Jump to content
Dogomania

TadeUsz- już w nowym domu :)


eloise

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anciaahk']Nie wiem, gdzie w Gdyni jest Urząd Miasta, gdzieś w okolicach CH Kwiatkowskiego? Możemy się umówić w tamtych okolicach, nie ma problemu. A Ty dowozisz Tadeuszka do Państwa czy oni sami po niego wyjeżdżają?
:)[/QUOTE]

Jesli masz zamiar jechac na Karwiny,to umowmy sie gdzies w tej okolicy.przy wjezdzie na ul.Wielkopolska. A Urzad Miasta/Prezydium jest na rogu Swietojanskiej i Pilsudzkiego. Pisalam do Ciebie PW,ale masz chyba skrzynke zapchana.

Link to comment
Share on other sites

Czyli jakieś 4 godziny na dojazd trzeba liczyć, najpóźniej trzeba byłoby znać wynik wizyty więc ok godz. 12, max 13. Muszę dojechać do Gdyni tak, by Niebieska miała szansę dowieźć przed nocą Tadeuszka i powrócić spokojnie do domu. Jeśli może to być ciut później, to nie ma problemu.
Niebieska, jak Ty to widzisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anciaahk']Odebrałam PW i odpisałam :).

To umówimy się faktycznie na rogu Wielkopolskiej, tam jest chyba przystanek autobusowy, ale to będę jeszcze na bieżąco w niedzielę do Ciebie dzwonić, chciałabym dojechać do Gdyni ok godziny 20.[/QUOTE]
Jesli to ma byc o tej godzinie,to ja wtedy wezme Tadka przenocuje,a na drugi dzien zawioze go do Rumi i wtedy zabierze go Pan albo Pani. Co Ty na to Murka?

Link to comment
Share on other sites

[B]anciaahk[/B] a nie dacie rady podrzucić Karmelki do Płocka? To trochę zboczenie z trasy, ale jakby dorzucić się Wam do paliwa?
Alfabia mi odpisała, że może podjechać w niedzielę przed południem, Państwo od Karmelki też wtedy będą w domu.
Soema się nie odezwała w sprawie transportu do Warszawy więc nie wiem nic o ew. poniedziałkowym transporcie do Wawki dla Karmelity :-(

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, do Zgierza.
Alfabia wraca dzis w nocy, zaraz jej wysyłam PW z info o Karmelce, namiary na domek już jej przesłałam.

Psiowóz co prawda jeździ, ale nie zdążyliśmy wykupić Asistance i trochę strach na taką trasę do Łodzi, bo znów może być kicha. Rozmawialiśmy już z zastępczym kierowcą, on ma nam dać znać czy da radę pojechać w niedzielę, jeśli nei da rady, to pojedzie TZ.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wjazd do Torunia od strony Włocławka będzie prawdopodobnie zalany !! Cały czas mówią o zamknięciu go na czas powodzi. Sprawdźcie na mapie wjazd od drugiej strony. Czyli tzw. mostem autostradowym (wtedy wjazd do Torunia od strony Lubicza- wsi pod Toruniem) Z Lubicza można minąć Toruń i kierować się na Gdańsk przez wsie Grębocin i Łysomice- droga jest w dobrym stanie.

Tylko mieć nadzieję, że ten drugi most będzie czynny...

Link to comment
Share on other sites

Jedzie jednak p.Adam.
U nas punkt Hestii jest dzisiaj nieczynny (odnośnie Asistance), ale w poniedzialek w drodze do Mielca Mariusz już wykupi.

Koszt transportu będzie wynosił ok. 290 zł. Liczę, że Karmelka pojedzie to koszty się rozłożą na trzy psy :)

Ciotki trzymajcie kciuki, ja normalnie wysiądę nerwowo przy tych transportach... Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie bezproblemowo.
Jeszcze dzisiaj był problem z wyciągnięciem ze schronu psiaka który miał do nas jechać jutro rano i cały wyjazd był do niedawna wielką niewiadomą...

[B]kasienka[/B], dzięki za info, przekazałam anciaahk, bo ona już nie ma dostępu do netu.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam z Krakowa i pilnie się wczytuję. Tadeuszku wyśpij się , czeka cię daleka podróż. Do transportu się dołożymy. Rozumiem , że na nasze miejsce możemy brać następnego piesa. Jak pisałam na wątku hotelikowym , gdyby była potrzeba pomocy dla jakiegoś powodzianina to możemy go wziąć. Jeśli nie ma takiej potrzeby, to z Mielca wybraliśmy takiego małego biało-rudego str 4 boks 90, teraz może jest gdzieś przeniesiony.Jeśli go nie ma to sunia kudłatka str4 boks 91. Oczywiście gdyby była nagła potrzeba , aby brać innego małego psiaka, to my nie mamy nic przeciwko temu.

Link to comment
Share on other sites

Tadek juz wykąpany schnie i czeka na jutrzejszy dzień.
Oj nie lubi jak woda szumi :diabloti: ale grzeczny był.
[IMG]http://i48.tinypic.com/5agjnt.jpg[/IMG]

Karmelcię też wykąpałam... mam nadzieję, że nie na darmo :lol:

To jak wszystko dobrze pójdzie to w poniedziałek zabierzemy z Mielca trzy psiaki. Jeszcze brakuje wybranej suni na miejsce mieleckie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...