Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spojrzałam przed chwila na pierwsza stronę, a tu dług ponad 700 zł i to bez szpitalika za który trzeba wpłacić w pn. choćby małą część...
Jestem przerażona, jak to spłacić....? Co dalej...?

Lilusię w południe zastałysmy podczas kroplówki...I nawet ogonek sie poruszył na widok Irenki.
Dalej jest problem z jedzeniem. Lilusia podejdzie do miseczki, liznie dwa razy i...tyle.
Wypróbowywane sa wszystkie jedzonka jakie sa w lecznicy.
A Lilusia kombinuje....Chrupek z miseczki np. nie ruszyła. Ale maleńkie kupeczki tych chrupek położone na podkładzie znikneły..
Lilusia nie lubi jak sie na nia patrzy, jak je...Nie lubi miseczki....
Normalny psychol...

Podanie ćwiartki pastylki graniczy z cudem. Niby jakoś połknęła, zagryzła czymś tam a po pół godzinie pastyleczka z powrotem na podkładzie....
Ponoć podanie pastylki kotu to nic wobec tego co wyprawia Lilunia...
Dlatego Lilusia dalej dostaje zastrzyki co jej sie oczywiście nie podoba i zaczęła kłapać zebolami....

Ale fizycznie widać że lepsza. Uchol jeden już prawie stanął...!
Jest oczkiem w głowie i pupilką całej lecznicy......

Trzeba przyznać że bardzo jest tam zadbana, zaopiekowana i rozpieszczana....

Link to comment
Share on other sites

Kochana IVV...!


[COLOR=#8b0000][I][SIZE=2]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/SIZE][/I][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][FONT=Times New Roman][I]nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#8b0000][I]tytułem :[COLOR=black] [B]Pomoc dla Lilki [/B][/COLOR][/I][/COLOR][/FONT]



Koniecznie proszę zaznacz że dla Lilki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Kochana IVV...!


[COLOR=#8b0000][I][SIZE=2]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/SIZE][/I][/COLOR]
[COLOR=#8b0000][FONT=Times New Roman][I]nr konta: 46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#8b0000][I]tytułem :[COLOR=black] [B]Pomoc dla Lilki [/B][/COLOR][/I][/COLOR][/FONT]



Koniecznie proszę zaznacz że dla Lilki.[/QUOTE]

Tak się nie da, to Pay-pal - odebrać musi OSOBA której dane muszą zgadzać się ściśle z danymi z konta bankowego.

Link to comment
Share on other sites

Irenka była dzisiaj sama u malutkiej...Autobusem, to drugi koniec miasta...

Wzieła ja na 'pochodzenie' po podwórku. Ale krótko, bo zimno i pada. Lilunia zaraz dygoce.
W lecznicy Lilusia cały czas jest dogrzewana termoforami.

Znowu były wymiotki. Znów trzeba wprowadzić leki przeciwwym.
W środę Lila dostanie zamówioną jakąś super "pastę" na poprawę metabolizmu itp....Może na tym zaskoczy...?
Tu wszystko trzeba dopasowywać indywidualnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Irenka była dzisiaj sama u malutkiej...Autobusem, to drugi koniec miasta...

Wzieła ja na 'pochodzenie' po podwórku. Ale krótko, bo zimno i pada. Lilunia zaraz dygoce.
W lecznicy Lilusia cały czas jest dogrzewana termoforami.

Znowu były wymiotki. Znów trzeba wprowadzić leki przeciwwym.
W środę Lila dostanie zamówioną jakąś super "pastę" na poprawę metabolizmu itp....Może na tym zaskoczy...?
Tu wszystko trzeba dopasowywać indywidualnie..[/QUOTE]

Togaa, ona nie trzyma ciepłoty z wychudzenia - zmierz ją, podeślę dla niej kubraczek przeciwdeszczowy i na polarku jest, to nie będzie się bida telepać i moknąć.
Zanim przytyje i będzie stabilna to dużo czasu upłynie, a cały lipiec ma lać, przyda jej się.
A, i pamietasz co pisałam o pay-palu? Przelew musi być na osobę, dane z konta bankowego zgodne z danymi osoby odbierajacej pieniadze - m.in. dlatego ja tej kasy z pay-pala nie mogę przelać na własne konto ....
Także na fundację ani stowarzyszenie pieniadze z pay-pala nie dojdą.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem [B]Zdrapeczko...[/B]U niej nie ma wogóle tkanki tłuszczowej, nic ją nie grzeje....
Wysłałam Ci na pw konto [B]bubu[/B].

Szczeniule mogłyby iść pomalutku do domu, ale adocje przed wakacjami całkiem stoją. Zero zainteresowania....A są takie sliczne!!
Bubu ma dowieżć Irenie kojec, żeby maluchy mogły trochę pobyć na trawie, na słoneczku...

Jeszcze nie wiedza,co to ogródek....

Link to comment
Share on other sites

ano propo szczeniulów, właśnie umawiana jest jedna wizyta w Mysłowicach, trzymajcie kciuki. I szukamy kogoś kto prześwietliłby porządnie drugi domek bo z takimi małymi miejscowościami to różnie bywa. To jest Czerwionka-Leszczyny pomiędzy Gliwicami a Rybnikiem.
No a Mamuśkę czeka strzyżonko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Bubu, odbirze szybko PW i odpisz !!! bo pay-pal idzie i mi brakuje części Twoich danych i nie puszcza ![/QUOTE]
Bubu no kurna chata no ... zaraz mnie wywali z systemy payowego i znowu droga przez mękę pół godziny ... DAWAJ !!!

EDIT: dobra, przepchnęłam, poszło ....

Link to comment
Share on other sites

Irunia była dzisiaj sama u Lilki..... Tym razem koo była gorsza.....

Smakuje jej pewne kocie jedzonko. Pozostawione na noc w miseczce, rano zniknęło......

Cały czas dobierane jest odpowiednie dla niej menu. Musi być smaczne i nie powodować wymiotów ani biegunki....To bardzo trudne. Ale mimo to, Lilka waży już prawie 3 kg.!!!!

Jutro wezme wymiary Lili na kubraczek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Czy Lili je tylko kocie jedzonko? Nie je psiego jedzonka?[/QUOTE]

[B]Liluni[/B] dobierana jest optymalna dieta, metoda prób i błędów..... Inaczej sie nie da.

Bardzo prosimy o najmniejszy grosik, o najskromniejszy bazarek.
Ratując rodzinke, wpakowałysmy sie w koszmarne zobowiazania i długi.:-(... Prosba o pomoc..!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...