Jump to content
Dogomania

TadeUsz- już w nowym domu :)


eloise

Recommended Posts

Inne domki się niestety już nie odezwały w sprawie Tadka... tak jak przypuszczałam :-(

Zapytałam pati-c o koszty transportu Wawa-Wejherowo, ale są ogromne: 500 zł :crazyeye: Za tyle to by chyba TZ objechał całą trasę...

A jeśli chodzi o domek, to ja miałam jak najlepsze odczucia w rozmowie. Oni nie mają dostępu do netu więc to ich trochę ogranicza, są zdani tylko na nas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Murka']Inne domki się niestety już nie odezwały w sprawie Tadka... tak jak przypuszczałam :-(

Zapytałam pati-c o koszty transportu Wawa-Wejherowo, ale są ogromne: 500 zł :crazyeye: Za tyle to by chyba TZ objechał całą trasę...[/QUOTE]

Ja tez sie pytalam jednej dogomaniaczki o koszta transportu...Nie wiem skad oni biora takie ceny,cholernie drogo sobie licza te koszta za zwrot paliwa...To juz taniej wychodzi pociag Warszawa-Trojmiasto...

Link to comment
Share on other sites

Murka, a zainteresowani Tadkiem panstwo znad morza dzwonia do Ciebie, pytaja o Tadzia? maja jakies propozycje pomocy w sprawie transportu czy nie ?
Wg mnie dowożenie Tadka za pieniadze nie ma sensu, chyba, ze przyszli wlasciciele sie dołoza, ale jesli my mamy im gotowego psa dostarczyc za wlasne pieniadze, to jestem przeciwna. Juz nieraz zesmy sie mocno sparzyli na takich sytuacjach.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Ulka ma rację!!! Chcą psa za darmochę, czyli tak na prawdę niespecjalnie im zależy! Żeby coś sami zaproponowali, wymyślili, dzwonili - sami wiecie, że jak nam, dogomaniakom zależy to staniemy na głowie, wysupłamy ostatki kasy, szukamy i gnębimy innych o pomoc, a tu tylko chcemy - przywieźcie! Co będzie jak Tadziu nie spełni oczekiwań Państwa - wróci na nasz koszt do hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Ze nie jada po psa sami...No coz,nie kazdy ma samochod...i mozliwosci czasowe...[/QUOTE]
No w sumie racja, mnie Jarka też dowieziono do domku, ale trasa była krótsza i zwróciłam za dowóz. Co prawda, gdyby przywiezienie go kosztowało 500 zł, to musiałabym zrezygnować. Może faktycznie lepiej to zrobić etapami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Niestety, Ulka ma rację!!! Chcą psa za darmochę, czyli tak na prawdę niespecjalnie im zależy! Żeby coś sami zaproponowali, wymyślili, dzwonili - sami wiecie, że jak nam, dogomaniakom zależy to staniemy na głowie, wysupłamy ostatki kasy, szukamy i gnębimy innych o pomoc, a tu tylko chcemy - przywieźcie! Co będzie jak Tadziu nie spełni oczekiwań Państwa - wróci na nasz koszt do hoteliku?[/QUOTE]
Moze i macie racje...w koncu to jest ladny kawal drogi dla psiaka...Ja tez bym pokryla te koszta transportu,ale faktycznie jak tak sie stanie,ze im cos sie nagle odwidzi gdy pies juz bedzie na miejscu? Ale,moze wcale tak nie musi byc...sama nie wiem... To juz WASZA decyzja..ja w tej kwestii nie mam nic do gadania...

Link to comment
Share on other sites

kurcze, nie przekreślajcie domku tylko dlatego, że w ciągu tygodnia nie udało nam się transportu znaleźć... osoby nie znające realiów, transportu psiaków i w ogóle nie obeznane z dogo nie mają pojęcia o większości rzeczy o których tu piszemy.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane... ale to ja zaproponowałam tym Państwu pomoc w transporcie (bo chcieli od razu zrezygnować ze względu na odległość) i nikt nie powiedział, że Państwo nie dołożą sie do transportu. 500 zł to chyba nikt z nas nie byłby w stanie wyłożyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']kurcze, nie przekreślajcie domku tylko dlatego, że w ciągu tygodnia nie udało nam się transportu znaleźć... osoby nie znające realiów, transportu psiaków i w ogóle nie obeznane z dogo nie mają pojęcia o większości rzeczy o których tu piszemy.[/QUOTE]
Napiszcie do Dada M...wydaje mi sie ,ze zna kogos z dogo kto jezdzi.....

Link to comment
Share on other sites

[B]Ra_dunia[/B] napisałaś do tej osoby?
W razie czego mamy na dniach prawdopodobnie transport prosto z Janowa do Warszawy (TZ będzie jechał z Tytuskiem do domku, ale to na 90%, bo jeszcze czekamy na wynik wizyty), ten transport będzie już opłacony. Z Wawki do Wejherowa wychodzi mi naszym psiowozem ok. 250 zł. To już chyba bardziej do przeskoczenia jest :roll: Muszę zapytac ile byłby w stanie dołożyć domek Tadka do transportu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam do nich wszystkie namiary (mogę podać na PW), ale na razie nie dzwonię, bo nie mam nic konkretnego do zaproponowania.

21 maja jest transport z Warszawy do Elbląga... Tylko pytanie czy eloise dałaby radę przetrzymać Tadka od poniedziałku do piątku?... Może znalazłby się transport do Wawki ciut pozniej :roll: I jak z transportem z Elbląga, bo do Wejherowa to jest kawałek :roll: Może Niebieska dałaby radę przewiezc jakby Panstwo zwrocili za paliwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Hej Ellig :) dzięki z info.[/QUOTE]

Hej!:):loveu::loveu::multi::multi::multi:

Jezeli ktos chce kupic psa to za 500 zl moze to zrobic bez problemu, miom zdaniem trzeba cieszyc sie ,ze znalazl sie domek i szukac transportu....Zapytam jeszcze Wunie, moze Ona kogos zna?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']....Zapytam jeszcze Wunie, moze Ona kogos zna?:)[/QUOTE]
Wunia zna: papatkiole - dogomaniacki wątek transportowy i Szczepona - też dogomaniak transportowiec, ale pierwszy jest z Łodzi, więc to raczej nie północ kraju, a Szczepon jest z Katowic, więc myślę, że nadrabiać taki kawał drogi to zwiększenie kosztów, chyba, że będą właśnie gdzieś tam jechać.
Do kogo na PW telefony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Wunia zna: papatkiole - dogomaniacki wątek transportowy i Szczepona - też dogomaniak transportowiec, ale pierwszy jest z Łodzi, więc to raczej nie północ kraju, a Szczepon jest z Katowic, więc myślę, że nadrabiać taki kawał drogi to zwiększenie kosztów, chyba, że będą właśnie gdzieś tam jechać.
Do kogo na PW telefony?[/QUOTE]
Ewus do mnie najwyzej przekaze, ok?
Dziekuje bardzo,Buzka:)

Link to comment
Share on other sites

Wobec tego ja potwierdzam - będę jechała 23 maja z Łodzi do Trójmiasta, powstałby problem jak dowieźć między 21 a 23 maja psa z Warszawy do Łodzi i kto go przez 2 dni przetrzyma??
Oczywiście zatransportuję pod dom nieodpłatnie, ale do Łodzi a konkretnie Zgierza ktoś musiałby psinę dowieźć. Z Łodzi jest chyba Reno?

Link to comment
Share on other sites

Ach doczytałam że to jakieś Mierzyno, nie wiem gdzie to, ale do Trójmiasta nie ma najmniejszego problemu, a stamtąd może by odebrała Tadeuszka Niebieska lub sami Pańciostwo:).
Kasia zostało jeszcze 1,5 tygodnia, więc mam nadzieję, że uda się to dograć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anciaahk']Ach doczytałam że to jakieś Mierzyno, nie wiem gdzie to, ale do Trójmiasta nie ma najmniejszego problemu, a stamtąd może by odebrała Tadeuszka Niebieska lub sami Pańciostwo:).
Kasia zostało jeszcze 1,5 tygodnia, więc mam nadzieję, że uda się to dograć.[/QUOTE]

Mierzyno jest jakies 20 km za WEjherowem. Jak najdalej moglabys dojechac w tym Trojmiescie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...