.wrzaski.Nie czuję się najlepiej.Mocno to wszystko przeżywam.Chce ktoś sie śmiać cyt,,z delikatnej kobietki,,?To zapraszam
Dobranoc.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Ja mam prośbę, prośbę którą wzięłaby sobie do serca nie osoba, jakaś konkretna, wskazana palcem, a ktokolwiek (może i ktoś, kto tu nie pisze, a jedynie czyta wątek?), kto jest w kontakcie z Yumanji, kto jest z nią blisko, ma poprawne stosunki, od której odbierze Ona telefon, by ta osoba zechciała zadzwonić, porozmawiać, bez złości w głosie, a na spokojnie.

Po co? Ano choćby po to, by uzyskać zgodę na pomoc trzem psom, by przekonać do sensu tejże pomocy: Skinniemu (by odzyskała go fundacja), Szamanowi (tu, o ile prawidłowo doczytałam również są zainteresowani nim ludzie, przepilotowaniem tego staruszka) i astowi z poranionymi łapami. Może byłby to dobry początek ku... czemuś dobremu? Ku jakiejś słabej, bo słabej ale lepsze to niż nic nici porozumienia, która umocniona przez każdą ze stron przełożyłaby się i na dalszą pomoc pozostałym psom?

Od czegoś trzeba zacząć, bo nabijanie stron wątku wzajemnym dawaniu sobie po gębie nie prowadzi do niczego, zamydla sprawę, oddala od głównego nurtu. Pamietajcie. W miejscu, które tu zostało wymienione tkwią zwierzaki, które niewątpliwie tej pomocy potrzebują. Pi razy drzwi znany jest stan Skinniego, forma Szamana i asta. A co z resztą? Nie tylko ta trójka jest ważna. Dobrostan, poprawa warunków winna rozciągnąć się i na pozostałe, nie tylko na trzech wybrańców.

Czy jest taka osoba?
Czy znajdzie w sobie siłę wykonać taki telefon?
Czas nie jest tu sprzymierzeńcem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Ja mam prośbę, prośbę którą wzięłaby sobie do serca nie osoba, jakaś konkretna, wskazana palcem, a ktokolwiek (może i ktoś, kto tu nie pisze, a jedynie czyta wątek?), kto jest w kontakcie z Yumanji, kto jest z nią blisko, ma poprawne stosunki, od której odbierze Ona telefon, by ta osoba zechciała zadzwonić, porozmawiać, bez złości w głosie, a na spokojnie.

.......i na dalszą pomoc pozostałym psom?

Od czegoś trzeba zacząć, bo nabijanie stron wątku wzajemnym dawaniu sobie po gębie nie prowadzi do niczego, zamydla sprawę, oddala od głównego nurtu. Pamietajcie. W miejscu, które tu zostało wymienione tkwią zwierzaki, które niewątpliwie tej pomocy potrzebują. Pi razy drzwi znany jest stan Skinniego, forma Szamana i asta. A co z resztą? Nie tylko ta trójka jest ważna. Dobrostan, poprawa warunków winna rozciągnąć się i na pozostałe, nie tylko na trzech wybrańców.

Czy jest taka osoba?
Czy znajdzie w sobie siłę wykonać taki telefon?
Czas nie jest tu sprzymierzeńcem.[/QUOTE]

to bardzo mądry wpis, najważniejsze są psy, i to wszystkie tam pozostawione psy, a na początek dalszej współpracy niech ta kobieta odda tę trójkę...

Link to comment
Share on other sites

Też zapisuje wątek. Ktoś wysyłając mi linka powiedział: następna Twoja konkurencja pada!!
Niestety ale takie sytuację i afery nie pomagają ani nam hotelom ani przede wszystkim psom. Szkoda że osoby które tak fajnie zaczynały, kończą w ten sposób.
Dziewczyny, proszę nie róbcie wycieczek personalnych tutaj (Kasiek, bric)

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']To juz nie jest moja sprawa z czym masz problem .To nie jest moj bajzel i nie ja go bede sprzatac ,albo likwidowac. Nagłaśniam ostrzegam pisze do osob ,ktore maja tam psy ,jest propozycja dla asta nie ma informacji nie ma kontaktu ,psy fundacyjne jak sa beda odebrane bo poszlo info ,psy nagromadzone jak u zbieraczy muszą otrzymac pomoc bo w takich warunkach życ i przebywac dluzej nie mogą
Jak sama masz psy w podobnych warunkach i tez nie mieszkasz na tej działce to mam nadzieje ze ktos sie tym zainteresuje
A teraz żegnam ozięble
ps pamietam ze kiedys juz były jakies zarzuty co do tego miejsca i chyba sprawa ucichla jak widac niedobrze sie stało[/QUOTE]

Kasiek, Ty sie zastanow co piszesz nie staraj sie byc wszystkowiedzaca bo irytuja mnie Twoje wpisy zwlaszcza jak chodzi o ludzi ktorych jestem pewna. nie produkuj sie. Pisz konkretnie co mozesz zaproponowac, a nie straszysz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Też zapisuje wątek. Ktoś wysyłając mi linka powiedział: następna Twoja konkurencja pada!!
Niestety ale takie sytuację i afery nie pomagają ani nam hotelom ani przede wszystkim psom. Szkoda że osoby które tak fajnie zaczynały, kończą w ten sposób.
Dziewczyny, proszę nie róbcie wycieczek personalnych tutaj (Kasiek, bric)[/QUOTE]
Lilutosi, tak naprawdę to powinnaś się obrazić za taki wpis (oczywiście wierzę, że ktoś miał co innego na myśli), bo takie miejsca nijak się mają do Twojej konkurencji, te miejsce może konkurować z olkuszem czy inną mordownią:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Nie obrażaj mnie, nie życzę sobie. Jeśli zarzucasz mi kłamstwo, obłudę, niekompetencję i brak szacunku do zwierząt, to albo to od razu udowodnij, albo znajdź sobie inny obiekt szykan.[/QUOTE]

Pani posty które można określić jako mataczenie w obronie patologii. Nie jestem z Panią na Ty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']A za co obrywa teraz bric-a-brac?Ona w czym zawiniła?Ma wątpliwości a to każdemu wolno..Jest myślącym człowiekiem to żle?Przecież ja ją znam,pomagała zwierzaczkom,zakładała bazarki to czemu teraz się na nią krzyczy?W czym zawiniła?
Ejże..Chcecie na kogoś krzyczeć to zapraszam na PW.Ja ostatnio nawet ,,życzliwe rady ,,dostałam na fb to jestem przyzwyczajona.Zapraszam,a na nią nie krzyczcie to dobry człowiek.
Jutro poczytam ew.wrzaski.Nie czuję się najlepiej.Mocno to wszystko przeżywam.Chce ktoś sie śmiać cyt,,z delikatnej kobietki,,?To zapraszam
Dobranoc.
Elżbieta[/QUOTE]

Pani Waldi481. proszę przeczytać posty bric-a-brac tłumaczące yumai. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...