Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Dora, jak większość tu z nas jesteście wolontariuszami utrzymującymi psy z własnych pieniędzy.
Chyba nikt ni ebędzie miał nic przeciwko, tak samo jak forum Labków, które bardzo prężnie włączyło się w zbiórkę pieniędzy, dzięki Ambird :Rose:

Cieszę się, że pw pomału przynoszą skutek. Wszystkim nam powinno zależeć, na zmniejszeniu bezdomności..

Co do TOZu.. Krakowski TOZ, bierze na swoje utrzymanie m.in. psy które są długo w schronisku.. Pewnie, że byłoby pięknie, jakby opłacały sterylizację, ale oprócz tego mają oni interwencję, rozdają karmę dla psów i kotów, organizują budy itd.. Myślę, że małymi krokami, w miarę rozwoju akcji - coraz więcej będziemy mogli zdziałać.
Ale musimy robić to RAZEM, bo bez tego nie da się nic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
Aa.. jakbyście mieli jakies zaprzyjaźnione lecznice, które ulgowo traktują bezdomniaki dajcie znac mi na maila [email][email protected][/email] postaram się skontaktowac i spytac, czy nie wzięliby udziału w zamian za reklamę na stronie i na dogo.[/QUOTE]

Wysłałam Ci właśnie maila, już powinien dojść ;)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny 10 zł moge bez problemu wplacac - wplacilam wlasnie teraz a pozniej 26. kazdego miesiaca ale musi mi ktos przypominac, czy bylaby mozliwa taka opcja?
niestety nie moge ustawic przelewu stalego kolejnego na psy ;/ musze to recznie robic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Na razie deklaruję 10zł miesięcznie. Czy już można wpłacać na konto podane w pierwszym poście?[/QUOTE]
Pieniądze przelałam.

Soema, nie wpisałaś mojej deklaracji...

[quote name='Soema']Deklaracje miesięczne:

- 30zł - zerduszko
- 30zł - AMIGA
- 5zł - Obraczus87
- 5zł - Agnezia
- 10zł - Ewa i Flatki
- 15zł - weszka
- 5zł - Neris
- 10zł - Isadora7
- 10zł - Emilia2280
- 10zł - Ewa (ostatniaszansa)
- 15zł - Ciencienia
- 5zł - Nikus
- 5zł - DIF
- 10zł - Ellig
- 10zł - daglo
- 5zł - Pinkmoon
- 5zł - ellik
- 5zł - Dzika_Figa (od czerwca)
- 5zł - Grosziwo (od czerwca)
- 10zł - gagata
- 10zł - seoma
- 15zł - Lucyna
- 5zł - Kasia14
- 10zł - Saphira
- 5zł - Javena

[SIZE=3][COLOR=Blue][B]250 zł[/B][/COLOR][/SIZE]

Deklaracje jednorazowe:
- 30zł - bico
- :) - Chita
- 30zł - Ambird
- :) - evl
- 10zł - agaga21[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wybacz hop!, wpisałam ale mnie dogo wywaliło, a potem umknęło mi :shake:
tragedia z nów z tym forum.. Dzięki za odzew z pw, rozmawiałam chwilkę z Formicą wczoraj, jak zagadać z lecznicami. Kto jeszcze na dogo jest wetem oprócz CoolCaty, Formicy i Jogi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wybacz hop!, wpisałam ale mnie dogo wywaliło, a potem umknęło mi :shake:
tragedia z nów z tym forum.. Dzięki za odzew z pw, rozmawiałam chwilkę z Formicą wczoraj, jak zagadać z lecznicami. Kto jeszcze na dogo jest wetem oprócz CoolCaty, Formicy i Jogi?[/QUOTE]

jeszcze rybon jest wetem


wpisz mnie na 10 zł/mies póki co, już wpłaciłam

Link to comment
Share on other sites

pomysl swietny popieram
na razie bede wspierac Was duchowo,
moj Kubek nadal przechodzi rekonwalescencje po oepracjijednej lapy a za miesiac druga

moze natomiast uda sie z wetem pytanie tylko czy jesli bedzie to rachunek a nie faktura (bo on jeszcze nie jest VATowcem) to przejdzie czy odpada?

Link to comment
Share on other sites

Belka dopytam jak z rachunkami. Wieczorem powinnam wiedzieć.
Pianka podkleiła wątek, dziękuję.

Zachęcam do reklamowania i polecania akcji, myślę że z czasem ludzi chętnych będzie coraz więcej.
Ja w miarę możliwości będę rozsyłać pw, póki nie zarobie pkt karnych za spam ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy już ktoś poruszał tu ten temat. Pewnie wszyscy wiecie, że wiele gmin (ale nie wszystkie :( ) w polsce ma program sterylkowy dla zwierząt bezdomnych. Bierze się z gminy kwitek i idzie z nim do wskazanego weta. Na Ochocie w Wawie np. robi się na koszt gminy sterylki i szczepienia, a ponadto karmicielki kotów mogą co miesiąc pobrać jedzonko dla swoich podopiecznych. W gminie Jabłonna program ten ogranicza się tylko do sterylek (bez szczepień itd.). Rozumiem, że ta akcja ma na celu objęcie sterylkami zwierzaki z gmin nie objętych programem lub te zwierzaki dla których zabrakło skierowań z gminy???

Link to comment
Share on other sites

"karmicielki kotów mogą co miesiąc pobrać jedzonko dla swoich podopiecznych."

Nie ma takiej opcji, .Karmicielki kotow i to tylko te , ktore wylapuja koty do kastracji dostaja talony od gminy na sterylizacje, musza udowodnic gdzie i ile kotow karmia oraz zobowiazac sie do opieki nad kotem po sterylizacji i wypuszczeniu go potem na wolnosc. wszystkie sterylizowane koty maja odcinany kawalek uszka po to zeby nie powtarzac sterylizacji, na pewno nie dostaja karmy....Wiem bo wspieramy kilkanascie Karmicielek z Warszawy i znam przepisy.
Darmowa sterylizacja kotow jest tez wykonywana w "Koterii" i tu nie sa potrzebne talony z Gminy.Sterylizowane na koszt Gminy sa tylko bezpanskie psy, nie majace domow, wylapywane przez "Gmine" to tyle , zeby byla jasnosc w temacie...:)

Link to comment
Share on other sites

no nie całkiem. Moja mama dostaje od gminy Ochota co miesiąc duże ilości puszek dla kotów, które dokarmia. Stąd wiem, że niektóre gminy mają taki program. Oczywiście wysterylizowała je także na koszt gminy (złapała, wysterylizowała i wypuściła).
Jeśli chodzi o psy to sama sterylizowałam w Legionowie sunię (owczarka), którą mąż znalazł w lesie - sterylka na koszt gminy. Potem sunia była u mnie na DT, aż dzięki pomocy dogomaniaczek znalazła domek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...