Jump to content
Dogomania

TORUŃ - udana ewakuacja schroniska miejskiego - 135 psów w DT! Dziękujemy za pomoc!!


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='__Lara']
Wow, super :D :D :D[/QUOTE]

To byli chyba pierwsi ewakuowani mieszkańcy schroniska - pisałam już wcześniej o nich. W piątek pojechałam z kasienką001 zawieźć puszki dla kotów i zabrać pacjenta szpitaliku - kot po wypadku, z nieczynnymi zwieraczami [dostał na imię Noel i gustowną pieluchę na pupę :evil_lol:] oraz trójkę kociąt ok. 6-tygodniowych, do których dołączył 4-tygodniowy maluch 'powodziowy' [przynieśli go opiekunowie na przechowanie na czas powodzi].
Koty generalnie nie podlegały ewakuacji - zabrałam te, które wymagały częstszego doglądania i które nie mogły trafić na ogólną kociarnię.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agn']To byli chyba pierwsi ewakuowani mieszkańcy schroniska - pisałam już wcześniej o nich. W piątek pojechałam z kasienką001 zawieźć puszki dla kotów i zabrać pacjenta szpitaliku - kot po wypadku, z nieczynnymi zwieraczami [dostał na imię Noel i gustowną pieluchę na pupę :evil_lol:] oraz trójkę kociąt ok. 6-tygodniowych, do których dołączył 4-tygodniowy maluch 'powodziowy' [przynieśli go opiekunowie na przechowanie na czas powodzi].
Koty generalnie nie podlegały ewakuacji - zabrałam te, które wymagały częstszego doglądania i które nie mogły trafić na ogólną kociarnię.[/QUOTE]

Wspaniale :D :D :D :D

Zobaczcie fotki z Sandomierza....przerażające :( :( :( :( :( :(

[url]http://picasaweb.google.pl/cezarya/Sandomierz21052010#5473736406418660594[/url]

Link to comment
Share on other sites

droga była paskudna... i my już wróciliśmy. Zabraliśmy jamniczka na dt, przekazaliśmy koce, kołdry i 200zł, które dostaliśmy od pani Renaty z Bydgoszczy (dowód wpłaty mamy niestety dzwoniło do mnie tyle osób, że nie wiem już który nr jest do córki pani Renaty, która ze mną rozmawiała telefonicznie i nie wiem komu przesłać ten dowód wpłaty)

i dziekuję za smsy z adresem

Link to comment
Share on other sites

Będzie ktoś z Was dzisiaj w schronie?
W razie czego proszę o eska jak tam wygląda 794 572 361
Ja dzisiaj nie dam rady podjechać :(
Wczoraj akcja udana. Mam tylko nadzieje, że DT się sprawdzą i nie będzie 'zwrotów'.
Byłam tak padnięta, że wczoraj o 20.30 zasnęłam i dopiero niedawno wstałam...
Jak znajdę chwilkę to podjadę chociaż na trochę do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Radovan, Magdalena bardzo Wam dziękujemy za transport piesków, przewóz kołderek i poduś!! Mam nadzieję, że nie staliście zbyt długo w korkach.

Magda cieszę się, że Szorstek wyszedł do domku choć na troche, to taki kochany jamniorek - dzielnie sie trzyma przez tyle miesięcy i nie moge pojąć dlaczego nikt Go nie chciał zaadoptować przez tyle czasu .. mam nadzieję, że to przełomowy dzień dla Niego (jak i dla wielu innych mniej atrakcyjnych psiaczków).

Niektóre niestety wróciły jeszcze tego samego dnia, z powodu konfliktów z domowymi zwierzaczkami (zwykle to te domowe stwarzały problem) :(
ale nie było ich dużo .. może 4-5.

W schronisku wszystko jest w porządku, zajrzymy tam dzisiaj popołudniu ..

ja też mam straszny bałagan w telefonie po tej akcji .. masa nieidentyfikowalnych numerów :)

[B]jeszcze raz wszystkim dzięki wielkie za takie wsparcie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam Serdecznie Wszystkich którzy uczestniczyli bezpośrednio i pośrednio w akcji. Akcja przebiegała powoli, ale sprawnie. [COLOR="red"][B]Wszystkim Mieszkańcom Naszego Pięknego Grodu SERDECZNE DZIĘKI ZA REAKCJE. [/B][/COLOR] 16 LAT Pracy w schronie, ale takiej akcji jeszcze nie było. Jesteście SUPER.

ps. odpoczywam, a stopy bolą, plac tresury prawie cały pod wodą przeszkody do agility uratowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielony']Witam Serdecznie Wszystkich którzy uczestniczyli bezpośrednio i pośrednio w akcji. Akcja przebiegała powoli, ale sprawnie. [COLOR=red][B]Wszystkim Mieszkańcom Naszego Pięknego Grodu SERDECZNE DZIĘKI ZA REAKCJE. [/B][/COLOR] 16 LAT Pracy w schronie, ale takiej akcji jeszcze nie było. Jesteście SUPER.

ps. odpoczywam, a stopy bolą, plac tresury prawie cały pod wodą przeszkody do agility uratowane.[/QUOTE]

[I][B]Marek czyli ta fala największa która dzisiaj przyszła obeszła schronisko ?
Teraz już powinno być tylko lepiej.
Ja niestety też jednak nie dam rady podejść do schroniska,ale jutro to zrobię na pewno.
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']A na bazarek zajrzyjcie:lol:[/QUOTE]

A dzięki za bazarek Taks!

a to Stare Miasto w Toruniu, parking na bulwarze, sam Bulwar Filadelfisjki (Hotel po budynkach dawnej Marynarki Wojennej) i poziomometr::

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1175/powd2305091.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7907/powd2305092.jpg[/IMG]

[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7964/powd2305141.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']daj przykład :eviltong:

zaadoptuj kociaka z toruńskiego schroniska :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

w pierwszej chwili pomyślałam, że cajus ma dać przykład miziaka :D

tak, tak, popieram, kociaki słodziaki, same przylepce, cajus adoptuj!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Wunia a transport Toruń - Warszawa trochę Cię ratuje? Bo ja go właśnie szukam :)[/QUOTE]
Nie przerzucę teraz do W-wy nic w szybkim tempie ... qrcze Nutusia z W-wy była u mnie wczoraj :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']no może miziak to on jest. :razz:
ktoś tu na pewno wie o tym doskonale nie ilon? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

oj, uwierzcie ostre pazurki też ma jak każda kizia-mizia .. :diabloti: .. i kocie fochy ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...