Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajeczka']Ty ratujesz ptaszki, a mój Rino dzisiaj ptaszka upolował. Złapał go w locie i chciał zjeść, ale mu pióra nie pasowały. Zresztą nażarty szedł na spacer. Ogar piękny, dla mnie to szlachetne psy :-)[/QUOTE]
ja te ptaszki to ratuję z psich paszcz zazwyczaj.... niestety. ale w tym roku jakaś "plaga" ptaszkow u nas - jeszcze nigdy tyle nie mieliśmy ich w ogrodzie, ludzie co u nas nocują tak gościnnie budzą się okolo 4 rano z powodu ptasiego śpiewu :) Tak z godzinę temu słowik śpiewał tak głośno, no niesamowicie! Porsły mi krzaki w końcu w ogrodzie to i ptaszydła zamieszkały, co się moim psom (niestety) baaardzo podoba.

Link to comment
Share on other sites

na wsi to ja nie mam żadnego sklepu :) "pasmanterię" mam w Piaskach - blisko biura, więc na miejscu.
to rozety na specjalne moje własne zamówienie - taki mój prezent dla właścicielek mamy i taty Gryzonia. zawiozę do Krakowa i dam z nadzieją, ze się spodobają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Takie rozety to się klei czy szyje?[/QUOTE]
ja szyję - igłą i nitką. Choć ostatnio ogony podkleiłam taśmą dwustronną - dużo lepiej się prezentują niz jak przyszywałam, ale to kwestia wprawy - ja jej nie mam jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']
to rozety na specjalne moje własne zamówienie - taki mój prezent dla właścicielek mamy i taty Gryzonia. zawiozę do Krakowa i dam z nadzieją, ze się spodobają.[/QUOTE]

to prezent pierwsza klasa :)
a swoją drogą to fajny pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daguerrotype']Wczoraj straciłam pracę, więc będę miała wreszcie czas, żeby się zachwycać ogarkiem, który robi się coraz bardziej zachwycający! :loveu:[/QUOTE]
oj, szkoda, że nie masz pracy.... zawsze to jakaś kasa była - jak to mówią - na waciki.
a do ogarowskiego i nie tylko to zapraszam w realu :)

Link to comment
Share on other sites

No, właśnie, co więcej, jeszcze na pudla nie odłożyłam :shake: także chciałam jeszcze trochę popracować, a tu taka niespodzianka (a wszystko przez Urząd Pracy, który nie przyznał mi stażu).

Z zaproszenia z chęcia skorzystam, jak tylko skończycie się włóczyć po tych wystawach ciągle i będziecie mieć jakiś wolny dzień :)
Choć nie wiem, czy z Misiakiem, bo on ostatnio do wilczurowatej suki startował z zębami (ze strachu, bo nie zna takich dużych psów).

Link to comment
Share on other sites

a witaj Youri - rozetki sam świetnie zrobisz, bo wiem, że robisz kokardki - a zrobic kokardkę joraskowi to duża sztuka :) (ja raz w życiu "czesałam" yorka i zakładałam kokardkę - hm.... ale chyba tak źle nie bylo, bo zwierzątko championat wywalczyło, ale więcej nie chcę tego robić!)

Dag - oczywiście że zapraszamy z Miśkiem (pewnie będzie wystraszony ilością i wielkoscią moich futer, ale damy radę jego strachom - mam w końcu psy tereapeutyczne, choć bez certyfikatów. Już kilka psów postawiły "na nogi" - bo w stadzie duża siła. A U Pracy to ciężka instytucja. A pudel - porządne hodowle rozkładają na raty nabycie psów, czasem się zdarza, że hodowla szuka wlaściciela bo poprzedni zrezygnmował i oddał psa do hodowli, rodzi się pet - też cena niższa - gadaj z hodowlami, to dużo daje. Poznasz przy okazji hodowle, ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...