Jump to content
Dogomania

POMOCY szukamy DOMU TYMCZASOWEGO lub STAŁEGO dla suki MASTIFA. Ma dom.


vega17

Recommended Posts

[IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1447/44cd8dcb0011d4264bd88453[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi327/8eb208e5001bcd794bd88467[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1422/8d472c2400021ae14bd884aa[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi793/1911308d0007c2144bd8850f[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kobix']oj,psiara34 chyba nieźle obrywasz od ludzi:evil_lol:[/QUOTE]

nooooo bede ja pasła ostro teraz...bo ukamieniują mnie, albo widałmi zaciukają heheheh....ale waga to najmniejszy problem jak bedzie ladnie jadla- a apetyt ma, to brzucho bedzie rosło i sie szybciutko zaokragli, matwiłam sie najbardziej o brzuszek i oczyska....bo to byly jakies jedne wielkie zaropiałe kalafiory krwiste....i balam sie strasznie ze bedzie śllepa:(....molosowe dziewuszki mowią ze pikenie sie wet spisał z tymi ślepiami:) i tez jako molosowy laik sie ztym zgodze :) pozdrowionka:)

Link to comment
Share on other sites

ajAHA I JAKKIE WRAZENIE"? PODZIAL OBOWIZAKOW JEST koelzana wychodzi weczorem- ALE NIE uciekalam przed toba-cchoc moze powinnam sie bać? napewno chetnie se spotkam pod waruniem ze nie bedziesz mi "truła" ze dużo pale..bo mędzissz mi strasznie z tym ahahhahhah....tak ze lepiej cie poznalam na a dogo niz w realu ciotko...uwazaj kim sie zadajesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dziś osobiście poznałam Dorcie. Jest super:). Psiara34 wystraszyłaś się? - ktoś inny dziś spacerował z sunią:evil_lol:[/QUOTE]
jaaaaaa niczego sie nie boje, cchoc by nieedżiwedź to ustoje;)hhhehehe pewnie że sie boje, ale nie o siebie tylko o te zwierzaki bo za bezdonmne zwierzeta powinien brac odpowiedzilosc kazdy kowalski, a spada to na garstke wariatow...wszystkich wariatow pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara34']ajAHA I JAKKIE WRAZENIE"? PODZIAL OBOWIZAKOW JEST koelzana wychodzi weczorem- ALE NIE uciekalam przed toba-cchoc moze powinnam sie bać? napewno chetnie se spotkam pod waruniem ze nie bedziesz mi "truła" ze dużo pale..bo mędzissz mi strasznie z tym ahahhahhah....tak ze lepiej cie poznalam na a dogo niz w realu ciotko...uwazaj kim sie zadajesz:)[/QUOTE]

A pal se, pal, byle z dala od zwierząt:evil_lol:.

Wrażenia? Kochane psisko. Nasiurała na środku pokoju, zjadła michę i weszła do klatki z powrotem:)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/fae/7c7/4be/7ad/855/b26/2e9/d74/893/872/ab_500x640.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/f24/4f9/f4d/c85/020/451/236/53b/b6c/d5e/bc_500x640.jpg[/IMG] [IMG]http://forum.szafa.pl/upload/foto_cache/b13/307/14e/4e5/373/1dd/367/f1b/a1b/61d/eb_500x640.jpg[/IMG] fotki nie są pierwszej jakości, ale jutro mają być nowe:) ale widać że psiur wygląda już coraz lepiej

Link to comment
Share on other sites

nasikała w lecznicy:) heheh dobry madry piesek;) no niech tam się troche pogimnastykują troche, nie ma letko:) jutro jakies dobre foty jej porobie...pewnie jeszcze bedzie piekniej wygladac....coraz fajniej sie zachowuje, juz nei taka pokurczona ociemniała bida na skulonych łapach...oj za miesiąc to psa nei poznamy:) bo rozkwita w oczach:) dzieki ewcia za zainteresowanie:) dam ci od razu znac jak tylko bede wiedziec co i jak:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']hehe no tak, coś za coś:)
mnie wozi tyłeczek ale Ty masz obiadki :(
eh jaki ten świat niesprawiedliwy :)[/QUOTE]

heheh noo to ja nie moge narzekać, gotuje, wozi dupsko( nie moge o tej czesci ciala swego powiedziec niestety tyłeczek), znosił mnie przez te ostatnie dni, a to bylo bardzo cieżkie, pachniało rozwodem.....ale jak tak narzekacie to i ja sie czepne- no zero romantyzmu chlopina ma i obesrwuje u niego zespól aspergena- letko autystyczny jest w kontaktach personalnych...hahhahah.....no to żeśmy im "tyłeczki poobrabiały" hahhah

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny pogubiłam się w tych postach:oops: możecie tak szybciutko streścić co z sunią na chwile obecna ? a widzę że już sunia nie jest na łańcuchu.. naprawiono jej oczka i wygląda na szczęśliwą.. któż to ją tak uszczęśliwił? u kogo aktualnie przebywa? bo w temacie nadal szukamy domu tymczasowego..(..) czy szukamy już tylko ds ;)

Link to comment
Share on other sites

juz streszczam, jest w lecznicy, pieknei się goi, oczka cudo-łypie nimi na prawo i lewo:) brzuszek rośnie, jutro i pojutrze sytuacja z ds - bedzie przesądzona na tak albo nie(oby na tak bylo), więc prosze tak na wszelki wypadek szukac ds i dt...bo jak sie sprawa rypnie to nie mamy alternatywy za bardzo, do bloczku raczej sie nie nadaje z tego co widze..psika w koncu byla 4 lata w kojcu i na lancuchu:( srednio chodzi na smyczy...juz glebe przez nia zaliczylam jak chciala sie bawic z jakims psem:)...a jakies chucherko nie jestem.....skad taki chudy chory pies ma tyle siły? niezle tury te mastifcie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara34']juz streszczam, jest w lecznicy, pieknei się goi, oczka cudo-łypie nimi na prawo i lewo:) brzuszek rośnie, jutro i pojutrze sytuacja z ds - bedzie przesądzona na tak albo nie(oby na tak bylo), więc prosze tak na wszelki wypadek szukac ds i dt...bo jak sie sprawa rypnie to nie mamy alternatywy za bardzo, do bloczku raczej sie nie nadaje z tego co widze..psika w koncu byla 4 lata w kojcu i na lancuchu:( srednio chodzi na smyczy...juz glebe przez nia zaliczylam jak chciala sie bawic z jakims psem:)...a jakies chucherko nie jestem.....skad taki chudy chory pies ma tyle siły? niezle tury te mastifcie:)[/QUOTE]
oki juz wszystko wiem.. porozglądam się za domkiem.. powiedzcie mi jeszcze jaki niunia ma stosunek do dzieci.. wiadomo coś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokemon']dziewczyny pogubiłam się w tych postach:oops: możecie tak szybciutko streścić co z sunią na chwile obecna ? a widzę że już sunia nie jest na łańcuchu.. naprawiono jej oczka i wygląda na szczęśliwą.. któż to ją tak uszczęśliwił? u kogo aktualnie przebywa? bo w temacie nadal szukamy domu tymczasowego..(..) czy szukamy już tylko ds ;)[/QUOTE]
psiur jest juz po operacji, jutro bedziemy wiedziec czy bedzie miec dom czy nie, czeka tylko na sprawdzenie. więc trzymajcie kciuki zeby było dobrze.
suńka jest już "nasza" , jest u weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokemon']oki juz wszystko wiem.. porozglądam się za domkiem.. powiedzcie mi jeszcze jaki niunia ma stosunek do dzieci.. wiadomo coś?[/QUOTE]
Jakie są relacje suki wobec dzieci chyba trudno powiedzieć, bo z tego co wiem suka prosto z łańcucha trafiła do lecznicy.
Suka ma potencjalny DS, który będzie jutro sprawdzany. Jeśli wszystko pójdzie ok. pojutrze Dorcia będzie w nowym domku. Gdyby jednak coś poszło nie tak, będzie potrzebowała DT/DS, bo teraz siedzi w szpitaliku u weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...