Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

Kreseczka podobna do Lileczki:-)
Przepiękne psiaczki.
Lileczko po maleńku, po odrobince jedz, niech Twoje jelitka zaczną pracować......

No przyglądam się tym małym i nie mogę przestać, wszystkie szczeniaki są fajne ale te są wyjątkowe, wyjątkowe:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam Wszystkich, ale od soboty byłam bez netu.....

Rano maluszki zostały zaszczepione. Zniosły to bardzo dzielnie i w nagrodę dostały po ogromnym, pergaminowym ,suszonym ucholu od Cioci [B]Ona3[/B]......

Gdy do południa dowiadywałam sie o Lilkę, pani w lecznicy uważała że dsisiaj jest dużo lepsza niż wczoraj. Pokazały sie wprawdzie biegunkowe koo, ale też dostaje co godzine ociupinke jedzonka...
[B]Bubu z Irena[/B] sa własnie u niej, to beda nająwieższe wieści.....

Jutro też trzeba zaszczepic Mamusie szczeniolków..... Nie wyjdziemy z długów......

Matko Jedyna ! Czemu[B] E-S[/B] jes zbanowana? To zaważy na wielu psich losach ..... Fatalnie...

Link to comment
Share on other sites

Będę zaglądać Togaa, będę, ale mam ciężką pracę, więc tylko po pracy i w weekendy.
cieszę się, że Lilce lepiej, a z długów jakoś wyjdziemy, zobaczysz :)
jedna rada - nie pytaj o bany bo też zostaniesz zbanowana /vide: wątek mikropsiaków/, o "sposoby moderacji" w/g regulaminu można pytać tylko modów na PW.

Link to comment
Share on other sites

Z lecznicy dobre wieści:

dzisiaj była pierwsza, normalna koo........!!!!

[B]Lilunia[/B] była nawet na małym spacerku.!
Nadal dostaje co godzine siemie lniane i na przemian puszke Hilsa z saszetkami Royala.Oczywiście, wszystkiego w maleńkich porcyjkach....
Wazy już prawie 1/2 kg wiecej.

Za kilka dni bedzie mogł iść do domku.....! Trzymajcie kciuki..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiadomośc od Ireny sprzed 5 minut:

Kurier dostarczył ogromna,15 kg pake suchego jedzonka dla szczeniąt; Purina Dog Chow / chyba nie przekręciłam.../
Komu mamy dziękować ?
Aaaa...i jeszcze plecak był jako gratis....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Z lecznicy dobre wieści:

dzisiaj była pierwsza, normalna koo........!!!!

[B]Lilunia[/B] była nawet na małym spacerku.!
Nadal dostaje co godzine siemie lniane i na przemian puszke Hilsa z saszetkami Royala.Oczywiście, wszystkiego w maleńkich porcyjkach....
Wazy już prawie 1/2 kg wiecej.

Za kilka dni bedzie mogł iść do domku.....! Trzymajcie kciuki..!!!![/QUOTE]

Wspaniałe wieści !!! Oby tak dalej :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07:
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!!
"
[/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B]
Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA.
[/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach.
Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG].
Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV'][INDENT]Na wątku schronu z Ostrowi maz pojawił sie taki wpis Dogo07:
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]To ważne !!!!!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie wydawać psa tym osobom !!!
"
[/COLOR][/SIZE]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx...[/B]
Córka i matka. [B][COLOR=red]POD ŻADNYM POZOREM PSA.
[/COLOR][/B]W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, kobieta wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- które umierają tam w bardzo dziwnych okolicznościach.
Dom sprawia wrażenie idealnego[IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.32052-alarm-ewakuacja-krakowskiego-schroniska-potrzebna-pomoc-%21/images/smilies/anger.gif[/IMG].
Moja Patynka była tam trzy godziny. Ocalała chyba cudem. Okazuje się, że w ubiegłą środę wzięła suczkę z Łodzi - nie żyje!. Wcześniej miała psy m.in. z krakowskiego schroniska i z Łodzi. Dwa uśpiła na Brodowicza, jeden zginął podobno pod kołami samochodu, był szczeniak, który "zasnął sam". Nie wiadomo nic o suczce wziętej z azylu w 2005 roku. Okazuje się, że był jeszcze (podobno)pies/suczka z Pabianic. Koszmar. " [/INDENT][/QUOTE]
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Irena nie wytrzymała i wyciagneła mnie po poł. do lecznicy, do malutkiej....

Leżała sobie słabiutka, ale potem uniosła sie troszeczkę. Zal było wyciagac ją z kontenerka.
Bubu będzie wieczorkiem to może "pospacerują..."

W tej chwili najwiekszy problem Lilki to kompletny brak apetytu.... Bidusia, karmiona jest cały czas na siłę...
Pani wet. określa go jako 'jadłowstręt psychiczny".
Wykupiłyśmy Liluni w Aptece specjalny syrop na apetyt; Peritol. Oby pomógł.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Irena nie wytrzymała i wyciagneła mnie po poł. do lecznicy, do malutkiej....

Leżała sobie słabiutka, ale potem uniosła sie troszeczkę. Zal było wyciagac ją z kontenerka.
Bubu będzie wieczorkiem to może "pospacerują..."

W tej chwili najwiekszy problem Lilki to kompletny brak apetytu.... Bidusia, karmiona jest cały czas na siłę...
Pani wet. określa go jako 'jadłowstręt psychiczny".
Wykupiłyśmy Liluni w Aptece specjalny syrop na apetyt; Perital. Oby pomógł.....[/QUOTE]
Biedniutka kruszynka, musi nabrać sił, ale może ten syrop zadziała na apetyt ! Moje dzieci dostawały też Peritol, bo nie chciały jeść- pomagał. Ratuj się maleńka ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...