Jump to content
Dogomania

Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Volwerin na zarezerwowane miejsce. na 100% i to dobre.w każdym terminie. Zależnie od powagi operacji możemy zastosować 3 wyjścia. w schronie, i transport jest w obie strony free of charge na i po operacji. Jeśli wet nie zdoła z jakiegoś powodu, np, nawału pracy to jest super chirurg wypróbowany w ZABRZU, efekt pracy na niemożliwym przypadku podziwiam na swoim tymczasie ze schronu codziennie z rosnącym uznaniem. Trzecia to zabieg na miejscu w klinice dr. Stefana, po upewnieniu się ze takie zabiegi robi. Postaram siĘ by to było tylko po kosztach materiałów i specyfików, z honorarium zero jako dodatek do finansów psika. zasługuje na to.

Teraz trzeba tylko zadecydować i zadbać efektywniej o finanse, bo przeciez jak są konkrety to są i cioteczki. szkoda psika na zagryzienie, i tak już dość przeszedł.
ja chyba jeszcze nie wpłaciłam deklaracji ani stałej ani jednorazowej. są skromne ale napewno po uporządkowaniu wydatków jeszcze się dołożę na rudzkie psiątko. poproszę o konto na pw zaraz wpłacę jeśli tego nie zrobiłam.

Niezależnie od powyższego szukam usilnie dt w pobliżu.

Fajnie że zastosowano Balsam Szostakowskiego. to cud na wszelkie rany . jest jeszcze dobra maść z apteki zielarskiej, pomaga dogajaniu ran, użyta cienka warstwą na obrzeżach rany,
też wypróbowana, jak nie ma balsamu stosuję wraz a propolisem i siateczkami dressmana , to maść tzw. niebieska , inaczej FITO krem , koszt ok 40 zł ale goi świetnie nawet odleżyny.T

Trzymaj się Volwo!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie potrafimy zabrać deklaracji,a branie psa na miesiąc,czy na dwa do hoteliku i przywożenie go znowu do Schroniska,bo nie będzie deklaracji nie ma sensu.Zrobi się mu tylko krzywdę.

Wolv jest już naznaczony przez psy i nie ma przyszłości przed sobą...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmurdz']witajcie! chce robic przelew na ten miesiac. dajcie znak czy robic czy nie i jakie sa decyzje. pozdrawiawm i czekam na info na priva. dziekuje![/QUOTE]


Bardzo chcielibyśmy,żeby jak najszybciej opuścił Schronisko,ale nie możemy sobie pozwolić na wzięcie psa bez deklaracji,bo nie stać nas na opłacanie tego.Odnoszę się do PW,które dostałam,żeby wyciągać go,a potem deklaracje zbierze sie.Ja doskonale wiem jak to potem bywa.Jeśli teraz nie uda się,to potem już na pewno nie.

ja biore sie za wysyłanie PW...podnoście prosze wątek...

Link to comment
Share on other sites

[B]mam do wystawienia zestaw najnowszych kosmetykow Vichy (krem i sztyft pod oczy), ktory - dzieki pomocy dogomaniakow wygralam w konkursie na forum wizaz.pl i zadeklarowalam, ze przekaze je na dogomaniacka bide...

dwa psiury, na ktore chcialam przekazac kosmetyki znalazly dom - wiec przekaze bazarek na Volwerina - niestety nie moge zajac sie bazarkiem... - komu moge wyslac te rzeczy? prosze o PW.[/B]

[B] z tego bedzie pewnie cos ok 90 zl

zrobie zdjecie i opisy - ktos bedzie musial wystawic i wyslac :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Bardzo chcielibyśmy,żeby jak najszybciej opuścił Schronisko,ale nie możemy sobie pozwolić na wzięcie psa bez deklaracji,bo nie stać nas na opłacanie tego.Odnoszę się do PW,które dostałam,żeby wyciągać go,a potem deklaracje zbierze sie.Ja doskonale wiem jak to potem bywa.Jeśli teraz nie uda się,to potem już na pewno nie.

ja biore sie za wysyłanie PW...podnoście prosze wątek...[/QUOTE]

Tak jak Justyna napisała żeby pies jechał ,musimy mieć stałe deklaracje , bez deklaracji nie pojedzie, wpłaty jednorazowe , bazarki, to wszystko tak , w razie gdyby miał operację na miejscu, trzeba mieć czym zapłacić, a kto wie, być może będzie wymagał rehabilitacji po operacji , na pewno będzie dostawał leki, antybiotyki, a to też jest koszt. Bedą stałe deklaracje , Volwerin będzie mógł jechać. Do tej pory będzie przebywał w szpitalnym pawilonie, na stałe tam nie może zostać , ale na razie może tam przebywać , na pewno z dnia na dzień nie wyląduje między psami , tym bardziej, że on aktualnie ma problem z poruszaniem przez tą łape. A jeśli tymczas to raczej nie na 4 piętrze. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dotąd aż będzie sprawny, do czasu operacji i / lub do czasu aż zacznie chodzić , nikt go wcześniej nie wpuści między psy bo wszyscy wiedzą jakie szanse ma ze sforą, niepełnosprawny pies.

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodzi o to,że my nie chcemy mu pomóc, my po prostu nie chcemy ryzykować,że on będzie musiał wracać.Ja zostałam pare razy sama z psem i wiem doskonale jak potem musiałam kombinować pieniądze.On może być nawet 6 miesięcy w hoteliku,to nie jest tak"że jakoś będzie"

Link to comment
Share on other sites

Same tragedie, a ja także zbieram pieniążki na ślepaczka uratowanego od uśpienia i pomóc nie mogę :shake: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184992-Totik-niewidomy-uratowany-od-uspienia-boksio-zbiera-na-utrzymanie?p=14620379#post14620379[/url]
Przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Cioteczki mamy stałą deklarację od ulvhedin (przesyłam odpowiedź na mój pw)
[/B]

[B][B]Odp: błagamy o deklaracje stałe chociaż 5 zł [/B][/B]

[INDENT] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] deklaruje stałe 15 zł. jesli bedę miała to dam więcej. Mogę też zaoferować jakąś pomoc w transporcie psiaków, jeśli tylko będę mogła-pomogę jak umiem[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...