Jump to content
Dogomania

Wątek Transportowy - KASUJCIE NIEAKTUALNIE POSTY!


Recommended Posts

[COLOR=red][U][B]JEŻELI KTOŚ POSIADA OFERTY TRANSPORTU PROSZĘ O INFO NA PW - UMIESZCZĘ TO NA PIERWSZEJ STRONIE - Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZAOSZCZĘDZI TO CZASU OSOBOM SZUKAJĄCYM :)
OSOBY, KTÓRE OFEROWAŁY TRANSPORT A GO NIE POTWIERDZIŁY ZOSTAŁY WPISANE DO OFERT 'NIEPOTWIERDZONYCH' - W RAZIE KONIECZNOŚCI POTWIERDZENIA LUB WYCOFANIA OGŁOSZENIA RÓWNIEŻ PROSZĘ O INFO.

AKTUALNE OFERTY TRANSPORTU:
[/B][/U][/COLOR][B][COLOR=black]1. [/COLOR][/B][COLOR=red][B][COLOR=black]wadercia [U](tel. [/U][/COLOR][/B][/COLOR][U][B]607 918 091 lub prv)[/B][/U][COLOR=red][B][COLOR=black] od pażdziernika będzie jeździć na trasia Olsztyn-Gdańska w czwartki lub piątki a powrót sobota lub niedziela. Może dowozić zwierzę pociągiem do 250 km - dalsza podróż za zwrot kosztów za bilet na dodatkowym odcinku.
2. Pati851([/COLOR][/B][/COLOR][B]tel. 608-413-783, 793-593-527);)Oferuję transport w dowolne miejsce w Polsce za zwrot kosztów. Jestem z Radomia. Posiadam klatkę o wymiarach dł. x szer. x wys.: 78 x 55 x 61 cm .
3. kawdaa: [COLOR=#000000]Lokalizacja startowa : Białobrzegi k/Radomia [/COLOR][COLOR=#000000]tel. 796 663 104[/COLOR]
[/B]


[B][COLOR=Blue]OFERTY TRANSPORTU NIE POTWIERDZONE (trzeba się kontaktować):
1. oferuje transport z pozniania na cala polske lub europe . Samochod posiadam Renult Kangoo wersje dowcza mogę przewieźć wicej niz 1 psa biore klatki dla psow woze czesto psy . Na co dzien jestem kieorwca ciezrowki wiec moge jezdzic w rozne daty ale w wolnych chwilach sie moge tego podjac. Informacja od[URL="http://www.dogomania.members/104254-kenworth2000"][B] kenworth2000 (FILIP) telefon kontaktowy: [/B]502422696 Poznań [/URL][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=Blue]2. Jestem z łodzi mogę dowieźc psiaka w dowolne miejsce polski lub nawet za granicę.
Koszt to za każde 100km/42pln, czyli około 42gr/km możliwość faktury.
Ilośc psiaków nie ma wpływu na koszt przejazdu, preferuję transporty łączone gdyż jest to oszczędność mojego czasu pieniędzy które można spożytkować na inne potrzebujące psiaki.
Najszybsza odpowiedź po wysłaniu zapytania na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B]

Edited by scarlet
nowe oferty transportu
Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...
 • Replies 380
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[SIZE=4][COLOR=black][B]Bilet dla psa na przejazd pociągami[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Kolei Mazowieckich kosztuje [SIZE=3][COLOR=red][B]3zł[/B][/COLOR][/SIZE],[/COLOR]
pozostałymi pociągami osobowymi [SIZE=3][COLOR=red][B]4zł[/B][/COLOR],[/SIZE]
pospieszne, Inter City oraz Tanie Linie Kolejowe [SIZE=3][COLOR=red][B]15zł[/B][/COLOR].[/SIZE]

-niezależnie od długości trasy;
-poza tym WAŻNE: [B][COLOR=red]1 dorosła osoba[/COLOR][/B] może przewieźć tylko [COLOR=red][B]1 psa[/B][/COLOR] (nie ważne czy pies jest dorosły czy szczeniak)
-pies musi być na smyczy, w kagańcu (teoretycznie, bo w praktyce niekoniecznie jeśli jest mały, ale lepiej mieć kaganiec ze sobą) i posiadać aktualną książeczkę szczepień.

Link to post
Share on other sites
 • 11 months later...

Ja tylko informacyjnie , na stronach [B]gumtree [/B]w dziale [B]społeczność[/B] jest dział "[B]przejazdy" [/B]
moze tam by próbować ??([SIZE=1] ja tam znalazłam chętną do przewiezienia świnki morskiej)[/SIZE]
zawsze to jakas dodatkowa opcja
[URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL]
[URL]http://katowice.gumtree.pl/[/URL]
[URL]http://lodz.gumtree.pl/[/URL]
[U][URL]http://trojmiasto.gumtree.pl/[/URL][/U]
[U][URL="http://lodz.gumtree.pl/"][/URL][URL]http://poznan.gumtree.pl/[/URL][/U]
[URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] (to jest warszawskie)
[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/[/URL]

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...
 • 1 month later...

Słyszeliście o tym nowym portalu: [URL]http://www.jazdazagrosze.pl/[/URL] ? :cool3:

[B]Sposób na tanie podróżowanie[/B]
[I]"Ceny benzyny porażają, na montaż gazu w aucie nas nie stać. Co robić? Poszukać pasażerów, którzy zrzucą się na paliwo. (...) Polacy wymyślili więc kolejny sposób - szukają współtowarzyszy podróży gotowych dorzucić się do benzyny. "Za 19 zł do Pragi i Budapesztu!". "Z Warszawy do Katowic za 14 zł!" - krzyczą ogłoszenia. Jak je znaleźć? Wystarczy wejść na którąś ze stron internetowych proponujących jazdę za grosze. Ich liczba rośnie lawinowo, a anonsy umieszczają zarówno chętni pasażerowie, jak i kierowcy. Wpisują dzień wyjazdu, trasę, liczbę osób, które mogą zabrać (to kierowcy, których ogłoszeń w sieci jest trzy razy więcej). Tylko do Warszawy, zaglądając na jedną ze stron, może zabrać się z niemal każdego zakątka kraju na 273 sposoby, a do Suwałk 24 razy. Jednym z zarejestrowanych kierowców jest "thorgal 187". Oferuje wyjazdy do Suwałk w każdy weekend. - Jeśli znajdę współpasażerów, jadę, bo mam tam rodzinę. Jeśli nie, zostaję w domu. Przy takich cenach benzyny można oszaleć! Mógłbym tam być raz na kilka miesięcy, a ze współpasażerami, którzy dorzucą do benzyny 20-25 złotych, nawet co tydzień. Twórcą jednej ze stron ([/I][URL="http://www.jazdazagrosze.pl"][I]www.jazdazagrosze.pl[/I][/URL][I]) jest Wiktor Hubar, Polak mieszkający we Frankfurcie. Opowiada, że w Niemczech to popularny sposób podróżowania. - Pomyślałem, czemu by nie spróbować zrobić czegoś takiego po polsku. Popularność strony przeszła jego oczekiwania. - Na początku zaglądało na nią kilkanaście osób, teraz dziennie ponad tysiąc - mówi. (...) Hubar dodaje, że nie tylko o cenę benzyny tu chodzi. Także o bezpieczeństwo. Potwierdza to internautka skrywająca się po nickiem "dora82", która poszukuje transportu z dowolnego miasta na południu Polski do Frankfurtu nad Odrą: - Studiuję tam z dwiema dziewczynami. Zawsze jedziemy w trójkę. Czy się boimy? Ależ tak jest bezpieczniej niż pociągiem. (...) "[/I]

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
 • 2 months later...

[B][COLOR="Green"]Bardzo proszę użytkowników udzielających się w tym wątku o kasowanie swoich nieaktualnych postów. Zaledwie jakieś 5 % was to robi i są to zazwyczaj te same osoby.
Oszczędzajcie czas moderatorów.
pozdrawiam
Szamanka[/COLOR][/B]

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...
 • 1 month later...

Prawie codziennie jeżdżę z Gliwic do Katowic - mogę w obie strony zabierać dowolne zwierzaki [no, może po za koniem :evil_lol:]. Wiem, że to mała odległość, ale może się przyda ;).

Do tego w piątek znowu jadę Gliwice-Katowice-Kraków, a w niedzielę Kraków-Katowice-Gliwice

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

[quote name='asiamm'][SIZE=4][COLOR=black][B]Bilet dla psa na przejazd pociągami[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Kolei Mazowieckich kosztuje [SIZE=3][COLOR=red][B]3zł[/B][/COLOR][/SIZE],[/COLOR]
pozostałymi pociągami osobowymi oraz pospiesznymi [SIZE=3][COLOR=red][B]4zł[/B][/COLOR],[/SIZE]
Inter City oraz Tanie Linie Kolejowe [SIZE=3][COLOR=red][B]15zł[/B][/COLOR].[/SIZE]

-niezależnie od długości trasy;
-poza tym WAŻNE: [B][COLOR=red]1 dorosła osoba[/COLOR][/B] może przewieźć tylko [COLOR=red][B]1 psa[/B][/COLOR] (nie ważne czy pies jest dorosły czy szczeniak)
-pies musi być na smyczy, w kagańcu (teoretycznie, bo w praktyce niekoniecznie jeśli jest mały, ale lepiej mieć kaganiec ze sobą) i posiadać aktualną książeczkę szczepień.[/quote]

Teraz w pośpieszne pociagi przejęła spólka Inter City wiec przewóz psa równiez 15 zł

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...

[quote name='bonsai_88']Toż już od dawna nie da się postów kasować :crazyeye:... tutaj od kasowania jest moderator :razz:[/quote]

[B][COLOR=green]Akurat w tym wątku "daje" się kasować posty.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Jeżeli nie "daje" się wykasować postu z takiego czy innego powodu poproszę o edytowanie postu i wpisanie lub dopisanie "nieaktualne".[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Wtedy moderator wykasuje post ... z czystym sumieniem i bez zastanawiania się i szukania czy "aktualne/nieaktualne". :razz:[/COLOR][/B]

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
 • 4 weeks later...

Jesli potrzeby oferuje bezplatny nocleg dla podroznego ze zwierzaczkiem lub zwierzaczkami. W zamian za zwrot za bilet moge zawiesc kazde zwierzatko nawet na drugi koniec Polski lub przywiesc. Oferta stala.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Dosc regularnie jezdzimy na trasie Warszawa-Krakow-Warszawa lub Warszawa-Sosnowiec.
Przy sprawnej organizacji "odbiorow" zwierzakow (mamy zawsze konkretne ograniczenia czasowe) mozemy cus zabierac :p

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

Ja przypominam, że jeżdze raz w tygodniu na trasie [B]Tarnowskie Góry/Zabrze/Bytom/Katowice/Gliwice--->Opole[/B] i w drugą stronę.
Dodatkowo w weekend 9-11 planuje mi si trasa [B]Katowice--->Kraków/Kazimierza Wielka [/B](mogę małe, niełopotliwe zwierzątko w transorterku zabrać)

Link to post
Share on other sites

Częstochowa-Pruszków-Częstochowa, w weekendy. ok. 3 razy w miesiącu.

Mogę dojechać kilkadziesiąt km w okolicach trasy (np. Łódź, Katowice, Radomsko, Piotrków itp.), wówczas chciałbym zwrot kosztów paliwa za ekstra dojazd.
Tel. 513771115

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

oferujemy płatny transport - głównie weekendy, mamy trochę czasu i chęci ale brak kasy na paliwo - dlatego płatny :eviltong: No ale może ktoś skorzysta. 60zł za 100km <mamy smoka:diabloti:>

Jestem z Wrocławia więc trasy bardziej w naszych okolicach. <np koszalin-białystok odpada:evil_lol:>

tel: 603 616 546

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...
 • 2 weeks later...

[quote name='zerduszko']Potrzebny transport Śląsk - Warszawa. Dla niedużego psa.[/QUOTE]

Moja ciocia jeździ raz w tygodniu Bielsko-Warszawa pociągiem. Można jej podrzucić psa np. na dworcu w Katowicach, ale ktoś by go musiał odebrać na 100% w Warszawie na centralnym. To jest tania opcja (15 zł psi bilet), ale musi mieć kaganiec i książeczkę zdrowia no i musi być wykąpany... Ostatnio ciocia wiozła niewykąpanego Amigo i została sama w przedziale... Ludzie się troszkę burzyli.

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...
 • 1 month later...

Ponieważ ktoś do mnie pisał na PW - ostatnio dogo mi szwankuje [PW pojawia mi się w połowie, nie mogę odpowiedzieć i inne takie]. Do Krakowa będę w najbliższym czasie jeździć dość często, ale pociągiem. Jeżeli psiak się do tego nadaje [tzn. jest grzeczny ;)] to mogę go zabrać z dworca w Katowicach, ale ktoś musiałby go odebrać w Krakowie na dworcu.
W razie czego dzwońcie pod numer 793-391-851 ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements


×
×
 • Create New...