Jump to content
Dogomania

Czarne Kwiatki czyli na kogo warto uważać.


Recommended Posts

Pani L.z Gliwic, 798 99x 08x, troje dzieci, dom sprawdzony, wydawał sie ok. Sunię mieli zawiezioną do domu, po 3 godz. telefon,zeby natychmiast zabierać psa, bo jest zdziczały.
Sunia bardzo milutka , spokojna, ale po przejściach i wiadomo, wystraszona w nowym miejscu, o czym byli dokładnie informowani przez osobę wwydającą psa i sprawdzającą dom na wizycie.

Z pewnościa będą szukac innego psa, nie dałabym nawet muchy.

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA![/B]
[B]
Z okolicy Kielc(najprawdopodobniej,ale niestety nie pewne na 100%!)[/B]
Pani szuka psa bernardyna nie wykastrowanego "bo dzieci lubią malutkie bernardyny i jest piękny,a w okolicy nie ma bernardyna do zapłodnienia jej suki"..."wykastrowany mi nie potrzebny"...
Przed Panią trzeba ostrzec innych od bernardynów lub bernardynopodobnych(szczeniaczki też wyglądają jak "słodkie kulki"-) będzie szukać psa nie wykastrowanego...nauczona doświadczeniem w przyszłości może kryć się z tym pomysłem...
[B]tel. 60538..92
mail:[/B] [B][email protected][/B]
....niestety nie mam więcej informacji...zbyt szybko wypłynął temat kastracji i oczekiwań Pani.

Link to comment
Share on other sites

zgłaszam babeczke niestety nie wiem skad jest dzwoniała w sprawie naszej Misi (szczeniak w typie owczarka) jak dowiedziała sie ,ze młody jest do adopcji powiedziała,ze takiego nie chce bo na co jej kastrat,po czym zwyzywała mnie od takich i owakich...Babka bedzie dalej szukac..bo pies ma byc nie kastrowany do kupienia i w miare młody...

tel.788 792 1*!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][U][COLOR=red]NOWY DWÓR MAZOWIECKI[/COLOR][/U]

tel. 660 *** 223

[/B]Pani dzwoniła z ogłoszenia znalezionego w sieci, przez telefon wydawało się wszystko w porządku, pani chciała natychmiast organizować wizytę, znalazłam dwie osoby, które zgodziły się pojechać na wizytę w wyznaczonym przez panią (sic!) terminie. Na miejscu zastały konkubenta pani, który (przez domofon) stwierdził, że nie wie nic o psie, nic o wizycie i że to na pewno jakaś pomyłka. Dziewczyny zadzwoniły do kobiety z prośbą o wyjaśnienie sytuacji - pani zaczęła się mętnie tłumaczyć i powiedziała, że może uda jej się dojechać za godzinę. Niepoważna kobieta jak dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Rodzina z Kobyłki koło Warszawy
dwoje dzieci, suczka labradora, przygarnięty kotek
Pani bardzo rzeczowa i miła, chciała adoptować asta Czesia
niestety na forum wyszła "prawdziwa" osobowość państwa
tel [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][I]504-189-...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]BYDGOSZCZ, 695 358 0xy

MIŁOŚNICZKA SZCZENIACZKÓW :angryy:

Pani, młoda, zadzwoniła do mnie w sprawie adopcji Sol, szczeniaczka, mieszańca. Wszystko jej się podoba, oprócz OBOWIĄZKU STERYLIZACJI, bo chciałaby, żeby CHOCIAŻ RAZ W ŻYCIU MIAŁA MAŁE PIESKI :angryy:.

Po mojej kategorycznej odmowie może teraz w rozmowach to ukrywać.

PROSZĘ, UWAŻAJCIE NA NIĄ!!!!!!!!!!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz to samo, ku przestrodze:
sos-dalmatyńczyki, Danuta K. Magda. M Beate K, również Sylwia C.
Czyli Danka, Magmal, Dalmibea(sos 2010) i Figa

danuta. [email protected]
602 .. .. 08

[email protected]

beak..h @gmx.net

[email protected]

Bazując na dobroczynności innych ludzi wykorzystują ich do własnych celów. Podstępem przejmują psy ze schronisk w całej Polsce i ''exportują'' poza granice kraju - do niemiec. Uchylają się od zobowiązań finansowych za usługi weterynaryjne i koszta wyżywienia. Atakują i pomawiają gdy otrzymają odmowę lub są pytane o szczegóły adopcji w niemczech.
[SIZE=3]Więcej na temat:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzie%C4%87-wyadoptowuj%C4%85c-poza-granice-Polski%21%21%21/page77"]http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzie%C4%87-wyadoptowuj%C4%85c-poza-granice-Polski!!!/page77[/URL][/SIZE] [SIZE=3]
post #1922[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drakula']Jeszcze raz to samo, ku przestrodze:
sos-dalmatyńczyki, Danuta K. Magda. M Beate K, również Sylwia C.
Czyli Danka, Magmal, Dalmibea(sos 2010) i Figa

danuta. [email protected]
602 .. .. 08

[email protected]

beak..h @gmx.net

[email protected]

Bazując na dobroczynności innych ludzi wykorzystują ich do własnych celów. Podstępem przejmują psy ze schronisk w całej Polsce i ''exportują'' poza granice kraju - do niemiec. Uchylają się od zobowiązań finansowych za usługi weterynaryjne i koszta wyżywienia. Atakują i pomawiają gdy otrzymają odmowę lub są pytane o szczegóły adopcji w niemczech.
Więcej na temat:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzie%C4%87-wyadoptowuj%C4%85c-poza-granice-Polski%21%21%21/page77"]http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzie%C4%87-wyadoptowuj%C4%85c-poza-granice-Polski!!!/page77[/URL]
post #1922[/QUOTE]

art. 212
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

[url]http://www.polskieustawy.com/norms.php?actid=474&norm=212&lang=48&adate=20070625&head=0[/url]


Zgodnie z artykułem 212 kodeksu karnego za pomówienie innej osoby, a nawet firmy czy instytucji, grozi kara do roku pozbawienia wolności. Kara za pomówienie w mediach może być jeszcze surowsza: do dwóch lat więzienia.
[url]http://www.polityka.pl/kraj/analizy/303768,1,debata-czy-polacy-to-pieniacze.read[/url]

Link to comment
Share on other sites

dalmibea z tej strony szanse są słabe. Ale wedlug regulaminu dogo, Dracula powinien przedstawić dowody oraz podpisać swoją krytykę imieniem i nazwiskiem. Ty wstawilas zdjęcia psa po pobycie u Drakuli, no i jesteś rozpoznawalna poprzez organizację, która reprezentujesz. Dracula nie jest i dowodów też brak. Jeśli więc tego nie zrobi, post może zostac usunięty przez moderatora/użytkownik ukarany ...Zajrzę zaraz dokladnie w regulamin. możesz posty draculi zglosic do moda- ale to Ty to musisz zrobić- moderator nie zglosi się do Ciebiel;)

Link to comment
Share on other sites

tutaj z regulaminu dogo:

[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

[B][COLOR=darkred]Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na [U][COLOR=black]Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem.[/COLOR][/U] Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta,[/COLOR][/B] wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.

W wypowiedzi draculi brak krytyki opartej na jego osobistym doświadczeniu tzn/i [U]brak dowodów[/U] i [U]brak podpisu[/U]. Zatem jego post powinien zgodnie z regulaminem zostac usunięty. Napisz do moderatora działu.

ps. poza tym jesli pies zostal odebrany od draculi w takim stanie jak przedstawiłyście, powinnyście umieścić dracule w tym wątku ku przestrodze.

Link to comment
Share on other sites

Prosze moderatora o zajecie sie ta sprawa
Drakula wypisujeporaz kolejny bzdury , brednie , kazdy wtraca swoje trzy grosze na ten temat a nasze posty z wyjasnieniem sytuacji zostaly usuniete !?
Na jakiej podstawie ?
tutaj zostala sprawa przedstawiona z naszego punktu widzenia .
[url]http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzie%C4%87-wyadoptowuj%C4%85c-poza-granice-Polski!!!/page76[/url]

[COLOR=red][I]a zarazem informujemy wszystkich ze przebywajace psy w domu tymczasowym u Drakuli trafily do niego niezaglodzone , wrecz przeciwnie , Helios mial duza nadwage a Viktoria miala wage prawidlowa co widac na zdjeciach z pierwszych dni pobytu u Drakuli na DT.Przy odebraniu psow z DT u Drakuli obydwa psy mialy widoczna niedowage ciala , wystajace zebra,byly apatyczne i slabe .Helios trafil do Kliniki a Viktoria do nowego DT. Posiadamy opinie dwoch zupelnie sobie obcych weterynarzy ktorzy okreslili stan psow na niedozywiony , utrata masy ciala w tak krotkim okresie czasu byla spowodowana niedozywieniem a nie miala przyczyn chorobowych.[/I][/COLOR]

Poinformowalismy Drakule o tym , zaczal wszytkiemu zaprzeczac i od wtedy zaczely sie pomowienia , pisanie bzdur i klamst , na zasadzie najlepsza obrona jest atak .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dalmibea z tej strony szanse są słabe. Ale wedlug regulaminu dogo, Dracula powinien przedstawić dowody oraz podpisać swoją krytykę imieniem i nazwiskiem. Ty wstawilas zdjęcia psa po pobycie u Drakuli, no i jesteś rozpoznawalna poprzez organizację, która reprezentujesz. Dracula nie jest i dowodów też brak. Jeśli więc tego nie zrobi, post może zostac usunięty przez moderatora/użytkownik ukarany ...Zajrzę zaraz dokladnie w regulamin. możesz posty draculi zglosic do moda- ale to Ty to musisz zrobić- moderator nie zglosi się do Ciebiel;)[/QUOTE]

Nie wiem kto jest moderatorem na tym watku , nie mam czasu skakac po stronach i szukac i dlatego napisalam zeby zemna nawiazal kontakt , a po drugie nie chce zasmiecac watku , po trzecie , jezeli moderator usuwa moje posty to powienien usunac wszystkie inne posty na ten temat ktore tez zasmiecaja a nie stawac po jednej stronie a druga usuwac. Chodzi mi o posty 376-9 ,381-8
uwazam to wrecz za beszczelnosc , ze kazdy moze wypisywac bzdury i brednie a jezeli wstawilam post ktory pokazal sytuacje z naszej strony to zostal on usuniety .
Zobacze wieczorem , musze teraz leciec na dyzur do kliniki .

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie mam pytanie, dzisiaj jak byłam u mojej vetki zobaczyłam na tablicy petycję w sprawie ustawy o ochwonie zwierząt do podpisania proszę o imię i nazwisko (to jest ok.) ale proszą też o pesel lub serię i numer dowodu osobistego.... dziwne po co im mój dowód odobisty??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']słuchajcie mam pytanie, dzisiaj jak byłam u mojej vetki zobaczyłam na tablicy petycję w sprawie ustawy o ochwonie zwierząt do podpisania proszę o imię i nazwisko (to jest ok.) ale proszą też o pesel lub serię i numer dowodu osobistego.... dziwne po co im mój dowód odobisty??[/QUOTE]
Bo bez tych danych podpis nie jest ważny. Aby się liczył - trzeba to wpisać. Takie przepisy ;) EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']słuchajcie mam pytanie, dzisiaj jak byłam u mojej vetki zobaczyłam na tablicy petycję do podpisania proszę o imię i nawwisko (to jest ok.) ae proszą też o pesel lub serię i numer dowodu osobistego.... dziwne po co im mój dowód odobisty??[/QUOTE]

kurcze śmiecimy;) nie wiem dlaczego, ale takie są wymogi- wszystko ma być w 100% "sprawdzalne"- tak myślę, no bo każdy moze sie wpisać..fantazyjnie. Wiesz to nie są podpisy dla pani Zdzisi z warzywniaka obok, tylko "idą" do sejmu...

Link to comment
Share on other sites

Pan z miasta [B]Grajewo,[/B]chciał zaadoptować dwa owczarki niemieckie, których opiekunów szukam przez ogłoszenia. Kiedy powiedziałam, że jesli własciciel sie nie odnajdzie będa do adopcji, ale oddane dopiero po kastracji, to odpowiedział, a to nie, dziekuję, znajdę nieokaleczone.
nr tel tego pana: *07744312 - będzie szukał w ogłoszeniach, prosze uważać.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem skąd jest facet, bo w ogóle mówił mi o piesku, którego nie ma w naszym schronisku, ale szuka suni ON do rozmnażania... Próbowałam wybić mu to z głowy niestety nieskutecznie... Na dodatek próbował namówić mnie, żebym jakoś "po cichu" załatwiła mu jakąś nie wysterylizowaną suczkę... Chce szczeniaczki dla swojej rodziny, a na pytanie " Czy wie pan, jaka ogromna jest bezdomność psów!? " odpowiada: niech pani nie mówi, bo przeglądam ogłoszenia i wcale nie ma tak dużo owczarków...

Mówił coś o jakiś Kaczorach, czy coś... to chyba stamtąd gdzieś jest... UWAŻAJCIE!

604717**5

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...