Jump to content
Dogomania

ŻUCZEK STARUSZEK-nie doczekał się wyjaśnień od kikou ... NIE WYGRAŁ walki o życie [*]


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę, wstrzymajmy się z osądami i wyrokami. Dostanę opinię weta, opublikuję ją tutaj i uwierzcie mi, że jeśli się potwierdzi nie zostawimy tego w ten sposób. Nie po to od marca płaciliśmy - bo to również Wasze pieniądze - w sumie kilka tys. zł, żeby pies wyszedł stamtąd gorszy niż przyszedł. Ale proszę o cierpliwość.

Przed zawiezieniem Żuczka do kikou, dzwoniłam, pytałam - każdy polecał mi to DT, same zresztą wiecie, ze cieszy się dobrą opinią na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry wszystkim
Bardzo bym chciala, ale nie moge zaprzeczyc temu, co napisala Nikozja. Piesek dotarl do mnie w fatalnym stanie. Wiedzialam, ze jest to staruszek szukajacy kochajacego domu na reszte swoich lat. Otwozylam przed nim nie tylko swoj dom, ale i swoje serce. Na ile mi sie uda i pozwola finanse bede walczyla o niego, aby bez bolu i cierpienia w domowym zaciszu wsrod kochajacych ludzi i zwierzat godnie zakonczyl swoj zywot. Epikryza mojego weterynarza, jak i dalsze zalecenia wklejam na forum oraz zostana przekazane pani Paulinie. Dzis odebralam ksiazeczke zdrowia Zuczka, ostatni wpis to 15.03.2010 leczenie zapalenia oskrzeli. Wpietw badanie z dn 17.05.2010 naglowek Zuczek napisane recznie, na odwrocie Foksio waga 9 kg. Na temat watroby, RTG lapy zadnej wzmianki. W dniu dzisiejszym otrzymalam sms od Kikou odnosnie przeslania RTG lapy mailem, ktory do chwili obecnej nie dotarl. Robienie zdjec Zuczkowi nie sprawia mi przyjemnosci. Dla kazdego kto bedzie chcial odwiedzic Zuczka drzwi mojego domu stoja otworem.
Nie mnie rozliczac domy tymczasowe, ale mysle, ze wszystkim, ktorym los Zuczka nie byl obojetny i go wspomagali zainteresuja sie warunkami innych pieskow na Dogomanii














[IMG]http://images50.fotosik.pl/360/663dd594e58fdb7dm.jpg[/IMG]



[IMG]http://images40.fotosik.pl/344/80e660a0890c1bf3m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Martyną. Jutro o 17 do nich idę, wezmę aparat, ale nie będziemy Żuczka męczyć, mam nadzieję, że jakieś sensowne zdjęcia da radę zrobić. Żuczek jest na diecie wysokobiałkowej, musi jeść mięso i wysokokaloryczną karmę dla szczeniaków. Na szczęście ma apetyt, ale jeśli dostanie biegunki czy wymiotów to wiadomo... Martyna czeka na zdjęcia RTG, pilnie potrzebuje.

I jeszcze jedna sprawa: ktoś tu już pisał, że może przekazać jeszcze swoją deklarację na Żuczka. Ja też mogę. Ale chyba nie o to chodzi, tylko o to, żeby wyciągnąć jakieś konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

Martyno, dzięki.

[CENTER][SIZE=4][B]Teraz, jak mamy opinię weterynarza, bardzo proszę kikou o ustosunkowanie się do tego.[/B][/SIZE]
[/CENTER]



[IMG]http://www.dogomania.pl/Alma%20wciaz%20%20ma%20duzo%20piasku%20w%20pecherzu%20moczowym%20i%20MUSI%20byc%20na%20specjalnej%20karmie=jedyna%20rada.[/IMG][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6978/skanowanie0002xw.jpg[/IMG]


[IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8463/skanowanie0001yd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Jutro mogę przelać deklarację za 2 miesiące, tylko nie wiem czy to konto (Bagusia byłe) aktualne.[/QUOTE]


Wstrzymajmy się z przelewami. Jeśli mogę Was prosić zadeklarujcie swoje wpłaty na Żuka na wątku.


Dzwoniłam, kikou nie odbiera, wysłałam jej pw i smsa.

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili piesek dostaje mieso(piers z indyka i kurczaka z ryzem a do tego karma dla szczeniakow, twarog oodtluszczony i zoltka). Na karme weterynaryjna mnie nie stac. Karmienie ma miejsce trzy razy dziennie. Walczymy o przybranie na wadze bo od tego zalezy jego zycie, ale robimy to ostroznie bo biegunka jest dla niego smiertelna

Link to comment
Share on other sites

na obrone Kikou jest jeden fakt-nie uśmierciła psa,tylko przekazała go do adopcji,mimo jego stanu. Mogłaby go uśmiercic po cichu,na wątek wkleic opisy,jak to dzielnie walczy o jego zycie (a juz oklepywac mogiłę w ogrodzie),po czym jeszcze byśmy pocieszali Kikou,bo tak cierpi z powodu straty. Albo mogła poinformować,ze Zuczek tak biegł,wesoło biegł po tej zielonej trawce i nagle padł na zawał.
Albo opisywac psa jako absolutnie nieadopcyjnego i wymyslic mu taka ilość schorzeń,że nikt by sie nie zdecydował na niego,a kikou byśmy otaczali nimbem bohaterki-meczennicy i do końca zycia Zuczek u Kikou byłby opłacany.

Mozliwosci jest wiele i pies z kulawa noga by się nie dowiedział o niczym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Moja deklaracja na Żuczka zostaje w takim razie w zawieszeniu .[/QUOTE]


A my nadal czekamy na kikou ... Joasiu, teraz żuczek nie potrzebuje wsparcia na hotel, tylko na dojście do siebie ... Czekamy na relację paulinken z wizyty u Żuczka.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Żuczek na nasze szczęście ma apetycik,to nic że trzeba go podtrzymywać najważniejsze że je .
Martyna dziś do 14 miała mieć rtg łapy do chwili obecnej nie ma. Jest to bardzo ważne weterynarz czeka na zdjęcia bo nie wiadomo jak wygląda pod gipsem. Jak sami przeczytaliście nie postawił rozpoznania i teraz prośba do was czy możecie wpłynąć na to aby te zdjęcia dotarły bo jeżeli ich nie ma to wówczas wet ściągnie gips ale może miał to rtg i możemu mu zaszkodzić

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...