Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']no wlasnie:diabloti: .
a tak w sumie to czy wyczuwam jakas zlosliwosc?nieeeeeeeee pewnie mam omamy:roll: :diabloti:[/QUOTE]
złośliwość ja ????? niemożliwe :crazyeye: A poza tym do czego jak jest 245-250 to konsekwętnie powinno być hihihihi b.db-240-244, db 235-239 i dst 230-234. No Onki to diamenciki co to dla nich.:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']no wlasnie:diabloti: .
a tak w sumie to czy wyczuwam jakas zlosliwosc?nieeeeeeeee pewnie mam omamy:roll: :diabloti:[/quote]
ależ skąd!!! sercowcy i emeryci są najłagodniejsi na świcie!!! Złosliwość?? Never, niemals, jamais, nuca, mai :evilbat::evilbat::evilbat::evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']złośliwość ja ????? niemożliwe :crazyeye: A poza tym do czego jak jest 245-250 to konsekwętnie powinno być hihihihi b.db-240-244, db 235-239 i dst 230-234. No Onki to diamenciki co to dla nich.:multi:[/quote]no NIESTETY ustalanie pulapu zdawalnosci egaminu nie jest takie proste-wynika z procentowego zaliczania komend a nie ot tak se ustalamy:roll: :-( :diabloti:
ps.onki to diamenciki tylko maja LENIWCOWATYCH przewodnikow:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']ależ skąd!!! sercowcy i emeryci są najłagodniejsi na świcie!!! Złosliwość?? Never, niemals, jamais, nuca, mai :evilbat::evilbat::evilbat::evilbat:[/QUOTE]
Masz racje przeca oni tylko patrzą jak spokojnie przejść na czerwonym świetle i nie zostać rozjechanym:shake: Monka jeszcze raz dzięki bawiliśmy się świetnie -bachory raczej też -no może jeden nie bachor a pan w średnim wieku więc pewnie dlatego się ciutka zmachał:evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']ależ skąd!!! sercowcy i emeryci są najłagodniejsi na świcie!!! Złosliwość?? Never, niemals, jamais, nuca, mai :evilbat::evilbat::evilbat::evilbat:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no NIESTETY ustalanie pulapu zdawalnosci egaminu nie jest takie proste-wynika z procentowego zaliczania komend a nie ot tak se ustalamy:roll: :-( :diabloti:
ps.onki to diamenciki tylko maja LENIWCOWATYCH przewodnikow:)[/quote]
ale przyznaj, że dzieki temu masz niezły ubaw i kochasz nas tak samo jak my ciebie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']nie no jasne prostacki..bulka z maslem:diabloti: a punktacja...zaskoczyla mnie Twoja szczodrosc:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

Alix -luzik -mnie punktacja odstresowała całkowicie.Gdyby była inna to bym się denerwowała wstała jutro o 4 od 5 ćwiczyła i nerwy by mnie zjadły ,a tak szanse zerowe więc spoko bo jeżeli nawet wezme taki n.p. siad w marszu to po pierwsze automatycznie sie obejrze --3 ,młody może oczywiście nie musi poprawić się na siadzie -5 no i na pewno będzie powolna reakcja -1 to z 10 pkt jak się upre i nie powtórze komendy-zacisne wargi -założe kłudke zostanie mi jeden punkcik!!!!! hehehehe dobre nie???? więc po co się stresować. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']ale przyznaj, że dzieki temu masz niezły ubaw i kochasz nas tak samo jak my ciebie :buzi:[/quote]

do tego jakie to wyzwanie!

Sluchajcie chcialabym zbudowac przeszkode regulaminowa , oczywiscie ja tego nie zrobie bo mam dwie lewe rece:cool1: Jesli zakupie materiały i bede przywozic regularnie na szkolenia czy ktos podejmie sie jej zbudowania?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Alix -luzik -mnie punktacja odstresowała całkowicie.Gdyby była inna to bym się denerwowała wstała jutro o 4 od 5 ćwiczyła i nerwy by mnie zjadły ,a tak szanse zerowe więc spoko bo jeżeli nawet wezme taki n.p. siad w marszu to po pierwsze automatycznie sie obejrze --3 ,młody może oczywiście nie musi poprawić się na siadzie -5 no i na pewno będzie powolna reakcja -1 to z 10 pkt jak się upre i nie powtórze komendy-zacisne wargi -założe kłudke zostanie mi jeden punkcik!!!!! hehehehe dobre nie???? więc po co się stresować. :lol:[/quote]
Barosz przy wyzucie aportu musi byc trzymany bo inaczej poleci za pilka bez czekania na komende, na naprzod bede musiala wskazac przy pacholku ze cos klade, przy komendach w marszu sie odwroce i bede musiala powtorzyc komende...dalej nie bede juz wyliczac:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']do tego jakie to wyzwanie!

Sluchajcie chcialabym zbudowac przeszkode regulaminowa , oczywiscie ja tego nie zrobie bo mam dwie lewe rece:cool1: Jesli zakupie materiały i bede przywozic regularnie na szkolenia czy ktos podejmie sie jej zbudowania?:diabloti:[/QUOTE]
Sorki ale na mnie nie licz możesz do swoich 2 lewych dołożyć moje 2 lewe. Belgi przyjechały z przeszkodą w zeszłą sobote -co to było bo było przenośne i nie wyglądało na ciężkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']Barosz przy wyzucie aportu musi byc trzymany bo inaczej poleci za pilka bez czekania na komende, na naprzod bede musiala wskazac przy pacholku ze cos klade, przy komendach w marszu sie odwroce i bede musiala powtorzyc komende...dalej nie bede juz wyliczac:cool1:[/QUOTE]
Alix są wakacje i świat jest piękny.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Ja chciałam jechać do Łącka, powinna mu sucz akurat cieczkę kończyć, ale treser decyduje;) Poza tym na razie nie mam transportu. A moja suka nie robi "siad".:angryy:[/quote]

Jesli uda mi sie wybrac( co bede wiedziala okolo 20 lipca) to mozesz zabrac sie ze mna. Bedziesz mogla wtedy robic za pilota bo ja na pewno sie zgubie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Sorki ale na mnie nie licz możesz do swoich 2 lewych dołożyć moje 2 lewe. Belgi przyjechały z przeszkodą w zeszłą sobote -co to było bo było przenośne i nie wyglądało na ciężkie.[/quote]

no wlasnie widzialam ta przeszkode i fajna byla, tylko ze ja to bym chciala taka co wyskosc mozna regulowac:evil_lol: NO dalej to chetny?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Thanks, nawet bez muminka bym pojechała, bo na zawody pewnie nauczy się siadać, a oduczy warować:lol:[/quote]

Nie no wez muminka:lol: Barosz nie potrafi wielu innych rzeczy a i tak mysle by z nim wystartowac:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, luzik, nie stresujcie się - ja po przeczytaniu tego regulaminu właśnie sobie uświadomiłam, że my się z Wermutem szkolimy równo rok, a nie ma w tych ćwiczeniach takiego, które potrafiłabym wykonać na maxa. Ja - bo mój pies to pewnie i owszem, tylko niekoniecznie ze mną w roli przewodnika. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Dziewczyny, luzik, nie stresujcie się - ja po przeczytaniu tego regulaminu właśnie sobie uświadomiłam, że my się z Wermutem szkolimy równo rok, a nie ma w tych ćwiczeniach takiego, które potrafiłabym wykonać na maxa. Ja - bo mój pies to pewnie i owszem, tylko niekoniecznie ze mną w roli przewodnika. :cool3:[/QUOTE]
BeataG -co to była za przeszkoda w sobote? i jak zdrówko???

Link to comment
Share on other sites

Przeszkodę przywieźli Jarek i Agata od Diny, była wykonana chyba ze sklejki albo płyty paździerzowej, która kiedyś stanowiła podłogę kojca Diny.

Dzięki za troskę, jeszcze mnie męczą ataki kaszlu i właśnie jestem na etapie zastanawiania się, co z tym fantem zrobić, bo zgłosiłam Emila na zawody agility do Łącka i jak mi do tego czasu nie przejdzie, to po pierwszym przebiegu kaszel mnie udusi. :( No ale niby jeszcze 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Dzięki za troskę, jeszcze mnie męczą ataki kaszlu i właśnie jestem na etapie zastanawiania się, co z tym fantem zrobić, bo zgłosiłam Emila na zawody agility do Łącka i jak mi do tego czasu nie przejdzie, to po pierwszym przebiegu kaszel mnie udusi. :( No ale niby jeszcze 2 tygodnie.[/QUOTE]

Zyczymy zdrówka i trzymamy kciuki za Emila w Lącku:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Alix -luzik -mnie punktacja odstresowała całkowicie.Gdyby była inna to bym się denerwowała wstała jutro o 4 od 5 ćwiczyła i nerwy by mnie zjadły ,a tak szanse zerowe więc spoko bo jeżeli nawet wezme taki n.p. siad w marszu to po pierwsze automatycznie sie obejrze --3 ,młody może oczywiście nie musi poprawić się na siadzie -5 no i na pewno będzie powolna reakcja -1 to z 10 pkt jak się upre i nie powtórze komendy-zacisne wargi -założe kłudke zostanie mi jeden punkcik!!!!! hehehehe dobre nie???? więc po co się stresować. :lol:[/quote]moze wystawcie sobie od razu ocenke sami he?
ewa-jo i tak zawsze jestes wyluzowana na zasadzie:eeee tam i tak dooopa z tego bedzie:diabloti: .widze ze egzaminy trzeba robic czesciej.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']do tego jakie to wyzwanie!

Sluchajcie chcialabym zbudowac przeszkode regulaminowa , oczywiscie ja tego nie zrobie bo mam dwie lewe rece:cool1: Jesli zakupie materiały i bede przywozic regularnie na szkolenia czy ktos podejmie sie jej zbudowania?:diabloti:[/quote]kobieto a nie lepiej podjechac do drache po przeszkode na sadybe?:lol:

Link to comment
Share on other sites

napisze cos jeszcze bo mnie denerwujecie.z takim nastawieniem"po co mam sie wysilac jak i tak mi nie wyjdzie"to zawsze bedzie wam pod gore:shake: .jestem lekko zszokowana.zadnego sprezenia sie tylko machniecie reka i eeee tam i tak wszystko spartole.ja sie nie dziwie ze macie klopoty z psami przy takim nastawieniu.moze trza bylo se basseta kupic?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Zyczymy zdrówka i trzymamy kciuki za Emila w Lącku:loveu: :loveu:[/quote]
Dziękuję! :) Za Wermutka też trzymajcie, bo on - wprawdzie nie ze mną - też biega w Łącku i to będzie jego oficjalny debiut. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...