Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Dziękuję za odpowiedź na pw :)

Dopisałam w pierwszym poście ważną rzecz, o której mi przypomniała Zerduszko. Zgłaszający sukę ma znaleźc lecznicę w której zrobi się sterylizację jak NAJTANIEJ!
Nie może być tak, że za małą sukę ktoś zawoła 300-400zł...
Ambird widziała, jak jest w Krk.. ceny za labka od 250 do 600zł...:shake:
Mamy sterylizować jak największą ilość suk.

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Tak, rozbieżność w cenach jest dosyć spora :oops:

Jedni robią dla ideii a inni dla czystego zarobku :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']i ja sobie zaznaczam :) a ta akcja dotyczy psów wszystkich ras?[/QUOTE]
Tak, przede wszystkim kundelków ;) psy bezdomne (nie w schronach, nie pod opieką Fundacji..)

Myślę, że z czasem jak ludzie zobaczą, że akcja "działa" będzie więcej wpłat, a jeśli nie będzie.. a będą zgłoszenia, zmienimy dofinansowanie na 50%. Przykre, że wiele osób na dogo zignorowało informację o akcji. 5zł to nie majątek.. a jakby się uzbierało 1000 osób? Ehhh.. utopia chyba :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, moga działać względy praktyczne... ja zadeklarowałam 10 zł miesiecznie ale zamierzam przekazać je przelewem jednorazowo za kilka miesiecy z góry, bo jakos szkoda mi kasy na opłaty bankowe od kazdego pojedynczego przelewu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Wiesz, moga działać względy praktyczne... ja zadeklarowałam 10 zł miesiecznie ale zamierzam przekazać je przelewem jednorazowo za kilka miesiecy z góry, bo jakos szkoda mi kasy na opłaty bankowe od kazdego pojedynczego przelewu.....[/QUOTE]
Teraz masa banków ma darmowe przelewy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']czy moge akcje rozpropagowac na innych portalach ?[/QUOTE]
Pewnie. Labradory prężnie u siebie działają, będą profile na NK i Facebooku.
Napiszę do Beagli. Jak nadrobię zaległości w pracy, to zacznę pisać maile do lecznic..:)
Pomału rozsyłam pw, myślę nad tekstem do "gwiazd", np. Kasi Kowalskiej iitp.
Im więcej tym lepiej, zbierajcie proszę , gdzie reklamujecie będę wstawiała w post zarezerwowany na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Fajna akcja - jak z tą kundelkową skarbonką.
Piszecie, że poszukujecie lecznic.
Może Radom też wchodzi w grę? Tutaj jedna dogomaniaczka wytargowała rabat na sterylki i dla niej klinika robi za 150zł sterylkę. Kastrują chyba za mniej, ale nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

Super akcja !!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi: oczywiscie poki co jednorazowo wplace 10 zł ,ale prawdopodobnie bede regularnie przesylac pieniazki na konto

Mam pytanko, czy my jako serwis adopcyjny [url]www.huskyadopcje.pl[/url] mozemy tez liczyc na pomoc, bardzo czesto wyciagamy psy ze schronow bez sterylek na DT badz hoteliki , no i takie wsparcie bylo by bardzo przydatne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...