Jump to content
Dogomania

POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.


vega17

Recommended Posts

[B]ludziska nie wiem jak Wam wszystkim dziękować!!!!!, za wsparcie, pomoc i mentalną i finansową, pukanie gdzie się da- w weekend jedziemy odbić Dorunie:)))).....mamy domek STAŁY dla niej! u cudownej psolubnej wrażliwej Pani:) z kochającą rodzinką, domem i ogrodem:) z nieba nam spadła:) I TO DZIĘKI WAM WSZYSTKO....już traciłam nadzieję, że nie damy rady o nia zawalczyć. a tu tak pięknie życie czasem umie zaskoczyć. trzymajcie kciuki za to żeby wszytsko dobrze poszło, żeby piecho wyzdrowiał, i żeby w końcu doświadczył że nie wszyscy ludzie są źli.....dam znać co dalej....kończę ...bo już oczywiście ryczę i z z tych emocji i ze wzruszenia....[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewab']:kciuki: Trzymamy kciuki za weekendową akcję :kciuki:[/QUOTE]
heheh lepiej ostrz pazury, szykuj pittbule, nacieraj widły currarą...patrz jaki ten świat mały caly czas sie śmieję z tego telefonu-moja mina bezcenna:)
ps. za kciuki dziękuje:) cmok

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny i chłopaki. Możemy oczywiście zrobić tą operacje w klinice u dr Czogały w Katowicach. Ma to ten plus ze mamy tam zniżki a dodatkowo jest szpital (co daje nam kilka dni na szukanie hoteliku ) i na dodatek można za ta operacje zapłacić ze zwłoką czasową. Ona ma grudkowe zapalenie trzeciej powieki prawa? Trzeba to wyłyżeczkować i zrobić za jednym zamachem sterylkę.
Powiedzcie kiedy chcecie - ja zabukuję termin. Może to być nawet przyszły tydzień
Co do Hoteliku - moim zdaniem fajny i tani hotel u Agi Czarkowianki 40 km od Katowic. tel. 508 723 221. Sprawdzona super dziewczyna. Nie mogę podjąć się finansowania hoteliku bo mamy 46 psów i nie wyrabiamy a u Agi siedzi na 1 dog i z bólem wyrabiamy na te opłaty. Powołajcie sie na mnie rozmawiając z nią. Na Anetę z SOS. POLECAM z czystym sumieniem

Mam jeszcze pytanie -"prywatę" Czy gdyby jechała do mnie ta suczka to ten kto bedzie robił transport moze mi podiwieźć suczkę z Mielca która ma do mnie trafić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Dziewczyny i chłopaki. Możemy oczywiście zrobić tą operacje w klinice u dr Czogały w Katowicach. Ma to ten plus ze mamy tam zniżki a dodatkowo jest szpital (co daje nam kilka dni na szukanie hoteliku ) i na dodatek można za ta operacje zapłacić ze zwłoką czasową. Ona ma grudkowe zapalenie trzeciej powieki prawa? Trzeba to wyłyżeczkować i zrobić za jednym zamachem sterylkę.
Powiedzcie kiedy chcecie - ja zabukuję termin. Może to być nawet przyszły tydzień
Co do Hoteliku - moim zdaniem fajny i tani hotel u Agi Czarkowianki 40 km od Katowic. tel. 508 723 221. Sprawdzona super dziewczyna. Nie mogę podjąć się finansowania hoteliku bo mamy 46 psów i nie wyrabiamy a u Agi siedzi na 1 dog i z bólem wyrabiamy na te opłaty. Powołajcie sie na mnie rozmawiając z nią. Na Anetę z SOS. POLECAM z czystym sumieniem

Mam jeszcze pytanie -"prywatę" Czy gdyby jechała do mnie ta suczka to ten kto bedzie robił transport moze mi podiwieźć suczkę z Mielca która ma do mnie trafić?[/QUOTE]


dzięki za propozycję, na razie będziemy kombinować u nas weta, i może uda się ja zostawić u nas w klinice przez jakiś czas.

Agę znam bo jest u niej nasz Edi :)
Dzięki wielkie, już zbieramy kase na Dorę.
Jak nie wypali u nas to będziemy załaatwiać Katowice

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a co z tym domkiem? była wizyta? coś bliżej? tej suni należy się najlepszy domek po tym co przecierpiała na tym łańcuchu!:([/QUOTE]

domek jescze nie sprawdzony ale to tylko kwestia czasu, ważne że ktoś się nią interesuje. Treaz najważniejsze jest żeby ja przywrócić do zdrowia

Link to comment
Share on other sites

witam Amikat:)
no to to się nazywa konkretna oferta pomocy:) wielkei dzieki!!:)dobre z was ludziska, trzeba bylo dzialac szybko więc jako tako wszytko juz nagrane. siedze juz jak na szpilkach bo nie mogę sie doczekać już psa...to juz lada chwila- mam nadzieje ze sie uda i obedzie sie bez ofiar:) boję się cieszyc na zapas...więc poki co sza, jak tylko bede cos wiedziec...pierwsze co zrobie....pewnie się porycze znow:) (mam nadzieje ze ze szczescia) hahah, potem zadzwonie do vegi, a potem od razu wam napisze...a potem to napewno ide sie upić i sponiewierać:) hahahahah...musze odreagowac bo poziom adrenaliny przez ostatnie dni siega u mnie zenitu:)

Link to comment
Share on other sites

He, he jak będziesz miała chwilę zwątpienia to zajrzyj do Albinki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-5000-zł-na-diagnostykę-i-operację-Albinki-albo-eutanazja[/URL]!!!!!!
Pewnie uwierzysz, że dacie radę. Jak znam Psiarę34 (heh) szybko nie odpuści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']He, he jak będziesz miała chwilę zwątpienia to zajrzyj do Albinki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177257-5000-zł-na-diagnostykę-i-operację-Albinki-albo-eutanazja[/URL]!!!!!!
Pewnie uwierzysz, że dacie radę. Jak znam Psiarę34 (heh) szybko nie odpuści.[/QUOTE]
domyślam się, w sumie ona mnie w to wciągnęła:) pewnie nie też się nie poddam.

Link to comment
Share on other sites

aktualne zdjęcia Dory, dzis miała mieć robione badanie krwi

[IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/ad3/655/2cf/ebc/d1b/391/e27/e43/68b/763/91_500x640.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/9fa/579/29c/830/91d/d6b/ff5/751/f21/486/63_500x640.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/889/2fa/76f/b56/2bf/38b/96d/6a7/616/0fa/a1_500x640.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/b95/770/a8a/6a1/b61/3a7/6f6/ad0/09f/bee/60_500x640.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Wychudzona okropnie. Psiej anatomii można się uczyć. Czy wiadomo już, co jej jeszcze dolega? Jak wyszły badania? Co z tymi oczami? Gdzie ją dalej leczycie w Kielcach, czy w już w DT/DS?[/QUOTE]

dzis miała mieć robione badania krwi, co do szczegółów trzeba pytać psiarę ona jest na miejscu i jej dogląda.
jutro ma ją widzieć wet, na razie siedzi u niego, zobaczymy na jak długo. oby jak najkrócej.

Link to comment
Share on other sites

hej ewcia...padam dzis juz troche na twarz po tym dniu pelnym emocji, pol dnia zesmy tam z nia spacerkowaly, no zdjecia nie oddaja w pelni tego jak naprawde wyglada , widok ściska za krtań.....jest u weta, w 4rech lapach, dzis to wieczorkiem tylko ponoc miala miec robione badanie krwi, ale kolezanka ktora byla wiczorem z nia pospacerowac nie mogla sie tam dostac- wiesz jak to jest w niedziele....szalenstwo jak by za komuny rzucili majtki z importu. jtro ide tam przed poludniem- bede wyprowadzala suńke, jak dowiem sie cokolwiek to dam napewno wam znac....mam nadzieje ze jutro sie już nia zajmą tak pelna parą, bo chemy zeby byla tam jak najkrócej, warunki ssrednie tam w tym "hotelik" wisz jak jest mała klatka.....we 2wie musialysmy ja tam wkladac tak bida nie chciala:( no ale cóz poki co chyba tak musi być....oki pozdarwiam was wszytkich razem i osobno...oby ta historia miala happy end

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...