Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

Cudownie, że się udało. Irmo brak mi słów, aby wyrazić to, co czuję .. ratujesz tego najbiedniejszego z najbiedniejszych. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aayliah, Ty masz książeczkę suni z nowotworem?? To o której przyjeżdzasz do Morii po psiaka? Dziś ta sunia jedzie do Sanoka i dobrze byłoby, żeby z książeczką:cool1:

Tak sobie po cichu myślę- dużo ludzi deklarowało swoją pomoc finansową dla psiaka- on jest chory, ma guzy, ranę na brzuchu, leczenie na pewno będzie sporo kosztować. Już sam transport to jakieś 200 zł. Może pomoglibyśmy Irmie??

Link to comment
Share on other sites

przestańcie pisac takie rzeczy o mnie bo się poryczę i jeszcze uwierzę w to co czytam, nadmę się jak balon z dumy i odfrunę w przestworza .......

rzeczywiście telefon mnie obudził i nawet nie bardzo pamiętam co mówiłam
a teraz czekam na informacje z trasy

Link to comment
Share on other sites

Psiak nie do poznania a do tego zaskoczył mnie dzisiaj rano,okazało sie bowiem że potrafi wytrzymać i grzecznie załatwił sie dopiero na porannym spacerku.Nawet pomimo swoich chorych nóżek troszeczke sobie "pobrykał".Generalnie świetne psisko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze sie ulozylo.Trzymamalam mocno kciuki.Ogromne wyrazy szacunku dla wszystkich bioracych udzial w akcji wyciagania biedaka ze schroniska:-).Ponawiam prosbe o podanie nr.konta , chociaz w ten sposob troszke pomoge.Pozdrawiam Goska

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wiadomości "z frontu" ;) :
Ekipa już w drodze. Psiak jest super grzeczny, siedzi spokojnie, jak zatrzymują się na światłach to niecierpliwi się, że za długo...:diabloti:
Jak dotąd wszystko gra, oby tak dalej. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...