Jump to content
Dogomania

TadeUsz- już w nowym domu :)


eloise

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Filipki[/B], czyli albo piesek bialo-rudy albo suczka kudlatka? Zapytam jutro Pani Izy czy sa te psiaki. Ale na wszelkie 'w' wybierzcie jeszcze ze 2-3 psiaki i wpiszcie na watek, bo nie wiem kiedy Mariusz bedzie jechal i czy bedzie mozliwosc jeszcze jutro ustalic innego psiaka, gdyby tych 2 pierwszych nie bylo.
My tez bedziemy dobierac jedna suczke. I Corgomaniacy wezma jedna bide, z tego co pisala Radunia to chyba to bedzie mala sunia ze 177.

Link to comment
Share on other sites

Oto następni kandydaci: w 177 jest też taki mały piesek czarno- biały str4 , sunia Nel ze 111 str 3, Ogryzek 181str3,piesek mały 110 str 7. Jeśli chodzi o piesia kudłatego z Ostrowca str 6, to musi wypowiedzieć się Ulka, bo on jest już podobno zarezerwowany i nie wiem czy jest sens przewozić go do hoteliku. Myślę, że z tej listy coś się znajdzie. Jest jeszcze nasz ulubieniec Jaro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Filipki']Pewnie TadeUszek wyruszył już w drogę.[/QUOTE]

Tak,a Panstwo sa zupelnie zaskoczeni ze pies dzis do nich jedzie...,bo nie bylo na to przygotowani...i nie moga przyjechac dzis po psa,zeby go odebrac.Bo nie maja polaczenia do Gdyni...No,nic psiak najwyzej przenocuje dzis u mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Murka jest w ciaglym kontakcie z Panstwem i oni nie wiedza, ze psiak do nich jedzie? Anciaahk juz kilka dni temu pisala, ze jedzie na trasie Zgierz-Polnoc Polski, tylko transportu do Zgierza nie bylo od Murki.[/QUOTE]

Ja zadzwonilam bo chcialam ustalic z tym Panstwem odbior w Gdyni,zeby po niego przyjechali.Mi powiedzieli,ze do nich nikt nie dzwonil.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Filipki']Trochę mnie to przeraziło , mam nadzieję, że nie będziemy organizować powrotu Uszatego.[/QUOTE]

Troche sie denerwowalam,ale juz wszystko jest ustalone z przyszla wlascicielka. Ja odbieram dzis Tadka w Gdyni.Psiak przenocuje u mnie,a rano zawoze go do Wejherowa i z tamtad odbiera go ta Pani...ufff...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Ja zadzwonilam bo chcialam ustalic z tym Panstwem odbior w Gdyni,zeby po niego przyjechali.Mi powiedzieli,ze do nich nikt nie dzwonil.[/QUOTE]

To jakieś nieporozumienie, bo ja dzwoniłam do nich tydzień temu i mówiłam, że szykuje się transport na 22-23. Dzwoniłam też wczoraj lub przedwczoraj (już nie pamiętam, bo przez ostatnie parę dni zapomniałam jak się nazywam) i mówiłam, że transport w niedzielę aktualny i że psiak do nich przyjedzie w niedziele wieczorem lub w poniedziałek rano, a koszty podam potem jak będę wiedzieć ile psiaków pojechało. Musiałam spisać dane dowodu osobistego do umowy.
Co prawda rozmawiałam z panem a nie panią (może się po prostu nie porozumieli, może ten pan zapomniał przekazać żonie... choć to dziwaczne), ale ten pan zapytał mnie czy ktoś dowiezie do nich czy do Wejherowa, powiedziałam, że chyba do Wejherowa, że muszą umówić się z osobą, która była u nich na wizycie. Sądziłam więc, że zadzwonią do Niebieskiej lub ona do nich i się umówią, wszak od początku było mówione, że Niebieska odbierze Tadka z Gdyni.

Cieszę się, że się w końcu wszystko wyjaśniło, bo trochę by była kicha :razz:
Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.
Ciekawe czy zwrócą mi kasę za paliwo, bo p.Adamowi daliśmy z góry 290 zł...

Dzisiaj w ogóle jakiś dzień dziwny, bo alfabia też miała problemy z wizytą, też jakieś niedogadanie i trochę nerwów, ale wszystko sie dobrze skończyło :)

Link to comment
Share on other sites

Matko, jesli ten pan nie powiedzial zonie o Twoim telefonie Murko, to rzeczywiscie dziwne. Pies to przeciez nie paczka :-( Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :kciuki:

Ja juz wplacilam 50 zl na transport Tadeuszka. Takze, jesli rozloza sie koszty na 3 psiaki, to Tadeusz ma swoja czesc w polowie zaplacona.

Link to comment
Share on other sites

anciaahk wysłała mi SMSka, że oddała już Tadka w ręce Niebieskiej.
Trzymam kciuki za jutro... Ja na pewno będę w kontakcie z Państwem, bo mówiłam, że za transport nie muszą płacić od razu (pan coś wspominał o wypłacie), mogą nawet w ratach, muszę im podać nr konta itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Filipki']Większość psów z Mielca do lekkich nie należy, Tadzio nie jest wyjątkiem.[/QUOTE]

Ha,ha,ha...Chlopaki sa zawsze ciezsze od suczek...;) Tadek juz teraz spi...W koncu caly dzien jazdy robi swoje...A teraz jest cicho,tylko TV i stukanie klawiatury...Nic dziwnego,ze chlopak zasnal...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...