Jump to content
Dogomania

ŻUCZEK STARUSZEK-nie doczekał się wyjaśnień od kikou ... NIE WYGRAŁ walki o życie [*]


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']Elizko, a Żuczek nie nadaje się jeszcze do adopcji?[/QUOTE]

W tym temacie najlepiej niech wypowie się Kasia. Według mnie Żuczuś chyba do adopcji się nadaje. Muszę przysiąść nad jego ogłoszeniami - tylko wiecie jak to jest ... wiecznie coś pilnego, bo boks pełny, a telefon wciąż dzwoni. Wczoraj zgarnęłam powypadkowego połamańca, włożę go sobie chyba do lodówki, ale przeciez nie mogłam zostawić na poboczu :(

Bagietka znalazł, to i do Żuczka może się szczęście uśmiechnie - prawda, trzeba nad nim przysiąść. Czy ktoś miałby ochotę pomóc w ogłoszeniach ?


PS
wczoraj dostałam wiadomość od Ani Bagietkowej, że Bagunio czasami sobie biega :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Bagunio biega:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]

Niezłe jaja prawda. Pozwolę sobie zacytować Anię:

[I]Tymczasem chłopak to, wyobraź sobie... straszny ściemniacz! Mały oszust - wiedziałaś, że potrafi biegać??? :))) otóż potrafi, aż uszy odskakują :))) cytuję moich małych sąsiadów: plosę pani, plosę pani, ale Baguś zapierdziela!!!:))) wyściskałam drania, oczy mu na wierzch z tego prawie wyszły :))) nie śmiga wprawdzie zbyt często, nie co dnia, ale miewa popołudniami chętkę na mały sprincik - zapinam smycz i mykam razem z nim:))) drańciuch jeden mały :))))[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Kasiuniu jak Żuku zniósł upały ?[/QUOTE]

u nas nie ma upałów....;) mamy tak zimny domek, zakopany do połowy w zboczu wzgórza, że nawet w te najwieksze upały wewnątrz panuje chłodek..... wiec psiunie w upały po prstu nie wychodzą... niczym polski bezrobotny odmawiaja wychodzenia z domku...jak jest za ciepło, za zimno, pada, albo jest zima albo jak jest lato... ;)
w każdym razie bez najmniejszych problemów przeszły te gorące dni..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']wysłałam swoją deklarację na Żuczka ale jak zwykle nie poprawiłam treści przelewu.
Żuczek ma zrobione ogłoszenia?[/QUOTE]


naniesiona wpłata - dziękujemy.

Żuczek ma stale allegro, z resztą jeszcze nie ruszyłam, bo zwyczajnie nie mam kiedy. Stale mamy telefony o nowych w potrzebie, a nasz 3-miejscowy boks non stop zapchany - rotacja ciągle - dzień nie stoi pusty. Jedne wychodzą, drugie przychodzą. Dziś w nocy na przykład ktoś przywiązał nam na sznurkach do bramki boksu 2 sunie :( Jeśli ktoś mógłby pomóc w ogłoszeniach byłabym dozgonnie wdzięczna :(

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli dostanę gotowy tekst (słaby ze mnie pisarz) i zdjęcia -(te mogę ściągnąć z wątku) mogłabym zrobić ok. 100 ogłoszeń na stronkach ogłoszeniowych. Potrzebuję też danych dot. miejsca pobytu psa, tel. do opiekuna i adresu mailowego. I informacji w jakim województwie robić ogłoszenia. Allegro niestety nie umiem robić. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Jeżeli dostanę gotowy tekst (słaby ze mnie pisarz) i zdjęcia -(te mogę ściągnąć z wątku) mogłabym zrobić ok. 100 ogłoszeń na stronkach ogłoszeniowych. Potrzebuję też danych dot. miejsca pobytu psa, tel. do opiekuna i adresu mailowego. I informacji w jakim województwie robić ogłoszenia. Allegro niestety nie umiem robić. :)[/QUOTE]

Bahlso kochana, wszystko masz w I poście - tekścik z namiarami. Myślę, że ogłaszać go na dolnośląskie, tam gdzie jest. Byłabyś dla Żuczka wybawianiem :)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B]Zapraszam do bohaterek dnia dzisiejszego, przywiązanych do bramki boksu sióstr Toffi i Fifi:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190091-TOFFI-i-FIFI-%C5%9Bliczne-SZORSTKIE-siostry-PORZUCONE-i-przywi%C4%85zane-do-naszego-boksu%21?p=15111913#post15111913"]
http://www.dogomania.pl/threads/190091-TOFFI-i-FIFI-%C5%9Bliczne-SZORSTKIE-siostry-PORZUCONE-i-przywi%C4%85zane-do-naszego-boksu!?p=15111913#post15111913[/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']...nadal nie zachowuje czystości w domu?...nie macha ogonkiem a może nie słyszy?[/QUOTE]

słyszeć to Żuczuś słyszy, bo jak jakiś piesio szczeknie to odskakuje i ucieka, nawet jak ktoś kichnie... nie jest przesadnie lękliwy ale jak sie cokolwiek dzieje na wszelki wypadek Żuczeniek umyka... nadal nie macha ogonkiem, wcale, ani nawet jeden raz.. ma bezprzecznie przyjemność z kontaktu z człowiekiem bo wtulony mógłby tak sobie siedzieć godzinami, często sam przytula sie gdzieś z boczku żeby być blisko...kładzie główke na moją stopę jak siedzę albo przytula główke do nogi jak stoję albo jak siedzę na podłodze to przysuwa sie tak bliziuteńko, jak najbliżej do mojego boku..
ale nigdy nie zamachał ogonkiem.... i sisia jak mu sie zachce....wychodzi na wybieg i posisia ale jak akurat zechce w domku to sisia i kupkuje tam gdzie stoi....

nigdy też nie szczeknął, nawet jeden raz, nie mam pojęcia jak brzmi jego głosik

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][B]Zapraszam na wątek naszych charcioli, które musiały się troszkę zabrać, żeby nadawały się do fotek ogłoszeniowych, a nie jako materiał dowodowy w sprawie o znęcanie się nad nimi ...[/B][/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190296-KARO-i-KARAT-2-zabiedzone-CHARTY-mix-WSPANIA%C5%81E-charaktery-i-ZJAWISKOWE-OCZY-%21?p=15130693#post15130693"]http://www.dogomania.pl/threads/190296-KARO-i-KARAT-2-zabiedzone-CHARTY-mix-WSPANIA%C5%81E-charaktery-i-ZJAWISKOWE-OCZY-!?p=15130693#post15130693[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...