Jump to content
Dogomania

Bernardyn_BORUTA_Ujawnił się_POMOCY-CHORE OCZY_syndrom HORNERA_neurologiczny_POMOCY!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Zuzliku[/B], wplace 20 zl i to PayPal jak zwykle - jednorazowo. Musze finanse na wodzy trzymac, niestety.

Mimo iz mam wiele pytan, nie zapytam, tak dla dobra sprawy. Wierze, ze bedzie wszystko ok choc czas gra tutaj nieublagalnie wazna role.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73'][B]Zuzliku[/B], wplace 20 zl i to PayPal jak zwykle - jednorazowo. Musze finanse na wodzy trzymac, niestety.

Mimo iz mam wiele pytan, nie zapytam, tak dla dobra sprawy. Wierze, ze bedzie wszystko ok choc czas gra tutaj nieublagalnie wazna role.[/QUOTE]

Jak dobrze Cię widzieć...przyznam,że już niepokój odczuwać zaczęłam:oops:...dobrze,że jesteś!
Dziękuję!

[B]Tak chętnie na wszystkie pytania bym odpowiedziała...a na te,na które jeszcze nie znam odpowiedzi, chętnie bym jej poszukała![/B]

Link to comment
Share on other sites

Aktualny stan finansów Tajniaczka/ZORRO...

[SIZE=3][B]DEKLARACJE:
[/B] [B]_giselle4...10zł...?
_ata...10zł(czerwiec)...?
_matrioszka2...20zł(jednorazowo)
_bico...50zł(jednorazowo)
_agata51...10zł(stała)
_RuletkaK...12zł...(jednorazowa)
_Agnieszka103...1 0zł...(jednorazowa)[/B][B]
_Vlk...5zł...(jednorazowa)
_al-ka...100zł (jednorazowo)
_ilon_n...30zł...?
_Maruda666...5ozł(jednorazowo
_czerda...20zł (stała)
_Freya73...20zł (jednorazowo)

--------------------------------------
[/B] [B]razem...347zł
[/B] Dziękujemy i ten, którego i Poterkiem, i Matą Hari też zwali...zza maseczki zerka...
CZY ZMIENI SIĘ JESZCZE JAKAŚ CYFERKA????
TAJNIAK DZIĘKUJE mając nadzieje,że jeszcze może mieć..[B].NADZIEJĘ!!
Dzisiaj być może wielki dzień psiaka...POTRZEBUJEMY KCIUKÓW I MYŚLI CIEPŁYCH...MNÓSTWOOOOOOOOOOOO....[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B].NADZIEJĘ!!
Dzisiaj być może wielki dzień psiaka...POTRZEBUJEMY KCIUKÓW I MYŚLI CIEPŁYCH...MNÓSTWOOOOOOOOOOOO....[/B][/SIZE][/QUOTE]

kciuków na pewno jest mnóstwo, ciepłych myśli też :)

Link to comment
Share on other sites

to i ja melduję że się obudziłam, kciuki zaciśnięte mocno mam i powtarzam mantrę....

[SIZE="6"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/SIZE]
[SIZE="5"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/SIZE]
[SIZE="4"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/SIZE]
[SIZE="3"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/SIZE]
[SIZE="2"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/SIZE]
[SIZE="1"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny
[COLOR="#2f4f4f"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/COLOR]
[COLOR="#696969"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/COLOR]
[COLOR="#808080"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/COLOR]
[COLOR="#c0c0c0"]Tajniaczek/Zorro będzie bezpieczny[/COLOR]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ale postów napisane, i musze poczytac teraz :) Tyle liudzi kciukasy za Ciebie Psino zaciska, ze musi sie udać!!!

Zapraszam jeszcze raz na bazareczek ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186761-Na-TAJNIACZKA-..-I-jego-bezpiecze%C5%84stwo.-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-domku.-Do-15.06.10-godz.22-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Na bazarku byłam, zachęcam do odwiedzin - warto.

Zuzliku, nr konta ten sam? Z jakim dopiskiem? Na Tajniaka?[/QUOTE]

gdzie bazarek, jaki bazarek, bardzo lubię bazarki................ :eviltong:, choć kaski ..............brak, oj brak :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Mam jakieś dziwne kłopoty z dogo :shake:Do mnie Zuzliku nie dotarł numer konta, może nie dochodzą PW,
wczoraj miałam problemy z postami...
Tajniaczku, trzymam mocno kciukasy :thumbs:[/QUOTE]

sciagnij Opera to bedzie wszystko ok:) ja tez mialam takie problemy ,ale juz jest dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']sciagnij Opera to bedzie wszystko ok:) ja tez mialam takie problemy ,ale juz jest dobrze[/QUOTE]

DOKŁADNIE :D

kamilawa - chyba nic ... czekamy na info o tajniaczku cały czas ..


wróciłam z uczelni ... jak zwykle "kochane panie z dziekanatu" musiały mi na nerwy podziałać .... i jeszcze mi pociąg przez te mendy uciekł....
już siedzę cicho się nie wyżalam ... i czekam na info o Tajniaczku z nadzieją ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']DOKŁADNIE :D

kamilawa - chyba nic ... czekamy na info o tajniaczku cały czas ..


wróciłam z uczelni ... jak zwykle "kochane panie z dziekanatu" musiały mi na nerwy podziałać .... i jeszcze mi pociąg przez te mendy uciekł....
już siedzę cicho się nie wyżalam ... i czekam na info o Tajniaczku z nadzieją ...[/QUOTE]


ciotka nie martw się ja ścięłam się w pracy ze swoim ustawiaczem i to będzie już koniec naszej znajomości i naszych dobrych układów

Link to comment
Share on other sites

tak polubku .. tylko ja mam następny pociąg dopiero jutro o 16 a jeszcze dziś miałam iść na wizytę poadopcyjną znienackową ...

tymczasem tu dużo dobrych cioteczek zapraszam na cegiełkowy bazarek - niech już piękna bernardynia Bellisima śmiga do domeczku :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186853-Bella-moze-jechac-jutro-po-nowe-zycie...Pomoz-Jej-Kup-Cegielke-za-5-zl-5.06?p=14802933#post14802933[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki oferta dalej aktualna moja cisza to wina neta i rozmowa z żoną weterynarz oczywiście jest bardzo dobry w kątach a w razie co jest Wrocek proszę o wizytę najwcześniej w niedzielę wcześniej jesteśmy na wczasach i kto to będzie żeby podać adres pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...