Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam na nr schroniska z ich strony 774838528 odebrał telefon jakiś mężczyzna ale niestety przerwało mi połączenie i nie mogę się już dodzwonić .
Wynika z tego że ktoś tam jest , bądźmy dobrej myśli i niech już przestanie choć na chwilę padać .
Na pocieszenie - u mnie nie leje od ok godziny

Link to comment
Share on other sites

[url]http://forum.gazeta.pl/forum/w,65,111669505,111669505,Fala_kulminacyjna_przyjdzie_do_Kedzierzyna_w_nocy.html[/url]

cyt:
Czy wiadomo co z psami ze schroniska w K-K???? Podobno pozostawiono nam
psy na pastwę losu? Czy może jednak udało się je uwolnić??? Błagam,
proszę dziennikarzy o interwencję w tej sprawie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Wypuszczenie psów w samopas też nie jest żadnym rozwiązaniem , jak przyjdzie fala to i tak utoną :([/QUOTE]
lepiej niech maja szanse walczyc o zycie niz byc potopione w zamknieciu...

Link to comment
Share on other sites

prosze dziewczyny nie kłóćcie się tu:( mało nerwów każdy traci? kolejny rejon miasta odcięty, fali jeszcze nie ma, ten pan do którego się dodzwoniłaś to byly kierownik, twierdzi, że do zalania cąłkowitego brakuje metra. od animalsów wiem, że podobno policja jest w gotowości - moze naraz znaleźli sprzęt jak większe zainteresowanie się zaczęło psami.? zrozumieli, że to nie "tylko" psy?

Link to comment
Share on other sites

Mam informację od dziennikarki z Wyborczej, która przed chwilą rozmawiała z z kierownikiem. Kierownik i 3 pracowników jest na miejscu. W razie czego wyprowadzą psy z kojców na wzniesienie na terenie schroniska, o 2 metry wyżej.

Mam nadzieję, że to prawda co jej powiedzieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']prosze dziewczyny nie kłóćcie się tu:( mało nerwów każdy traci? kolejny rejon miasta odcięty, fali jeszcze nie ma, ten pan do którego się dodzwoniłaś to byly kierownik, twierdzi, że do zalania cąłkowitego brakuje metra. od animalsów wiem, że podobno policja jest w gotowości - moze naraz znaleźli sprzęt jak większe zainteresowanie się zaczęło psami.? zrozumieli, że to nie "tylko" psy?[/QUOTE]


było by to zbawieniem
droga policjo pomóż tym bezbronnym zwierzętom i zaświeć przykładem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Mam informację od dziennikarki z Wyborczej, która przed chwilą rozmawiała z z kierownikiem. Kierownik i 3 pracowników jest na miejscu. W razie czego wyprowadzą psy z kojców na wzniesienie na terenie schroniska, o 2 metry wyżej.

Mam nadzieję, że to prawda co jej powiedzieli[/QUOTE]
o 2 m wyzej a fala ma byc 8m !?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']50 zwierzat jest w schronisku, 30 poszlo do ludzi. teren zabezpieczony, psy będą umieszczone 2-3 metry wyżej jeżeli bedzie szła woda.
Tyle wiem ,własnie się dodzwoniłam.

Pan mówił,ze nic im na razie nie zagraża.[/QUOTE]

Super:) dzieki Idusiek za info, bo to plus moja Mama w Krakowie doprowadzalo mnie do nerwicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...