Jump to content
Dogomania

Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !


_bubu_

Recommended Posts

Bardzo,bardzo dziękuję - chyba nie zasługuję na taką opinię, jestem zawstydzona :oops:
Wasze zaangażowanie wciągnęło mnie i postaram się w przyszłości chociaż troszkę pomagac w tym co robicie. Buźka, do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 946
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Irenka własnie po wizycie u Lilusi. Malutka cieszy sie i macha ogonkiem na Jej widok....
W połowie tygodnia Lilunia opuści lecznicę.

Pozostaje najtrudniejsza dla nas do uregulowania kwestia . [B] Dług w lecznicy.[/B]
[B]Nie zanosi sie by można było spłacic dług w ratach ...[/B]
Narazie mam pustke w głowie i żadnego pomysłu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Iwonko![/B] Ty i tak już bardzo pomogłaś finansowo.

Zresztą większość zagladających tu osób wsparła Lilke i rodzinkę. Każdy pomógł na tyle ile mógł....

Teraz chyba tylko bazarki pozostają, sama nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie IVV, która podsunęła myśl cegiełkowego allegra. Ja mogę zamówić na bazarku i opłacić zrobienie takiego allegra przez Isadorę. Bazarek jest tylko do 30-go czerwca więc na zamówienie jest mało czasu. Do takiego allegro potrzebny jest tekst, zdjęcia w dobrej rozdzielczości (takie z aparatu, bez obróbki), domyslam się, że wpłaty bedą na konto stowarzyszenia, dane kontaktowe do osoby w sprawie informacji o psiakach i adopcji psiaków.
Bo chyba dwie siostry Lilka i Halszka oraz 3 maluchy (dwie sunie i piesek) szukają domów??

Link to comment
Share on other sites

Ależ się wzruszyłam czytając słowa Iwonki. Gratuluję podjęcia wspaniałej decyzji o adopcji Lileczki:-)
A Lilunia to taki czupurek brzydalek...
PRZEPIĘKNA!!!

Aha, moje dzieci czyli córka i jej chłopak, przeznaczyli dla Liluni 30zł, Gabrysia 10,Patryk 20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']A psiaki mają domki? To może zwykłe allegro adopcyjne i nr konta, jeżeli ktoś chciałby pomóc psiakom pod opieką stowarzyszenia :roll:[/QUOTE]

Wielkie dzieki[B] paros. [/B].Ogłoszeniami adopcyjnymi zajmuje sie[B] bubu[/B] . O ile wiem, to są sprawdzane potencjalne domki szczeniaczków.
Nie wiem tylko co z Halszką , mamusią szczeniulów?.
Ale ją na pewno przed wydaniem czekać będzie sterylka...Więc nie tak szybko będzie do adopcji. Tak przynajmniej myślę....

[B]Awit[/B] ! podziekuj dzieciom !!! Mamusiowe geny....;)

Lilki Allegro;
[URL]http://www.allegro.pl/item1091709127_lilusia_walczy_o_zycie_charytatywna.html[/URL]
h

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do udziału w aukcji cegiełkowej na pokrycie kosztów leczenia Lilusi [URL="http://www.allegro.pl/item1091709127_lilusia_walczy_o_zycie_charytatywna.html"][B][COLOR="#800080"]http://www.allegro.pl/item1091709127_lilusia_walczy_o_zycie_charytatywna.html[/COLOR][/B][/URL]

KUP CEGIEŁKĘ :modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Już jutro Lilka wychodzi z lecznicy.... Troche sie tym martwię, zamiast cieszyć...
Jak to będzie z tym wciskaniem Jej do pyszczka dwóch rodzajów past ?
Lila ma już przeczulicę i protestuje przy wszelakich takich siłowych działaniach...Czy jej sie to uda podać?
Jak Irenka da sobie z tym wszystkim radę ?
10 psów, 6 kotów w tym Lilka rekonwalescentka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Już jutro Lilka wychodzi z lecznicy.... Troche sie tym martwię, zamiast cieszyć...
Jak to będzie z tym wciskaniem Jej do pyszczka dwóch rodzajów past ?
Lila ma już przeczulicę i protestuje przy wszelakich takich siłowych działaniach...Czy jej sie to uda podać?
Jak Irenka da sobie z tym wszystkim radę ?
10 psów, 6 kotów w tym Lilka rekonwalescentka...[/QUOTE]


Paróweczke pokroic na plasterki o grubości 1 cm i w środku wydrążyć rowki w które wcisnąc pastę. Pewnie do jednego plasterka nie zmieści się więc zje kilka kawałków parówek z pastą. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja co prawda się na tym wogóle nie znam, ale czy nie ma czasami też dotacji z UE oczywiście nie na Lilusię tylko np na stworzenie nowoczesnego schroniska z lekarzami, ze szpitalikiem itp.? Może ktoś z tutaj obecnych ma do czynienia z "tymi rzeczami". Z dotacji UE gminy remontują drogi, szkoły itp. dlaczego nie schroniska? [B] Jak piszę głupoty to sorry! To tylko taki pomysł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...