Jump to content
Dogomania

TadeUsz- już w nowym domu :)


eloise

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a co z tą osobą?:
Napisał [B]ajlii[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14622544#post14622544"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] W wtorek jadę na trasie Warszawa-Wejcherowo po pieski. Jesli Tadeusz ma trafić do samego Wejcherowa, mogę go zabrać za zwrot części kosztów.
Ale...
1) musiałby zostać dowieziony do Warszawy i dostarczony rano we wtorek na Pragę,a albo
2) mogę pojechać po niego w poniedziałek - ale muszę normalnie policzyć koszty podróży, bo jechałabym tylko po niego;

Najlepiej zadzwońcie: 668 155 860

Chyba warto byłoby się skontaktować...?

Link to comment
Share on other sites

Oj, Dobrocin jest niedaleko Wrocławia, a my lubelskie - drugi koniec Polski.. :-(

Jeśli chodzi o propozycję ajlii, to muszą się Filipki wypowiedzieć, bo koszty będą spore: cała trasa do Warszawy i jeszcze część do Wejherowa :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Oj, Dobrocin jest niedaleko Wrocławia, a my lubelskie - drugi koniec Polski.. :-(

Jeśli chodzi o propozycję ajlii, to muszą się Filipki wypowiedzieć, bo koszty będą spore: cała trasa do Warszawy i jeszcze część do Wejherowa :-([/QUOTE]
Cholercik...Co tu robic...?????

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki , nie jesteśmy w stanie pokryć transportu Tadeusza, coś na pewno dorzucimy, ale gdybyśmy pokryli całość , to musielibyśmy na jakiś czas odpuścić nowego psiaka. A czy zainteresowani Pąństwo nie mogą trochę zwrócić kosztów?Zwłaszcza , że Tadeuszek jest wykastrowany, całkowicie wyszczepiony. Nawet się trochę niepokoję, zresztą Ulka 18 nieraz zwracala na to uwagę,że dostarczamy psa, a później różnie bywa, vide Amigo itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Filipki']Cioteczki , nie jesteśmy w stanie pokryć transportu Tadeusza, coś na pewno dorzucimy, ale gdybyśmy pokryli całość , to musielibyśmy na jakiś czas odpuścić nowego psiaka. A czy zainteresowani Pąństwo nie mogą trochę zwrócić kosztów?Zwłaszcza , że Tadeuszek jest wykastrowany, całkowicie wyszczepiony. Nawet się trochę niepokoję, zresztą Ulka 18 nieraz zwracala na to uwagę,że dostarczamy psa, a później różnie bywa, vide Amigo itp.[/QUOTE]

Dlatego najlepiej znalezc transport taki,kto i tak bedzie jechal w kierunku Trojmiasta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Wiadomo, ze najlepiej. Ale trudno bedzie znalezc darmowe polaczenie na tak dlugiej trasie. Ciagle mi sie zdaje, ze zainteresowani doloza sie do transportu albo przynajmniej zaplaca za Tadzia jakby brali psa ze schroniska.[/QUOTE]

Ja własnie o tym pisałam w związku z transportem do Sandomierza, 50 zł (czy 100 zł gdyby wyszło więcej) to chyba nie jest dużo za transport psa przez całą Polskę, zwłaszcza, że pies jest zaszczepiony, wykastrowany, młody i zdrowy.
Ja mówiłam Państwu o tym, że czasem organizowany jest transport w ten sposób, że jest zrzutka na paliwo.

Zapomniałam zapytać o co chodzi z tym pokrywaniem kosztów przez Niebieską?

[B]Ra_dunia[/B], tata Soemy miał właśnie dzisiaj zawieźć Tadka do Warszawy, ale kontakt się nagle urwał :shake: yoko też się nie odezwała, więc chyba jej TZ się nie zgodził lub nie zmieściłby Tadka.

Link to comment
Share on other sites

[B]Filipki[/B], trzeba dzwonić do ajlii, bo ona oferowała przyjazd po Tadka z Wawki za zwrotem kosztów. Jakby TZ jechał to by wyszło 150zł-200 zł, a do tego dojdą jeszcze częściowe koszty z Wawki do Wejherowa :(
Dzisiaj TZ ma już wyjazd do Zamościa po sunię, mógłby ew. pojechać w nocy, żeby Tadka dowieźć na rano do ajlii.
A może znalazłby się jeszcze jakiś psiak na trasie do/z Wawki żeby koszty rozłożyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja Was bardzo przepraszam, ale nie byłam wczoraj w mailu...:shake: mój numer jest u dołu każdego maila, bo odbieram i odpisuję na maile Fundacyjne (SOS Bokserom)
w profilu też jest mój numer, i chyba każdy z moich znajomych tam, go ma.. Przykro mi bardzo, że nie wyszło.
Ja wczoraj na cito musiałam wracać do Krakowa, tydzień temu mi podrzucono szczeniaka, znalazł się DT i dom.. a wczoraj się wszystko rypło :(
a ja nie mogę teraz na DT mieć żadnego psa bo wyjeżdżam.:( Miałam już 16 psów na DT, ale teraz naprawdę nie mam jak zatrzymać malucha, a wszyscy zapsieni..

Mój tata będzie jechał za tydzień, wczoraj od razu z Krk pojechał do Warszawy.. Przepraszam Was, domek i Tadeuszka, który pewnie nie wie co się stało :(


btw. na wątku hotelikowym klikając w Tadzika, wyskakuje aukcja allegro :roll: chociaż tyle, że wyszukiwarka zaczyna działać.

Link to comment
Share on other sites

[B]Soema[/B], ja wysłałam prosbę o tel. w sobotę ok. 15.00, więc miałąm nadzieję, że zdążysz odpisać i wszystko dogramy... W mailu mi się podpis całkiem pomieszał, jakieś cyferki tam są, ale częściowo podlinkowane razem ze stroną. W życiu bym nie domyśliła się, że to nr telefonu do Ciebie :-(

Teraz już nic nie poradzimy, chyba, że za tydzień znów ktoś jechałby z Wawki w stronę Trójmiasta?

Link to comment
Share on other sites

A ja dalam Tadeusza na allegro. Cos mi sie wydaje, ze nici z tego domu pod Wejherowem beda. Jak wyzelek Bruno jechal do Wejherowa, to jego Pancio na rzesach stawal, zeby miec juz dziadunia u siebie. Inaczej to troche wygladalo, zaangazowanie bylo zdecydowanie wieksze i odczuwalne.

Link to comment
Share on other sites

No co,Cioteczki...Nie mnie tu decydowac,gdzie pojdzie TADZIO...Napisze tylko tyle,ze domek pod Wejherowem byl sprawdzony,jest ok. Panstwo zostali poinformowani o ewentualnych problemach w transporcie psiaka i zdaja sobie sprawe,ze to nie bedzie z dnia na dzien.A ze transport nie wypalil...Ze nie jada po psa sami...No coz,nie kazdy ma samochod...i mozliwosci czasowe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...