Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

[quote name='irma']młodym to tylko głupoty w głowie ;) - to o pszczółkach i komarach było ... :nono:
a o czym Ty sobie pomyślałaś ? hmmmm :hmmmm:[/quote]

No jak to o czym o bzykaniu bzzzyk bzzzzyk :siara: (ekhm między bzykaniem a pszczółkami był PRZECINEK :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

on jest mieszańcem ONka a dysplazja to częsta przypadłość u tej rasy
właśnie byłam u niego z kolacją - karmie Serwa trzy razy dziennie jak szczeniaka, ale on naprawdę chudziutki i biedniutki i musi zdrówko podreperować
trochę pomiziałam i cały czas dziwi mnie jakie on ma miękkie futerko (oczywiście w tych miejscach gdzie można pisac o futerku - tzn tam gdzie nie ma kołtunów i brudu)

no a teraz pewnie pójdzie spać

Link to comment
Share on other sites

A właśnie miałam pisać, że koniecznie na metamorfozy go trzeba wpisać:crazyeye:

Irmo, zdjęcia Twojego kojca zapisałam sobie w komputerze (nie gniewasz się mam nadzieję:oops: ) jako wzorcowe dla mojego przyszłego kojca. Budy piękne i solidne, ogrodzenie porządne i z podmurówką, drzewka z różnych stron, żeby cień był, płotki drewniane... ech, pomarzyć, żeby mój ogródek był taki zadbany:cool1:

Link to comment
Share on other sites

a za co mam się gniewać
kojec cały czas udoskonalamy - na bazie doświadczeń z różnymi jego lokatorami
np Perraszek uczulił nas na wygryzanie dziur w siatce - stąd drewniane płotki wzdłuż siatki (jeszcze nie na całejk długości ale dokupimy i wstawimy)

w razie czego podzielę się doświadczeniem w tej dziedzinie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Mamy pytanko - czy potrzebujecie pieniążków (deklarowałyśmy pomoc finansową) - jeżeli nie to byśmy opłaciły w zamian pobyt innego pieska (Karmel) w hoteliku.[/quote]

deklarowane pieniążki proszę przeznaczyć na innego pieska w potrzebie - z pozdrowieniami od Serwa Zbója znad morza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.'][U]13 kwietnia psiak wyglądał tak :-( [/U]

[IMG]http://upload.miau.pl/1/60566.jpg[/IMG]

[U]A 4 dni później :[/U]

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1836/dsc071232ik.jpg[/IMG]

[/quote]

Dopiero znalazłam ten wątek...to niesamowite dziewczyny co udało się Wam dokonać.
NIe rozumiem jak schronisko mogło dopuścić do tak strasznego zaniedbania tego psa :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Serwo wygląda cudnie. Czytam pilnie dwa wątki o Serwo i Feniksie. Te psy, kiedy ktoś się nimi opiekuje i okaże zaintersowanie (że nie wspomnę o kąpieli i czesanku) zmieniają się niesamowicie. Deklarowałam pomoc finansową. Irma napisz proszę, czy będzie Ci potrzebna, bo jeżeli nie to pieniążki przeznaczę na innego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny (i chłopaki) pomoc finansowa nie jest psu potrzebna - przynajmniej na razie
więc pieniążki przeznaczcie na inne pieski w potrzebie

Serwo nadal jest pieskiem w potrzebie ale nie jest to potrzeba finansowa - on potrzebuje miłości, ciepła, czasu, cierpliwości (a odda w zamian nadmiar pchełek)

jedzenie ciągle pochłania w ułamku sekundy, żarłocznie jakby nie jadł od tygodni
wet będzie dopiero w czwartek po południu, ale nie dzieje się nic strasznego poza rozwolnieniem, które albo jest albo go nie ma
myślę, że gdy żołądek przyzwyczai się do regularnego dobrego jedzenia to rozwolnienie odejdzie w niepamięć
dzisiaj spróbuję go trochę wyczesać - nabyłam w tym celu specjalną gumową rękawicę do czesania psów - zobaczymy czy sprawi mu to przyjemność

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...