Jump to content
Dogomania

Amelka PSIE DZIECKO BEZ ŁAPKI juz w DS w częstochowie


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 712
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety teraz nawet większośc dogomaniackich domów tymczasowych jest płatna.

Pomijając wielką akcję ewakuacji krakowskiego schroniska w maju, gdzie faktycznie znalazlo się baaardzo dużo bezpłatnych domów tymczasowych, to od dawna widuję raczej oferty płatnych Dt, a bezpłatnych to jak na lekarstwo.

ale może faktycznie, jak ktoś nie wie, że takie platne istnieją, to nawet na to nie wpadnie

Link to comment
Share on other sites

ja suni nie robiłam zadnych ogłoszeń jedynie ma ten wątek:(Pani znalazła ja chyba na dogo!!!napiasałam juz pw do Kana pw z numerem telefonu do tej Pani zeby sie skontaktowała

dzwoniłam do schroniska Amelka gotowa do adopcji ma komplet szczepien dzwoniło kilka osób zainteresowanych nia ale gdy usłyszeli ze bez łapki to rezygnowali:(
w schronisku nie wydaja psów na DT nic mi o tym nie wiadomo psa trzeba adoptowac na siebie(tzn ja na siebie juz nie moge)w umowie jest napisane ze nie mozna psa przekazywac(oddawac)innym ludziom:/
schronisko nie rezerwuje psów bo boja sie ze ktos psa zarezerwuje w tym czasie beda inni chetni a ten co rezerwował sie rozmysli i pies zostaje w schronie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']ja nie moge na siebie bo boje sie ze w koncu to bedzie podejzane ile ja mam psow:/ ale mysle ze z tym nie bedzie problemu ja moge podpisac a pozniej mozna chyba dostarczyc umowe podpisana przez wlasciciela!!!albo trzeba bedzie znalesc kogos na kogo sie ja wezmie[/QUOTE]

Weźcie kogokolwiek, kto podpisze umowę - ciocię, sąsiadkę, brata. I tak później będzie pewnie spisana druga umowa na DT albo DS. U nas jak bierzemy psy ze schronu to na siebie, a później spisujemy nową umowę z DS. Nie ma na co czekać. Umawiajcie wizytę i niech mała jedzie do domku po swoją szanse.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Kochani, a jesli ja moge cos powiedziec... wolotariusze, kupce DOBRE witaminy z uwzglednieniem składnikowo układu kostnego Znim będzie ZA PÓŻNO...

Ja mam taką właśnie trójłapkę - urodziła się z niedorozwojem [czyli prawie jak bez, bo łapka, a raczej jakis kikut jest tylko zawinięty pod ciało], jednak trafiła do mnie za późno... Już została postawiony wyrok - łapka nie udźwiga ciężaru ciała (a suczka ma 3 kg.) - sprawna będzie w najlepszym wypadku 2 lata, później zostanie jej tylko wózeczek.

Kibusia po 5 m-cznych poszukiwaniach domku została u mnie na stałe...[/QUOTE]
A jakie witaminy są potrzebne?Martusiu, a może wstawisz Amelkę na NK ? Polecę ją znajomym- sama tego nie umiem zrobić:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Teraz zobaczyłam ,że szykuje się DT a może i DS. Mogę pomóc przy wyadoptowaniu suni ze schronu.[/QUOTE]

wapiszon DZIEKI! :)

maleńka na górę. Życzę Ci, żebyś szybciutko powędrowała do swojego domku!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny sory ale dzisiaj nie dalam rady już dzwonić do tej Pani.
Czekałam pol dnia na sunie z tego wątku :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186027-Ma%C5%82a-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy-%28%28%28-Mamy-TYLKO-10-dni....-PILNIE-DT-[/url]!!

Z Panią zgadamy się jutro i najpóźniej na pojutrze się umówię chyba że Pani nie będzie pasowało.
Umowę zawsze można wziąć ja mogę dać przyszłemu właścicielowi do podpisania i odesłać do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

kana ma spr domek a Wapiszon pomoc z wyciagnieciem Amelki ze schronu czyli z Pania macie skontaktowac sie obie:) i najlepiej jak najwcześniej rano bo jesli Pani znalazła transport to moze juz jutro sie uda!!!! ja od jutra nie bede miała dostepu do netu jak cos to tel 668432511

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...