Jump to content
Dogomania

Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie


martaipieski

Recommended Posts

Dziewczyny zawsze bylam zdania, że to osoba chęt na psa powinna stawać na glowie i się starać, by psa takowego adoptować.
To jest także nasz interes ale to chyba przyszły wlaściciel powinien nam pokazać że to właśnie on jest godzien tego psa i na prawdę mu zależy.
W wypadku tej Pani.. nie widzę żadnego zaangażowania.
Tak jak piszę Madallena zgadzam się że widok psa i przebyta droga może sprawić że emocję wezmą górę ... i pozamiatane.
Ale jeżeli wapiszon ma inne odczucie do tej Pani ( w końcu do mnie się tylko unosiła ). Może jednak czuje, że Pani jest dobra a to ten dom dla suni.
Ale moim zdaniem zadecydować powinna martaipieski ... w końcu to ona sunię "stworzyła" na forum i pokazala jej światelko w tunelu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 712
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panca']@Iwona77 nie popadaj w taki histeryczny ton,obie jestesmy daleko od miejsca zamieszkania potencjalnej wlascicielki wiec nie nam decydowac o losie suni....jednak wciaz uwazam ze nie mozna tak ot przekreslac szansy suni[/QUOTE]jak ty to nazywasz szansą to współczuje psiakom wyadoptowanym przez Ciebie.
Ona ma szanse i bez tej baby. Nie pisz tak jakby tylko ten dom istniał! będą i inne! Popadam w histerie bo w życiu nie oddała bym psa do
takiej kobiety!

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Amelka nie powinna trafić do tek kobiety. Jeśli by jej zależało to znalazlaby chwilę na wizytę Kany, a nie teraz strzela focha, bo "za późno" ktoś do niej zadzwonił.
Poza tym nie wydaje mi się, żeby wapiszon powinna jechać do niej z Amelką, to kiepski pomysł... :/

I przypominam, że piękna Amelka nadal czeka na wpłaty!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję i wg mnie kobieta ma chorobliwie wysokie mniemanie o sobie, jest agresywna słownie<ton, krzyk, pretensje>, spretensjonowana, nie wykazała żadnego zrozumienia, nie przyjmowała usprawiedliwienia, ma żądania i roszczenia, oskarża o niesłowność, bardzo niezrównoważona emocjonalnie.
Ona nie chce tego psa, ona chciała pobyć sobie w punkcie zainteresowania jej osobą.
Ja bym do niej z psem nie szła.

Tak myślę, ale może się mylę.

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z martaipieski.

Marta zaraz dzwoni do wapiszona, zeby z nia pogadac i zeby Amelka nie jechala do Gdyni.

No i teraz DT LoDZ proszony na ambone!!! (przepraszam, nie pamietam nicka :) )

Od kiedy mozesz wziac Amelke? :)

mam tylko nadzieje, ze wapiszon pojawi sie dzisiaj na watku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Podczytuję i wg mnie kobieta ma chorobliwie wysokie mniemanie o sobie, jest agresywna słownie<ton, krzyk, pretensje>, spretensjonowana, nie wykazała żadnego zrozumienia, nie przyjmowała usprawiedliwienia, ma żądania i roszczenia, oskarża o niesłowność, bardzo niezrównoważona emocjonalnie.
Ona nie chce tego psa, ona chciała pobyć sobie w punkcie zainteresowania jej osobą.
Ja bym do niej z psem nie szła.

Tak myślę, ale może się mylę.[/QUOTE]

Podpisuję się. Kobita chce się 3- łapnym szczeniaczkiem jeszcze dowartościować jaka to szlachetna i jaką to wielką łaskę nam zrobi hrabini Monte Kuku. Nie oddałabym jej żadnego psa - a tym bardziej bez łapki - sunia podrośnie, może przestanie wzbudzac podziw dla szlechetności jej wielkiej Pani ? Zacznie sprawiać problemy ? I co będzie ? Jak myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']SAME DOBRE WIEŚCI!

wapiszon juz ma Amelke ! jest u niej :)

Baba z Gdyni Amelki NIE DOSTANIE!
Amelka moze posiedziec chwile u farmerki na DT a my szukamy transportu do LODZI!

wapiszon, poka malenka :) fotki fotki chcemy!!![/QUOTE]

Aaaa !!! Super wieści !!! Wapiszon, pokaż Amelkę !! :D

Link to comment
Share on other sites

Ale się porobiło.... Chciałabym wylać beczkę oliwy na te wzburzone wody :)

Dziewczyny - rozumiem Wasze zdenerwowanie, ale w emocjach chyba zbyt porywczo poddajecie ocenie tajemniczą mieszkankę Gdyni... Opinię opieracie na JEDNEJ relacji Kany - a Kana także może być tendencyjna, prawda ?

Myślę sobie tak - może dajmy sobie i Amelce czas. Sunia w tej chwili jest już poza schroniskiem. Wapiszon nie może Amelki przetrzymać z uwagi na wielkie własne psy, koty, pracę itp.

Czy będzie chciała jechać do Łodzi, lub do innego wskazanego miasta - tego nie wiemy . Można ładnie o to Wapiszona poprosić , ale nie komenderować Wapiszonem - tak mi się przynajmniej wydaje....

Z uwagi na zaistniałą sytuację mam następującą propozycję :

Pojadę jutro do Wapiszona i zabiorę Amelkę do siebie ( bo mam chyba najbliżej ) . Amelka może u nas zostać w oczekiwaniu na dogodny transport do Łodzi lub jakiegokolwiek innego SPRAWDZONEGO domu tymczasowego lub stałego.

Uspokójmy się wszystkie i szukajmy dalej tego domku najlepszego z najlepszych :)

Link to comment
Share on other sites

farmerka, na poczatku WIELKIE dzieki za to, ze wezmiesz mala do siebie. Wapiszon - Tobie dzieki po stokroc, ze ja zabralas.

Odnosnie Gdyni. Proponuje jednak zaczac od poczatku. Moze jednak Kana pojdzie do niej BEZ psa? Co Wy na to?

A my na wzelki wypadek zaczniemy organizowac transport, poczekamy na fotki i zaczniemy ew szukac ksiezniczce domu. TEGO domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']farmerka, na poczatku WIELKIE dzieki za to, ze wezmiesz mala do siebie. Wapiszon - Tobie dzieki po stokroc, ze ja zabralas.

Odnosnie Gdyni. Proponuje jednak zaczac od poczatku. Moze jednak Kana pojdzie do niej BEZ psa? Co Wy na to?

A my na wzelki wypadek zaczniemy organizowac transport, poczekamy na fotki i zaczniemy ew szukac ksiezniczce domu. TEGO domu.[/QUOTE]
Myślę,że jesteście niepoważne ( nie piszę o farmerce 63). Pani z Gdyni chciała wziąć psa a Wy zaczęłyście wybrzydzać. Ocenilyscie kobietę po niezbyt grzecznej wypowiedzi Kany. Kana umawiała się w taki sposób,że ja Ją tez bym pogoniła >Nie zdziwię się gdy,ze kobieta z Gdyni odmowi wzięcia Amelki. Ja na pewno nie będę z Nią na ten temat rozmawiała. Jest mi po prostu wstyd .
Najbardziej dyskutowały na wątku osoby, które nic od siebie nie dały, nie znalazły domu, nie wpłaciły pieniędzy. Tak najprościej. Żądać domu ze złotymi klamkami. Prawda Madallena?Mogłaś dać taki dom Amelce.
Fotki Amelki mam,ale ich nie wstawię, bo nie mam ochoty. Dla Was najważniejsze są fotki a nie dom. I to jest cała wasza pomoc
Najgorsze ,że jutro będę musiała rozmawiać z Panią z Gdyni.Przepraszam Panią,że tak się stało :(
Oczywiście, to co napisałam dotyczy nie wszystkich wypowiadających się na tym wątku ale krzykaczy. Może zamiast spędzać godziny przy kompie zaczniecie naprawdę pomagać psom. Madallena, Kana , Iwona77 może zaczniecie szukać księżniczce tego wspaniałego domu?
Możecie się na mnie obrazić, mam to gdzieś. Możecie o mnie wypisywać co chcecie . Mam Was w głębokim poszanowaniu.
A Amelka jest przerażonym psim dzieckiem i ... może straciła szanse na dobry dom:(

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że wapiszon zbyt surowo potraktowałas przede wszystkim dziewczyny, którym zależy na Amelce. To że ktoś nie pojechał, zapłacił czy nie znalazł (Amelka wciąż szuka domu, chciałam zauważyć) nie świadczy o tym, że nie zalezy mu na hepi endzie dla Amelki...

Ja również uważam, że kobieta przesadziła. Nie znam sprawy z drugiej strony, ale gdybym to była ja umówiona osoba nie zadzwoniłaby do mnie sama pofatygowałaby się i zadzwoniła do niej, tak?

Domu dla Amelki szukamy i wapiszon, chcesz czy nei, ale BĘDZIE TO DOM ZE ZŁOTYMI KLAMKAMI bo na taki Amelka zasługiuje i wszyscy takiego domu dla niej chcemy.

Co do propozycji wizyty BEZ Amelki to jestem jak najbardziej za.

I przestań wapiszon wypominać co kto zrobił bo każdy robi tyle ile może.

Link to comment
Share on other sites

Też sobie nie wyobrażam - skoro rzekomo tak bardzo chcę psa, a osoba, z którą jestem umówiona na zasadzie "pozostajemy w kontakcie" do mnie nie dzwoni - to dzwonię ja, bo to JA MAM INTERES, MNIE ZALEŻY a nie łaskę robię. Zgadza się ? czy ta Pani choć 1 raz pokazała jak jej zależy na tej adopcji wykazując własną aktywność i inicjatywę ???? jakoś nie widać. Wszyscy wokól niej tylko skakali dotychczas jak wokół Matki Teresy bo święta po prostu chce dac dom TAKIEJ suczce kalekiej, chuchajmy, dmuchajmy i właźmy w dupę, żeby się tylko nie rozmyśliła ... a nie ?

ja nie wpłaciłam niczego na Amelkę, tak, zgadza się - bo nie mam grosza teraz i muszę pożyczac pieniadze, żeby w ogóle przeżyć kolejny dzień ze swoimi psami i chorą tymczasowiczką i wykupić sobie leki bo powaznie choruję.
Nie oznacza to jednak wapiszon, że mój osąd jest z góry błędny, albo że nie mam prawa głosu czy wypowiadania własnego zdania na tym wątku.
Chciałabym dla Amelki jak najlepiej.
Ale osobie nie interesującej się psem, którego "chce" adoptować - nie oddałabym psa.

Link to comment
Share on other sites

Większość na tym forum mówi ile może . A mam nieodparte wrażenie,że im więcej ktoś mówi tym mniej może.
A po czym uważacie,ze tej pani nie zależało na Amelce? Po niezbyt kulturalnych wpisach Kany? Kana o 13. 06 szukała telefonu do kobiety a od kilku dni miała umowić sie na wizytę.
A ja mam psa w domu jest godzina 1.14 o 7 .00 miałam wyjeżdżac do Gdyni. Dom na pewno nie miał złotych klamek ale był realny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Większość na tym forum mówi ile może . A mam nieodparte wrażenie,że im więcej ktoś mówi tym mniej może.
A po czym uważacie,ze tej pani nie zależało na Amelce? Po niezbyt kulturalnych wpisach Kany? Kana o 13. 06 szukała telefonu do kobiety a od kilku dni miała umowić sie na wizytę.
A ja mam psa w domu jest godzina 1.14 o 7 .00 miałam wyjeżdżac do Gdyni. Dom na pewno nie miał złotych klamek ale był realny![/QUOTE]

wniosek, że jej nie zależało został wysnuty na podstawie faktu, że Pani dysponując telefonami kany - sama do niej nie pofatygowała się zadzwonić.
wpis kany nie był "mało kulturalny" - to była po prostu relacja z "małej kulturalności" z jaką zetknęła się gdy ona zadzwoniła do Pani. Jest różnica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...