Jump to content
Dogomania

WHEN DREAMS COME TRUE: DT STAŁ SIĘ DS !!! Homer (wątek Homera)


protzlav

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=deepskyblue]Moi Ludzie wciąż rozważają możliwość przygarnięcia mnie na stałe !!! Hmmm. ciekawym jaka będzie ostateczna ich decyzja ??? Jak myślicie ? Jeśli o mnie chodzi jestem jak najbardziej za !!! Oby tak się stało, trzymajcie kciuki ... mocno trzymajcie ... Miłego popołudnia Wam życzę !!! Wasz Homer[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=teal]Mówię Wam, moi mili, jak dziś pilnowałem domku !!! a właściwie to już wczoraj ... otóż był u nas pewien pan i prezentował pewne urządzenie ... a hałasu narobił co niemiara... a przegiął już jak podłączył owo ustrojstwo jako odkurzacz i zaczął czyścić dywan tuż obok mego nosa !!! no wiecie co, co za bezczelność, ja już przecież chciałem wypoczywać !!! aż moi Ludzie musieli mnie uspokajać, tak się rozjątrzyłem ... a co !!! no !!! musiałem przecież, niech sobie gość nie myśli - przychodzi wieczorową porą, zakłóca mój spokój i odpoczynek, hałasuje i robi bałagan, a przy tym wciąż gada, jak najęty normalnie ... musiałem na niego powarczeć i poszczekać, nie uważacie ???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=teal]Pozdrowionka dla wszystkich moich przyjaciół i wielbicieli !!! cmok !!! Wasz HOMER <"psi dzadzus">[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

hm..ma czas myśleć ;) po prostu moja kuzynka ma 13 letniego mixa pinczera, od paru miesięcy chcą wziąść dla niego towarzysza..tylko kuzynka chciała najpierw skończyć studia i znaleźć pracę. Ma jedną już na oku...jutro się dowie czy ją dostanie, jeśli tak to tylko skończy remont i czas na drugiego psa ;) Homer spodobał się jej na zdjęciach i z mojego opisu. Mieszka z mamą, pietro nade mną i mamy wspólny niewielki ale ogrodzony ogródek ;). No ale, jak mówię najpierw musi być pewna czy dostała pracę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']No i jaka decyzja????
Oszczędźcie takiego wyczekiwania!;)[/QUOTE]

[COLOR=mediumturquoise][B][COLOR=mediumturquoise]Moi Ludzie [/COLOR]wciąż zastanawiają się nad moim losem, ale raczej "TAK" niż "NIE" :) Proszę trzymajcie za to kciuki ... mocno ... H.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

WHEN DREAMS COME TRUE: DT STAŁ SIĘ DS !!! Homer (wątek Homera)
[INDENT]
[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=red]INFORMACJA:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#ff0000]OD DNIA 04.09.2010 R. DT HOMERA STAŁ SIĘ JEGO DS !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
:lol::razz::lol::razz::lol::razz::lol::razz::lol::razz:
[B][SIZE=7][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=purple]***********************************************[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]
[LEFT][B][SIZE=3][COLOR=blue]Tak, Moi Drodzy !!! To prawda !!! W dniu wczorajszym Mój Ludź uregulował w schronisku moją sytuację adopcyjną i, w porozumieniu i przy całkowitej aprobacie Drugiego Ludzia, zaadoptował mnie na stałe, dając mi tym samym (Moi Ludzie mają taką nadzieję : ) ) Domek Stały !!! Hurraaaaa !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkich !!! Homer[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav']WHEN DREAMS COME TRUE: DT STAŁ SIĘ DS !!! Homer (wątek Homera) [INDENT]
[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=red]INFORMACJA:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=7][COLOR=#ff0000]OD DNIA 04.09.2010 R. DT HOMERA STAŁ SIĘ JEGO DS !!![/COLOR][/SIZE][/B]

:lol::razz::lol::razz::lol::razz::lol::razz::lol::razz:

[B][SIZE=3][COLOR=purple]***********************************************[/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]
[LEFT][B][SIZE=3][COLOR=blue]Tak, Moi Drodzy !!! To prawda !!! W dniu wczorajszym Mój Ludź uregulował w schronisku moją sytuację adopcyjną i, w porozumieniu i przy całkowitej aprobacie Drugiego Ludzia, zaadoptował mnie na stałe, dając mi tym samym (Moi Ludzie mają taką nadzieję : ) ) Domek Stały !!! Hurraaaaa !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkich !!! Homer[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT]


[/INDENT][/QUOTE]



[CENTER]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...