Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

Widze Oneczko3 że o jednym czasie tu jestesmy....;) Dzieki za zdjecie z niedzieli.

Na fotce p.Paulina. Ona najwiecej czasu poświeca Liluni..Nawet podczas kroplówki tuli malutką,żeby było jej ciepło....Złota dziewczyna, zreszta wieloletnia wolontariuszka pewnego schronu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Mojej córki najwyzej podaj adres na pw ja Tobie wysle i dolozysz:lol:[/QUOTE]

[B]Lika [/B]a byłaby możliwość żebyś zrobiła fotki tych rzeczy? Ja też zrobię foty swoich i poprosimy kogoś o wystawienie bazarku dla Lileczki.
Co do rzeczy to się jakoś dogadamy, bo prawdopodobnie cały przyszły tydzień mnie nie będzie w domu, ale gdyby były już zdjęcia z opisami i podaną ceną to można bazarek wystawiać. Co o tym sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

Lilusia chyba poskubała gdzieś kocyk i znowu były małe sensacje.......
Na kocyku Lilusia ma podkład, ale Lila urządza swój "pokoik" po swojemu. Przekopuje wszystko i gdzieś musiała sie nitka kocykowa oderwać.... Wyszło to na jaw z biegunkową koo...
Niesamowicie trzeba na nia uważać.... W warunkach domowych nie do upilnowania....

Dzisiaj nie chciała spacerować, ale z lubością opalała sie na leżąco pod murem..., na ręczniczku... A Irena i ja sterczałysmy nad nia jak takie kwoki...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj było bez sensacji. Irunia wróciła z lecznicy rozpromieniona. Tam tez była radość.
Pannica miała apetyt, naszczekała na sąsiadke - koszatnicę, podreptała z Irką po podwórku ...

A jak na "do widzenia" Irenka po coś wróciła do lecznicy, to Lilka pomachała na jej ponowny widok ogonkiem.....

Cudna malutka. Oby każdy dzień był taki jak dzisiejszy.....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Witam serdecznie wszystkich ludzkich ludzi. Niesamowita jest ta maleńka Lilusia. Czytając Państwa informacje popłakałam się ze wzruszenia, że jest tyle wrażliwych ludzi. Wczoraj rozmawiałam z Panią Irenką i od wczoraj żyję nadzieją, że będę mogła Lilusię zabrać do siebie po chorobie. Miałam kiedyś sunię, która jako szczenie zachorowała na parwowirozę, lekarz zalecił uśpienie, ale uparłyśmy się, że nie - i udało się. Ta moja psina potem juz całe życie była bardzo delikatna i trzeba było uważać co dostaje jeść, ale po chorobie żyła jeszcze 15 lat każdego dnia dostarczając nam wiele radości. A ta mała Lilusia mając tyle życzliwości wokoło siebie , musi wyzdrowieć!!!![/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona71'][FONT=Tahoma]Witam serdecznie wszystkich ludzkich ludzi. Niesamowita jest ta maleńka Lilusia. Czytając Państwa informacje popłakałam się ze wzruszenia, że jest tyle wrażliwych ludzi. Wczoraj rozmawiałam z Panią Irenką i od wczoraj żyję nadzieją, że będę mogła Lilusię zabrać do siebie po chorobie. Miałam kiedyś sunię, która jako szczenie zachorowała na parwowirozę, lekarz zalecił uśpienie, ale uparłyśmy się, że nie - i udało się. Ta moja psina potem juz całe życie była bardzo delikatna i trzeba było uważać co dostaje jeść, ale po chorobie żyła jeszcze 15 lat każdego dnia dostarczając nam wiele radości. A ta mała Lilusia mając tyle życzliwości wokoło siebie , musi wyzdrowieć!!!![/FONT]
[/QUOTE]

Witamy serdecznie u Liluni :loveu:
Pozostaje więc trzymać kciuki za wspólną, szczęsliwą przyszłość obu Pań :)
Bo za zdrowie Lileczki cały czas kciuki trzymamy z całej siły zaciśnięte - aż krew przestaje już dochodzić normalnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Oczywiście, że tak. Takie maleństwo nie może wrócić do schroniska. Jesteśmy wrażliwymi i przede wszystkim odpowiedzialnymi ludźmi. Lilunia to miłość od pierwszego wejrzenia, jak zresztą dla Was wszystkich. Serdecznie pozdrawiam![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona71'][FONT=Tahoma]Oczywiście, że tak. Takie maleństwo nie może wrócić do schroniska. Jesteśmy wrażliwymi i przede wszystkim odpowiedzialnymi ludźmi. Lilunia to miłość od pierwszego wejrzenia, jak zresztą dla Was wszystkich. Serdecznie pozdrawiam![/FONT][/QUOTE]
Najpierw na pewno odwiedzi Cie jakas Cioteczka z Dogo...,zeby sprawdzic Twoj potencjalny domek...

Link to comment
Share on other sites

I bardzo dobrze! Powinno sie sprawdzać, gdzie piesek "idzie", a potem jeszcze powinno robić się kontrole co u niego słychać! Jestem za!
Nie może tak być, że wszyscy walczą o jakiej istnienie,a potem przyszły opiekun to zaprzepaści. Cały ten bałagan jest dlatego, że w Polsce nie ma kar za porzucenie zwierzaka, za nie udzielenie mu pomocy o znęcaniu się nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...