Jump to content
Dogomania

Bernardyn_BORUTA_Ujawnił się_POMOCY-CHORE OCZY_syndrom HORNERA_neurologiczny_POMOCY!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ja też podniosę ;) spróbuję jutro popodnosić, a jutro też pakuję futro i jadę w góry :D starsze futro zostaje na wczasach u rodziców. Oj już nie na 15,5 letnie kości takie szlajanie się po górach ;) mam nadzieję, że między pakowaniem rzeczy pozaglądam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']zapraszam was na wątek

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186920-uratuj-mu-%C5%BCycie-....koniec-15-czerwca?p=14810195#post14810195[/url]



moze dzieki niemu troche zbierzemy grosika[/QUOTE]
:multi::Cool!::Cool!::B-fly::B-fly::B-fly::klacz:Anecia cudka wystawila juhuuuuuuuuuuuuuuu:loveu::loveu::loveu:Aneto dzieki sliczneeeeeeeekubietko nasza:multi::multi::multi::multi::sweetCyb::BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']wróciłam z pracusi i po cichutku będę doglądać[/QUOTE]

Dzięki,że doglądałyscie...ogromne dzięki!
Niestety coś od kilku dni już psuło się...myslałam,że to mój komp,ale okazało się,ze to coś na łączach,czy jak to tam zwą, się coś psuło i przedwczoraj kompletnie zostałam odcięta i od neta i od telefonów komórkowych...WSZYSTKO PADŁO!!!


...ALE TERAZ NIE TO WAŻNE....mAMY JUŻ TAJNIACZKA!!!!
[B][SIZE=6]DZIEWCZYNY DZWONIŁY,ZE JUŻ ZA SEKUNDKĘ BĘDĄ GO MIAŁY!!!

MAMY GO...BEZPIECZNEGO I W NASZYCH ŁAPSKACH!!! MAMY GO!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Mam jakieś dziwne kłopoty z dogo :shake:Do mnie Zuzliku nie dotarł numer konta, może nie dochodzą PW,
wczoraj miałam problemy z postami...
Tajniaczku, trzymam mocno kciukasy :thumbs:[/QUOTE]

Wyślę zaraz jak poodpowiadam...mam nadzieję,że skończyły się moje problemy z netem,ale gdyby coś poszło nie tak...PODEŚLIJCIE MÓJ NR KONTA PROSZACYM O NIEGO! ...bardzo proszę(pogoda u nas niestabilna i jakieś cyrki moga jeszcze się przywinąć!)


[B]...ale mamy go!!![/B]Za moment napadnę na dziewczyny o konkretniejsze informacje!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Dzięki,że doglądałyscie...ogromne dzięki!
Niestety coś od kilku dni już psuło się...myslałam,że to mój komp,ale okazało się,ze to coś na łączach,czy jak to tam zwą, się coś psuło i przedwczoraj kompletnie zostałam odcięta i od neta i od telefonów komórkowych...WSZYSTKO PADŁO!!!


...ALE TERAZ NIE TO WAŻNE....mAMY JUŻ TAJNIACZKA!!!!
[B][SIZE=6]DZIEWCZYNY DZWONIŁY,ZE JUŻ ZA SEKUNDKĘ BĘDĄ GO MIAŁY!!!

MAMY GO...BEZPIECZNEGO I W NASZYCH ŁAPSKACH!!! MAMY GO!!![/SIZE][/B][/QUOTE]

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r9.fodey.com/2109/66e4ce78f9a44446abfb053ae5213efd.0.gif[/img][/url]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][B]Tajniaczku [/B]na razie tylko banerek mogę ukraść :oops:
Wychodź stamtąd jak najprędzej a damy radę, w kupie siła :lol:.[/QUOTE]

[quote name='Evelka']Dopiero przybyłam na wątek... Bardzo mocno trzymam kciuki za Tajniaczka/Zorro. Musi się udać![/QUOTE]


[SIZE=6][B]Dziękuję...i wygląda na to,że Tajniaczek mrugnie jeszcze dziś do Was osobiście!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=6][B]Dziękuję...i wygląda na to,że Tajniaczek mrugnie jeszcze dziś do Was osobiście!!!![/B][/SIZE][/QUOTE]

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']hau hau hauuu! podniosę choć raz bo mnie wir pakowania wciągnął, zaspałam dziś :P[/QUOTE]

I najprawdopodobniej wyruszysz z dobrymi nowinami!!! Zaraz dzwonię do dziewczyn,by potwierdzić ostatecznie, że Tajniaczek może być ...ODTAJNIACZONY!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...