Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

w zasadach jest zapis

- wnioski rozpatruje komisja złożona z czterech osób (do udzielenia pomocy wystarczy pozytywna decyzja dwóch członków komisji)."

skład Komisji liczy 3 osoby :D

 

podoba mi się pomysł z banerkiem, od razu będzie wiadomo, który pies otrzymał już pomoc + będzie reklama skarpety :D

Link to comment
Share on other sites

w zasadach jest zapis

- wnioski rozpatruje komisja złożona z czterech osób (do udzielenia pomocy wystarczy pozytywna decyzja dwóch członków komisji)."

skład Komisji liczy 3 osoby :D

 

podoba mi się pomysł z banerkiem, od razu będzie wiadomo, który pies otrzymał już pomoc + będzie reklama skarpety :D

 

Poprawione - już jest "trzech osób". :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym bardzo prosić o pomoc dla Lizki http://www.dogomania.com/forum/topic/86747-ma%C5%82a-delikatna-dropiata-liza-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-ds/

Liza jest jeszcze młodą sunią ma około 5,5 roku ale zmaga się z pourazową padaczką i nie kontroluje swoich odchodów przez co adopcja Lizuni jest bliska zeru no bo kto chciałby adoptować aż tak chorego psiaka (choć cuda się zdarzają) który wymaga ciągłej opieki,podawania leków i robienia badań.

Lizka na krótko znalazła "domek" ale okazał się być nieodpowiedzialny i sunia w tragicznym stanie (prawie otarła się o śmierć) została z niego zabrana.

Obecnie przebywa w hoteliku i potrzebuje pieniędzy na leki ,które musi przyjmować do końca życia i na konieczne badania.

Wątek Lizy jest rozbudowany więc dla ułatwienia podam istotne posty ale gwarantuję Wam,że przeczytanie całego wątku bardzo wzrusza losem tej jakże udręczonej atakami suni.

post 557 adopcja,576 powrót z adopcji,832 konsekwencje adopcji,925 tomograf,985 dalsze ataki

Jeśli Komisja uzna ,że przypadek Lizy jest uzasadniony (wszak pomagamy chorym staruszkom a Liza jest młodą sunią) to wnioskowałabym o 120 zł pomocy dla Lizy.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym bardzo prosić o pomoc dla Lizki http://www.dogomania.com/forum/topic/86747-ma%C5%82a-delikatna-dropiata-liza-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-ds/

Liza jest jeszcze młodą sunią ma około 5,5 roku ale zmaga się z pourazową padaczką i nie kontroluje swoich odchodów przez co adopcja Lizuni jest bliska zeru no bo kto chciałby adoptować aż tak chorego psiaka (choć cuda się zdarzają) który wymaga ciągłej opieki,podawania leków i robienia badań.

Lizka na krótko znalazła "domek" ale okazał się być nieodpowiedzialny i sunia w tragicznym stanie (prawie otarła się o śmierć) została z niego zabrana.

Obecnie przebywa w hoteliku i potrzebuje pieniędzy na leki ,które musi przyjmować do końca życia i na konieczne badania.

Wątek Lizy jest rozbudowany więc dla ułatwienia podam istotne posty ale gwarantuję Wam,że przeczytanie całego wątku bardzo wzrusza losem tej jakże udręczonej atakami suni.

post 557 adopcja,576 powrót z adopcji,832 konsekwencje adopcji,925 tomograf,985 dalsze ataki

Jeśli Komisja uzna ,że przypadek Lizy jest uzasadniony (wszak pomagamy chorym staruszkom a Liza jest młodą sunią) to wnioskowałabym o 120 zł pomocy dla Lizy.

 

Jestem za przyznaniem Lizuni pomocy w kwocie 120 zł.

Uważam, że w tym wypadku wiek nie ma znaczenia, bo ta biedna suczka jest bardzo, bardzo chora.

Link to comment
Share on other sites

kochani pieniążki wpłynęły w weekend zrobię rozliczenie, wpłynęła też kwota ze starego konta od agusiazet

No i zabijcie mnie,ale to i ode mnie,już się zastanawiałam co zrobić,przez te nowinki na dogo,w wiadomościach został mi numer konta Agi i tam zrobiłam przelew,ale juz dostałam prawidłowe konto i część kasy z tego bazarku tam pójdzie,zapraszam

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145149-anio%C5%82y-i-kuchniomorze-na-psiaki-ewu-do-1002godz2100/?p=16028434

Link to comment
Share on other sites

poproszę o rozpatrzenie mojego wniosku o pomoc dla Kurusia; Kuruś jest od lat w hoteliku u Murki, ma ze 100 lat i problemy z zapadającą się tchawicą, co na chwilę obecną jest opanowane, wciąż Kuruś dostaje leki; ponieważ jest to najdłużej rezydujący pies u Murki od następnego miesiąca Mureczka zgodziła się Go przyjąć na dt, tylko niezbędne jest opłacenie karmy, weta i leków i na ten cel prosiłabym o wsparcie w kwocie 100 zł;

poniżej wątek Kurusia:

http://www.dogomania.com/forum/topic/42892-kuru%C5%9B-ju%C5%BC-mo%C5%BCe-oddycha%C4%87-ale-nie-odetchn%C4%85%C4%87-z-ulg%C4%85-wci%C4%85%C5%BC-czeka-na-dom/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...